Всичко за ружа.

  • 9 599
  • 49
  •   1
Отговори
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Как избирате цвета на ружа ,който ползвате?
Винаги ли ползвате един и същ или съобразявате с грима?

Аз до скоро вместо руж използвах една по/тъмна пудра която имам,стой доста добре ,ако сам с кафеви сенки,но последния път се гримирах с нюанси розово и лилаво и с пудрата резултата беше плачевен  Sick Което ме наведе на мисълта ,че трябва да си купя руж, но какъв цвят? newsm78 Какво да имам в предвид при терсенето на идеалния руж Thinking

Нека тук споделяме всичко за ружа,а защо не и за перлите Peace

# 1
  • Мнения: 13 623
Ползвам тези двата на Bourjois. Даже по-често втория!

Последна редакция: ср, 04 мар 2009, 20:02 от Jaquie

# 2
  • Мнения: 140
az sum sus mnogo svetla koja i  se grimiram predimno v rozovo praskoveno i telesni cvetove v zasivimost kak sum se oblqkla
 lubimiq mi rozov ruj  e na loreal N:01  no vse o6te ne sum otkrila podhodq6tiq za sebe si svetul ruj za tova se apisvam v temi4kata

# 3
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Избирам руж според това дали ми харесва цвета, дали би стоял добре на кожата ми (ако трябва пробвам) и според това дали ми харесва текстурата.

Имам няколко вида руж, като ползвам този, който е в синхрон със съответният грим, в кафеникав, керемиден, розово-прасковен или бронзов цвят, като някои от тях са матови, другите перлени. Някои ползвам за контур, някои не, понякога ги наслагвам. Зависи от това дали искам да акцентирам върху скулите или просто да придобия румени бузки.

Като за начало бих те посъветвала да потърсиш руж, който максимално се доближава до цвета на кожата ти, в някакъв по-нежен отенък. Нанасяй го много пестеливо, така ще отива и допринася за целия грим, без да се натрапва Peace.

# 4
  • Мнения: 22 407
Винаги много ми е харесвало да видя гримирано лице и накрая завършено с руж. )))
Но....аз някак си не мога да се възприема, или не го нанасям съвсем както трябва, не знам точно....
С много светла кожа съм и имам само един руж на Севънтийн, купувах си го за сватбата. )) Доволна съм, но съм го слагала 2-3пъти. )

# 5
  • Перник
  • Мнения: 726
Аз съм с  по-матова кожа и използвам едни бронзови перли,които много се доближават до цвета на лицето ми   bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 901
Jaquie, кои номера са тези двата на Буржоа? newsm78

# 7
  • Мнения: 13 623
Jaquie, кои номера са тези двата на Буржоа? newsm78
Първото е Rose de Jaspe 95, а второто Rose d'or 34.

# 8
  • Мнения: 1 941
Aз лично ползвам доста руж, просто не мога без него  Flutter
Обичам цвят шоколад, такъв който просто стои като сянка на скулите. Естесествено рядко го докарвам така....

# 9
  • Мнения: 13 623
И този цвят на Bourjois седи много хубаво. Казва се Cendre de rose brune 48

# 10
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Аз съм с бяла кожа,тъмна коса,цвета на лицето ми има жълтеникав отенък.....мисля ,че руж с прасковен цвят би ми стоял най/добре newsm78
Трябва да пробвам Blush

# 11
  • Мнения: 830
Зимата ползвам на Bourjois/номера не помня/, а лятото едни перли за лице на Oriflame, доволна съм. Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 4 743
Използвам всеки ден руж, слагам по съвсем малко, колкото за свежест.
В розово-прасковената гама ползвам един на Буржоа (цвят Lilas D'or), a иначе бронзиращи пудри на Clarins и една страхотна на Flormar.
Според ружа, който съм сложила, подбирам гланца. Иначе съм с бледа кожа и ми отиват и розови, и кафеникави ружове.

# 13
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Момичета,а само един цвят руж ли ползвате или сьобразявате с грима?
Например ,ако сте с грим в сиво,синьо,зелено ,кафяво или розово един и сьЩи руж ли ползвате?
На мен ми се струва ,че и той трябва да е подбран според останалия грим Thinking

# 14
  • Мнения: 2 768
И аз слагам винаги руж, защото само по ФДТ лицето изглежда неестествено.
Лятото най-много ми хресва ружът Blush&Sun oт серията Тeracota на Guerlain, a зимата редувам два матови - на Clarins и Sisley.

Общи условия

Активация на акаунт