Забременяване при "пазене"

  • 27 586
  • 71
  •   1
Отговори
  • Мнения: 94
Случвало ли се е на някоя мама да забременее,като се повтаря половият акт,независимо дали мъжа и се е "из пишкал" и взел душ? Извинявайте за тъпия въпрос. Мит ли е или реалност ,този вид забременяване  Embarassed

# 1
  • Мнения: 583
жената на един мой колега е правила 4 аборта. пазили са се, но при втория път...явно в каналите остава някой и друг сперматозоид.

# 2
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Реалност си е от всякъде.

# 3
  • Мнения: 90
жената на един мой колега е правила 4 аборта. пазили са се, но при втория път...явно в каналите остава някой и друг сперматозоид.

И аз така мисля!
Винаги има възможност да изостане нещо...като се пазим, задължително след свършване веднъж ползваме презерватив.  bouquet

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Реалност си е от всякъде.

Разбира се , че е възможно  Peace

# 5
  • Мнения: 94
Благодаря Ви момичета за бързите отговори....,каквото е станало или не е станало ще се разбере съвсем скоро ...

# 6
  • София
  • Мнения: 4 884
За някои(като мен) е мит,за много обаче-жива реалност!Де такъв късмет...
Пожелавам ти да е това,което искаш Hug

# 7
  • Мнения: 130
реалност си е Thinking

# 8
  • Мнения: 8 242
За нас е мит..
6 години само така сме се пазили.. Докато нарочно не си направихме бебока.. От 1вото нарочно непазене  Crazy

# 9
  • Мнения: 3 675
Възможно е, защо да не е възможно.При нас и по-големи гафове от този са ставали, няколко пъти сме късали презервативи.Косите ми са се изправяли тогава, сега пак ми се изправят с тази разлика, че преди не искахме бебе, защото не му е времето,а сега искаме, ама не става.Чудя се как казат тук, че бебето е станало от раз/т.е. от един път непазене/, ние вече три години не се пазим и нищо, явно има проблем при нас.

# 10
  • Мнения: 879
И аз знам, че тоно при втория път стават тези неща, защото сперма остава вътре по каналите, и при втория път тя изтича и се насочва навътре  Simple Smile Но ние вече 10 месеца правим оити, и нищо, а преди ме беше толкова страх да не забременея..  Embarassed

# 11
  • Мнения: 23
Моята приятелка има момиче на 4 години от такъв случай с повтаряне Laughing.Дано стане това котето искаш успех Hug

# 12
  • Мнения: 180
Може естествено.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Абе чудя се.  Явно става при неискащите.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 884
Абе чудя се.  Явно става при неискащите.
Crazy
По-точно не бих могла да го кажа!

Общи условия

Активация на акаунт