Любители на котки - тема 20

  • 22 408
  • 335
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
Хора искам да ви питам нещо. Моят сополанковец от няколко ве4ери не ме оставя да спя. По-точно оставя ме но под режим. 2 часа сън и послед от другата стая се чува едно могъщо мяуууууууу ама все едно идва края на света и после го редува с други подобни или къси премяуквания. Искам да отбележа, че дребния косматко спи до мен на леглото за тези които биха си помислили да не би горкото коте да мяука, защото е затворено нещастно в другата стая Laughing
Ако не му обърна внимание и не го извикам идва и почва да ме бие с лапа докато не ме събуди, а като успее да го направи (винаги успява  Twisted Evil ) се лигави, обръща се по корем за галене, после му писва и пак изчезва за поредна доза мяууууууу.
Помислих си да не е разгонен и взех да пръскам с Feliway ама или аз не пръскам достатъчно често или не го лови.
Я кажете някой имал ли е подобни нощни серенади и как се е справял с тях. Защото той мързеланкото на другия ден спи доволно, докато стопанката му се гърби на работа, а все пак трябва и да се спи нощем. Simple Smile

# 76
  • София
  • Мнения: 13 044
stardust299 , това поведение много ми прилича на разгонване- пролетта идва все пак!
Огледай се в къщи дали няма вече маркирано тук-там- под легла, ъгли, обувки, чанти. В повечето случаи не се вижда, а се подушва. На 7-8 месечна възраст е напълно нормално да е първото разгонване.

А във връзка със събуждането от милите ни и невинни любимци пускам един комикс:

http://www.metacafe.com/watch/901906/funny_animation_for_cat_lovers/

# 77
  • Мнения: 0
tania tda67 ами честно казано аз много го следя за маркирането. Това което ми прави впечатление е, че май си маркира в тоалетната, защото като си пишка го заравя, а маркировката не я зарявя и си мирише доста остро. Иначе аз старателно си пръскам с Feliway май това засега спасява къщата от опикаване.  Simple Smile Simple Smile

# 78
  • София
  • Мнения: 13 044
Маркирането обикновено е от няколко капки, които почти веднага изчезват. Остава само миризмата. Така че може и да не го забележиш веднага, а като си вземеш чантата или палтото... Случвало ми се е и в трамвая да подуша някой стопанин на разгонен котарак Laughing. За препарата, за който пишеш нишо не знам. Преди 10 години нямаше такива и не съм се интересувала след това.

# 79
  • Den Haag
  • Мнения: 1 839
Теди страхотни снимки, а и как позират сладурите  Grinning
Игуанка , страхотни очи има твоя Сисьо, много е красив  Crazy
Ето моя котарак, който остана при родителите ми:

# 80
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Много е сладък, особено на първата снимка - с тези ококорени очи Hug

# 81
  • Мнения: 0
Ама той е страхотен, направо е жесток  Heart Eyes Ама как така го остави при родителите? Не ти ли е мъчно за него. Охх невероятен е Simple Smile

# 82
  • Den Haag
  • Мнения: 1 839
Ама той е страхотен, направо е жесток  Heart Eyes Ама как така го остави при родителите? Не ти ли е мъчно за него. Охх невероятен е Simple Smile
Мъчно ми е, но нямаше начин и те го обичат и си е израстнал там, спи между майка ми и баща ми на спалнята  Grinning

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
От два дни като се прибирам усещам остра миризма ....
предполагам, че малкия започва да маркира е ще се наложи идната седмица да бъде кастриран ...
всъщност закъсняхме с кастрирането  Sad

# 84
  • Мнения: 5 173
Много е сладък, особено на първата снимка - с тези ококорени очи Hug
точно това щях да кажа Peace

# 85
  • Мнения: 92
Здравейте момичета много сладки котенца имате.... ето и моята Муки, родена на 19.06.2006г.
тук е на 3 месеца някъде.... Heart Eyes                                               а тук е пораснала мацка.... Heart Eyes

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405


добро утро от нас! Hug

# 87
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Много е сладичка Муки Hug
*Devil*,
на тази снимка са направо като Ин и Ян Laughing

# 88
  • Мнения: 70
Добро утро и от мен.

# 89
  • Мнения: 3 050
Извинявам се, че не пиша поименно, но съм изморена  Crazy
ето малко нови снимки на Сисьо (ДиаНа ЛобОдоВа, на приятеля ми е котаракът, не мой  Hug )

Както виждате си е много добре, поспива си на слънце hahaha

Общи условия

Активация на акаунт