Родилна черта на корема!?

  • 10 784
  • 104
  •   1
Отговори
  • Мнения: 666
Здравейте мами!
Още по време на бременността ми ми се появи черта на корема,бледо кафеникава,от под гърдите до малко под пъпчето. Предполагам,че и на други мами им се е появила тази черта..та въпросът ми е има ли някакъв начин да я премахна или трябва просто да чакам?Въобще изчезва ли или ще си я гледам още дълго време? Peace

# 1
  • Мнения: 1 919
моята се махна около 10 месеца след раждането.

# 2
  • Мнения: 174
7 месеца след раждането почти не си личи. Изчезва сама, просто малко търпение.  Peace

# 3
  • Мнения: 666
А има ли някакви мехлемчета или бабини рецепти да се мажа,че да избледнее по бързо? newsm78

# 4
  • Мнения: 9 814
А има ли някакви мехлемчета или бабини рецепти да се мажа,че да избледнее по бързо? newsm78

Тц, срещу хормоните мехлемчета няма Wink

# 5
  • Мнения: 466
Няма , до колкото зная се появява на хормонална основа . Моята я имаше много дълго време бебето беше на година и няколко месеца , когато се махна напълно.

# 6
  • Мнения: 805
Няма начин...
ще си я поносиш още малко.
Първия път ми се махна когато Изабела беше на половин година.
Надявам се и сега така "бързо" да изчезне.

# 7
  • Мнения: 2 013
Моята се появи в 6-ти месец,беше тъмно хафява и  започваше от .... до гърдите.Вече избледнява и е значително по-къса,но все пак я има и ме дразни!  #Cussing out
Аз се надявах,че до лятото ще се махне за да не ми е кофти като ходим на плаж,но като ви чета май няма да се махне до лятото....  Sick

# 8
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 001
Аз имах подобие на такава черта-подобие,защото беше доста накъсана-като контурна линийка и вече я няма.

# 9
  • Мнения: 2 374
Няма мехлемчета за тая работа.На мене ми се появи в 6-7 месец и изчезна година след раждането,спокойно ще избледнее от самосебе си.

# 10
  • Мнения: 3 312
моята до към 11 месец след раждането беше изчезнала напълно  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 2 004
Ехаа, значи съм направо късметлийка - моята е съвсем незабележима 4 месеца след раждането.

# 12
  • София
  • Мнения: 292
Спокойно, това е т.нар линия негра. Хиперпигментация под влиянието на хормоните. Ще изчезне след раждането. Няма смисъл да я мажеш с нищо засега. Чела съм, че фолиевата киселина помага да не е толкова очевидна, но не знам колко е вярно. Както и , че не трябва да се печеш или солариум докато не изчезне. Механизма е като потъмняването ареолите на зърната.
Не се стресирай от това, има много по-важни неща през бременността, за което трябва да си мислиш!

# 13
  • София
  • Мнения: 4 587
Не, няма как да я премахнеш, ще изчезне от само себе си. На мен излезе доста рано и изчезна около година, ако не и повече след раждането.

# 14
  • Мнения: 2 448
Ще изчезне от само себе си. Моята беше много бледа и не ме е дразнела, дори не си спомням на кой месец точно избледня напълно.

Общи условия

Активация на акаунт