Маркови детски кецове-от къде?

  • 8 249
  • 17
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 47
От къде мога да купя кецове за дъщеря ми - №35-36?
Имаме претенции - кецовете да не са "скейтърски", а високи до над глезена!
Нали ги знаете днешните пубери!
Помогнете!
Спешно е! newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 2 004
Converse имат много готини модели. Ето такъв тип примерно - http://www.converse.com/index.aspx?mode=shoes&fid=3#productdetail
Гледах подобни във фирмения им магазин на Фритьоф Нансен (по средата между Патриарха и подлеза някъде).

# 2
  • София
  • Мнения: 3 688
Може би има неюо подходящо в Бенетон.

# 3
  • Мнения: 4 668
Има в Руканор  ... ама не знам доколко се счита за "марково"  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 3 634
Има в Руканор  ... ама не знам доколко се счита за "марково"  Rolling Eyes

Не е гот, "обикновени" са Руканор.
 
Cons може и да са тачени на други места, но от нашите тинейджъри не особено. Обаче, ако избереш от серията на Snoop Dogg може и да е доволен тийна. Има ги в магазина на бул. Васил Левски, до Турското посолство.

Вероятно търсите нещо подобно - 1 2 и може да ги намериш в магазините на Найк и Адидас. Не са "скейтърски" и всички рошави тинейджърки ги харесват.  Wink

# 5
  • Мнения: 47
Мерси за инфото Simple Smile
Ако знаете още нещо - пишете Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 44 074
конвърс има сладки, има и малки номера Simple Smile))
също  имам спомени, че съм виждала в SLS

ох, аз си мислех че бебешки търсиш - по-големи  ще има  на повече места със сигурност.

# 7
  • Мнения: 47
здравейте(ще пиша на латиница) az sam "teenagerkata" aaa da znaete sluchaino bg saita na roxy? newsm78 Thinking Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 44 074
Сайт не знам, но май точно Roxy има в SLS

# 9
  • Мнения: 3 634
Сайт не знам, но май точно Roxy има в SLS

да, така е!  Flutter

# 10
# 11
  • Мнения: 5 255
Толкова марково ?

# 12
  • Мнения: 47

Да, тези са сладки!
Къде да ги намерим?

# 13
  • Мнения: 47
az pak sam teenagerkata ama tezi poslednite ne6to ne me kefqt.Mama me misli za malka!!!

# 14
  • Мнения: 3 634
az pak sam teenagerkata ama tezi poslednite ne6to ne me kefqt.Mama me misli za malka!!!

И на мен са ми много детски. По-подходящи са за 11-12год.  Peace

# 15
  • София
  • Мнения: 44 074
Към тийн-а - не е ли най-лесно утре да си фанеш една хрендка под ръчичка и да пообиколите графа, витошка и ЦУМ, да си харесаш нещо и просто да заведеш мама да го купите????

# 16
здравейте!аз съм на 11 г. и си търся розови кецове до глезена на CONVERSE.НЯКЪДЕ ИМА ЛИ ТИХЕН МАГАЗИН ??????.МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ !!!! ЩЕ СЕ ПРЪСНА ОТ МИСЛЕНЕ КЪДЕ ДА ГИ НАМЕРЯ !!! МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ ЕДИН МАГАЗИН НО НО  CONVERSE !!! #Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 44 074
ти от къде си? в софия има не един на конвърс...на Кравай(на Фритьоф нансен до магазина на пума се пада ако се сещаш) например има...има и дтески така че и за теб сигурно номер ще има.
на витошка също имат магазин - на солунска...ако не са махнали имаха и до пица хът при спортната палата....

Последна редакция: сб, 04 юли 2009, 18:54 от Angel_Dust

Общи условия

Активация на акаунт