Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители, отглеждащи сами децата си
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Разведох се,всичко свърши.Боли от унижението и всичко което ми причини мъжа ми, но имам най ценното нещо в живота - сина ми което ми дава сили да се изправя и да продължа.Трудно ли е? Кога ще спре да ме боли?Как се справихте?
Цитирай

на 6 ет..под звездите

Първо- честито!
Щото това аз още не съм го организирала..

А иначе - трудно е..
Но времето лекува, наистина.
Най-важното според мен е да се опиташ да продължиш напред без озлобление..
Успех!
Цитирай

Благодаря!Наистина ми е трудно но след болката от всичките изневери на мъжа ми,и унижението, и звъненето на най различни "моми" развода ми се струва по малката болка.Като се посъвзема ще пиша колко е хубав живота Smile
Цитирай
Блазя ти  Twisted Evil
На мен ми предстои
Цитирай

Трудно е,гадно и особено в началото.Като се сетя,че ми идваше да се гръмна ,ама сега е като лош сън все по-избледняващ.Дерзайте
Цитирай

.......и аз незнам вече

ще боли докато намериш друг...........после ще боли за другия...........в живота хубавите и лошите неща се редуват.лошото си го минала,сега идва хубаво Peace
Цитирай

sofia

Честито! Много се радвам Hug
Аз съм в процес на развод по взаимно съгласие,но хич не се знае дали ще остане такъв! Първо отлагаха-искаха пак копие на всички документи(излишно разбира се) и сега пък чакам доста дълго да насрочат делото #Crazy Надявам се да е по-бързо Peace
Иначе е трудно да,но както сама каза-вече си се освободила и имаш детето си! Надявам се и аз да повярвам в последното си изречение
Цитирай

somewhere... over the rainbow

ще боли докато намериш друг...........после ще боли за другия...........в живота хубавите и лошите неща се редуват.лошото си го минала,сега идва хубаво Peace

Е, де, недей я депресира и без друго и е гадно още, та да мисли за други! Нямаше по-радостен момент от раждането на детето ми до сега  Mr. Green! Хората черпят за сватби, пък аз си черпих приятелите за развода... Щом бракът ти е бил тормоз, какво има да страдаш! Теглиш чертата и това е... Съвет: замини някъде, ако трябва и няколко пъти пътувай. Избери си място, което ще те зареди положително. Ще се учудиш от резултата  Wink При мен помогна страхотно много да си подредя мислите.  Hug  
Цитирай

На големия южен залив

Първо - Честито!  bouquet
Второ - навремето като се разведох /още прясно след това/, една моя близка 20-тина години по-голяма от мен, също разведена след голяма любов, но и големи разочарования в последствие в брака си..., та тогава тя ми каза така: "Знам колко ти е тежко, време трябва... Но сега - в началото особено, мисли така `да дойде нов ден, да съмне, да грейне, да стана, да се усмихна, да изляза сред хора`..."
- Та и ти така, просто остави дните да текат и да отмиват натрупаната горчивина....И се старай колкото може повече да бъдеш сред хора, търси си някакви доставящи ти удоволствие занимания и изобщо прави всичко възможно да не оставаш на саме с мислите си, щото те вероятно все още ще боксуват в миналото...
А ти вече си приключила с това минало, нали! Peace
Мисли, че хубавото тепърва ти предстои! Hug
Цитирай

Варна.....

blond_time-out  ти е казала нещо наистина много действащо като е цитирала своята позната- не мисли за бъдещето, чакай да дойде утре. И един ден ще се събудш без тази горчилка. Сигурно ти звучи невъзможно, но такъв ден наистина идва. Просто изчакай, много ти е прясно още. А дотогава като ти натежи- пиши, споделяй.
Цитирай

Да наистина ми звучи невъзможно,но се надявам да се оправя,бях 3 дни в отпуска, но днес си отодох на работа защото се побърквам да мисля.
Благодаря на всички за подкрепата Smile
Цитирай

Ми Ха честито!  Peace
На мен ми предстои, но от август нататък ще действам. Тук в ДЕ, за да се подаде молба за развод трябва да сте живели една година разделени.
В България ставало бързо.. чувам...   Thinking
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.