Течен прах за пране

  • 9 902
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 526
Не знаех,че има течен Ариел.Като цена нещо ориентировъчно?  smile3506

Незнам дали го предлагат и колко струва в БГ.
В Израел цената е ~10 евро за 3 литра.

# 31
  • Мнения: 5 207
Не знаех,че има течен Ариел.Като цена нещо ориентировъчно?  smile3506

В Пикадили гледах течен Ариел - 3 литра беше малко над 20 лева, а някакъв друг вид течен Ариел със светъл етикет беше над 30 лева, май за 5 литра.

# 32
  • Мнения: 372
Благодаря и на двете ви!   bouquet

# 33
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Малко глупав въпрос Embarassed,но за първи път си купувам течен препарат за пране.Та,препарата с мерителната чашка ли се слага в барабана или.......?

# 34
  • Мнения: 156
Малко глупав въпрос Embarassed,но за първи път си купувам течен препарат за пране.Та,препарата с мерителната чашка ли се слага в барабана или.......?
Не, изсипваш само съдържанието.

# 35
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 957
Аз го слагам със чашката и досега съм нямала проблеми.

# 36
  • Мнения: 5 207
Аз също го слагам с чашката. Освен че дрънчи малко, няма проблеми. Не изсипвам препарата директно в барабана, защото пералнята в началото на програмата източва вода за кратко и препарата може да замине в канала преждевременно.

# 37
  • Мнения: 8 242
Аз пък си го сипвам където и нормалния прах .. И си пере както трябва Simple Smile
Туй в барабана директно не ме кефи като идея  Rolling Eyes - защо там ? Ако може някой да обясни..

# 38
  • Мнения: 5 207
Аз пък си го сипвам където и нормалния прах .. И си пере както трябва Simple Smile
Туй в барабана директно не ме кефи като идея  Rolling Eyes - защо там ? Ако може някой да обясни..

На течния Ариел, а и на други течни препарати, има картинка на етикета - пералня, на която чекмеджето е зачеркнато и една стрелка сочи към барабана. Такива са им указанията явно, затова там.
Обяснението е, че водната струя е прекалено силна и препаратът не може да се разтвори веднага, което може да доведе до отлагането на част от него по тръбата, водеща до казана. С времето там може да се получи затлачване и/или лоша миризма.
От друга страна, когато се поставя с чашката в барабана, препаратът се разтваря равномерно в по-голямото количество вода.

# 39
  • Мнения: 1 901
Първия течен прах,кайто си купих е на Фрош.Много съм доволна,определено има промяна в прането.И пералнята се чувства по-добре,не остават следи по стъклото. PeaceСега мисля да пробвам с този Рекс Thinking

# 40
  • Мнения: 236
Първия течен прах,кайто си купих е на Фрош.Много съм доволна,определено има промяна в прането.И пералнята се чувства по-добре,не остават следи по стъклото. PeaceСега мисля да пробвам с този Рекс Thinking

Аз ползвах този за цветно пране, който е на Рекс, но не съм никак очарована! Оставя ми следи по дрехите, като даже слагам по-малко от указаното количество. Преди време бях ползвала на Апта течен и бях по-доволна Peace

# 41
  • Мнения: 1 901
Първия течен прах,кайто си купих е на Фрош.Много съм доволна,определено има промяна в прането.И пералнята се чувства по-добре,не остават следи по стъклото. PeaceСега мисля да пробвам с този Рекс Thinking

Аз ползвах този за цветно пране, който е на Рекс, но не съм никак очарована! Оставя ми следи по дрехите, като даже слагам по-малко от указаното количество. Преди време бях ползвала на Апта течен и бях по-доволна Peace
newsm78Е защо тогава всички тук толкова го хвалят,ще си помисля тогава кой ще ми е следващия или може да си остана с Фрош,той поне е истински Naughty

# 42
  • Мнения: 497
Първия течен прах,кайто си купих е на Фрош.Много съм доволна,определено има промяна в прането.И пералнята се чувства по-добре,не остават следи по стъклото. PeaceСега мисля да пробвам с този Рекс Thinking

Аз ползвах този за цветно пране, който е на Рекс, но не съм никак очарована! Оставя ми следи по дрехите, като даже слагам по-малко от указаното количество. Преди време бях ползвала на Апта течен и бях по-доволна Peace
Lovd 55, и аз направих същата грешка-изсипах го както винаги в отделението за пране и резултата беше плачевен. Още повече бели наслагвания по дрехите. Казах си егати глупостта. Ама нали-"пени се не пени се" съм го взела вече, следващия път пробвах и заедно както си е в капачката (моя нямаше отделна чашка) го сложих в барабана между дрехите. Това го правя вече 10-на пъти и не се появява онзи гаден ефект. Явно това е ключа от бараката. Доволна съм.

# 43
  • Мнения: 2 821
Купих си на Фрош. Омекотява дрехите много приятно, лесно се гладят. Не съм особено доволна от прането му, обаче. С петна и по-замърсени детски чорапки напр. не се справя. Реших да го ползвам за по фини дрехи. Чета тук, че го слагате в барабана, но на указанието на този е посочено отделението за прах. Възможно ли е слагайки го там да не се използва пълноценно?

# 44
  • Мнения: 1 901
Купих си на Фрош. Омекотява дрехите много приятно, лесно се гладят. Не съм особено доволна от прането му, обаче. С петна и по-замърсени детски чорапки напр. не се справя. Реших да го ползвам за по фини дрехи. Чета тук, че го слагате в барабана, но на указанието на този е посочено отделението за прах. Възможно ли е слагайки го там да не се използва пълноценно?
Ами аз си го слагам в отделението за прах и съответно за омекотител.И нямам проблеми Peace

Общи условия

Активация на акаунт