Бяхте ли на кожен свят в НДК?

  • 3 487
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 245
Интересува ме дали са изложили чанти от естествена кожа и какви са цените им, защото иначе друго не ме интересува. В града зная колко струват, но ако има намаления си заслужава.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 603
Току що се връщам от там.
Търсих си голяма черна чанта от естествена кожа - е няма такова животно. Всъщност изложението е малко, чанти почти няма, а от естествена кожа - само на 3-4 щанда и нищо свястно не видях. Цените на тези, които погледнах бяха 110-150 лв.  Имаше няколко щанда с грозни китайски чанти, м/у др. продаваха се на пазарлък.... но бяха просто ужасни.
Имаше доста якета, палта, сака и др. подобни, но не съм ги зазяпвала, защото отидох конкретно за чанта.
Според мен - не си заслужава да се разкарваш.

# 2
  • Мнения: 245
Мноого благодаря.
В града обикалях доста в почивните дни в центъра, но цените бяха над 280 лв. за чанта от големите - естествена кожа. На Илиянци имаше 2 вида, но бяха стари модели с цена 140 лв.
Когато отидох на магазина на Алабин се искрено се учудих от разнообразието на видовете - цяла стена с чанти от естествена кожа, а най-скъпите бяха 195 лв. Ще отида да си взема оттам. Много благодаря още веднъж!!!

# 3
  • София
  • Мнения: 1 603
Аз ще ти благодара, ако ми кажеш къде на Алабин ?
Много ми е спешно, помолих половинката да ми поправи старата чанта, че нещо беше сдала, а той гледа, гледа и я хвърли в кофата - нищо не ставало от нея. А аз мин. месец си купих страхоОотни черни ботуши, а сега имам само кафява чанта  Mr. Green.... и не мога да си тропкам с тях.

# 4
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Никога не съм ходила точно на "Кожен свят". Като ви чета няма и да ида.

# 5
  • Мнения: 245
supi4ka,
Магазинът е на самия "Алабин " в отсечката между "Лавеле" и "Княз Борис І" - последната спирка  на трамвай № 5 - Съдебната палата, където завива по "Лавеле" и прави обратен по "Княз Борис І".
На ъгъла е магазина на Andrews Fashion Studio и до него е магазинът за чанти/като застанеш в посока Княжево от лявата страна/.
Не зная дали го обясних добре, но се надявам да го намериш. Ако си харесаш нещо, казваш, че ползваш отстъпка и ще ти свалят от цената.
Виж аз каква си купих вчера:


Успех!!!

# 6
  • Мнения: 4 343
Я обясни по-подробно това с отстъпката  Blush!От години съм редовен клиент там и никога не съм получила никакви бонуси  newsm78.

# 7
  • Мнения: 245
Аз пазарувам оттам и всеки път се пазарех преди, и винаги са ми правили отстъпки. Като ми казаха колко струва чантата, им казах, че ползвам отстъпка, и ми свалиха от цената.

Общи условия

Активация на акаунт