колко често бебеправите

  • 10 483
  • 110
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 57
Здравейте и от мен.
Ние работим за бебче от скоро, но още от самото начало си меря БТ и си правя тестове за овулация. Преди и след овулацията си правим секс, когато ни се иска, а в дните около овулацията всеки ден.
Честно казано така наистина е малко изнервящо и ако не стане дълго време може би и аз ще си взема котенце Simple Smile)

# 46
  • Мнения: 219
Ох, разбирам ви момичета! Този месец ще е втория месец опити за нас. Миналия правихме секс през ден, два, три преди О. По време на О. правихме през ден и после когато ни се иска. Нищо не се получи. Само след овулацията имах нещо като ПМС много по-рано от обикновено. Този месец мисля по-сериозно да действаме, защото и по принцип имаме голямо желание, както за секс, така и за бебе, дано и време намерим Simple Smile На 28 съм, дано господ реши по-скоро да стане! Успех на всички нас Simple Smile.

# 47
  • Мнения: 57
Здравейте пак  newsm03
Вчера се видях с две приятелки ,едната е забременяла ,като за 3 месеца са го правили 2-3 пъти ,а другата по два пъти на ден. Така,че ... когато е писано ще стане. А какво ще кажете за т.нар. "грешки",когато става от раз заради скъсан презератив например ?  smile3506
На мен сега ми се налага да прекъсна малко с правенето на бебе,че са ме нападнали някакви гъби и не ми е комфортно нещо..  Tired Тааа се опитвам да се успокоя ,че и от малко секс може да стане.  Whistling

# 48
  • Мнения: 219
Ще стане, Wish .Трябва да вярваме и като му дойде времето ще се получи! Бързо излекуване и късмет след това и на теб Simple Smile

# 49
  • Мнения: 57
Разбира се ,Ralipo   smile3503  Благодаря за куража !
Опитвам се да не психясвам просто .. Weary
Трябва да вярваме.няма начин да няма начин ! newsm10

# 50
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Моля ако има и други ,като мен да ме покпепят.  newsm53

Имаш подкрепата ми  Hug   bouquet

И аз знам, както и други вече са посочили, че в периода на фертилност трябва да се прави секс през ден, а не всеки ден, за да се даде време за новите спермозоиди... Е, когато тестът за овулация покаже 2 черти - същият ден и следващият трябва да бъдат оползотворени.... Иначе и ние сме като теб - просто не успяваме с такова интензивно темпо, което другите описват....

Отворили сте и друга тема - за следенето на симптоми - аз си ги следях още от преди да започнем опитите за бебе, защото ми се струваше важно да науча и разуча какви симптоми чувствам, по кое време на периода и т.н. Но бременността, сега, когато е толкова желана, не идва  Sad

Успех на всички!  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed babydust7

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Като се вглеждахме в това и правихме всеки ден не ставаше , месеца ,в който имахме други неща и мислехме за тях правихме 3 или четири пъти и стана.
Успех  Hug

# 52
  • Мнения: 57
Дам, всички казват така. Когато са спряли да се вторачват толкова и да броят дните и то става. Аз се старая да си намирам и други занимания и да си запълвам времето за да не мисля много за бебето. Но за сега не успявам особено  Blush Все пак се опитвам да се контролирам максимално и да превръшам нетърпението си в чувства на любов, а не на отчаяние. Трябва да сме позитивни и да чакаме бебчо с хубави чувства Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 4 433
Веднага стана при нас Wink
Не е имало така с месеци..
Успех на всички  bouquet

# 54
  • Мнения: 3 637
Здравейте момичета.Първия път бебеправихме 4 месеца,на 5 бях бременна,нито сам следила ово,нито тестове и температури.За сажаление,бебе няма.Сега започнахме с бебеправене отново,през ден,а в дните ово всеки ден!
Успех на Всички   bouquet  Hug  Praynig !

# 55
Здравейте
И аз сам завладяна от треската "бебе".Ходих при генeколога си да се убедя,че всико е наред и така се и оказа.Лекаря ми ме посаветва точно това ,което всички казвате"да не му мислиш мн,то ще стане когато най-малко си очаквал".От понеделник започвам университета ,а и сватба подкотвяме за май и ще мисля за др. неща.Иначе опити прави 4 м. с този,защото чакам да ми дойде сега Embarassed,трябваше на 10.А удоволсвието по създаването на нашия наследник е през ден, а по ниякога всеки ден,но не по задалжение.С мъжа ми сме направили темата"бебе"табу,защото той още павия месец беше започнал да ме нарича мамче и не спираше да гали корема ми. Heart Eyes и разочарованието е 2 пъти по-голямо от надеждата.Моите приятелки които забременяха от раз е без да са го планували newsm78.Незнам как стават тези неща  Thinking,а една от тях която искат второ пробват 6м вече това още веднаж доказва великото твардение.
Успех на всички бъдещи мами  smile3525
ПРОЛЕТА ИДВА А С НЕЯ И ЩАРКЕЛИТЕ,А ТЕ НОСИАТ БЕБЕТААААА   smile3522 smile3522 smile3522 smile3522

# 56
  • Мнения: 685
Аз малко се подтискам. Опити правим от 3 месеца и не става, а не пропускаме седмица дори.... На моменти ми се плаче, макар че 3 месеца не са кой знае колко дълъг период Cry
Всички ми казват да спра да мисля, но май не е така лесно..

# 57
  • Мнения: 676
Браво момичета!
Аз подкрепям тези от вас,които са оставили нещата да се случат от самосебеси! Смятам, че всичкото това мерене, калкулиране, смятане и т.н. изнервя и разочарованието след това е много голямо ако не се получи.
Ние тепърва започваме опитите, та за това чета всичко по темата. Определено сме решили да го оставим на Съдбата поне за няколко месеца и ако не стане ще започна с мерене, изследвания и т.н. и пр....
Важното е да сме усмихнати, позитивни и да се обиаме   Hug

Между другото, как успявате да правите секс всеки ден!!! Shocked Изумена съм! Ние сме толкова скапани, че обикновено не ни се иска нищо друго освен релакс. Правим го само събота и неделя.
Може и да е грешка, не знам, но не искам да стане като задължение: айде да го правим, че сега ми е 14ти ден и т.н.....мъжът ми ще се изнерви и нищо няма да се получи.

# 58
  • Мнения: 57
Mомичета, 3-6 месеца неставане на бебето изобщо не е притеснително . Ако минат 7-8 и повече месеци ,вече е необходимо да се направят някой изследвания.
Мисля ,че на 3-4 дни веднъж е достатъчно,като "честота"  на опитите ,но колкото повече ...толкова повече.... newsm10

# 59
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160

Ами като се има предвид че аз от има няма 3-4 годинки  опитвам и без резултат........... Thinking А то май,преди не правихме много кекс като се замисля newsm78,тука тези 2 месеца бебеправим по план,т.е.никога не сме се пазили  от както сме заедно.но тези 2мес.се стараем да е в повечко(секса)

Общи условия

Активация на акаунт