Възглавница?

  • 717
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 360
Мили мами на поотраснали бебоци,кога започнахте да слагате възглавничка на бебчетата ?Може да ви се стори тъп въпроса ми,но съм позабравила ,а и ми се струва неудобно така да се спи.... Tired

# 1
  • Мнения: 827
На мен не ми се струва тъп въпроса.И мен ме интересува.Чувала съм нещо,че не трябвало да слагаме възглавница до 1 год. Но така ли е?  newsm78

# 2
  • Мнения: 5 299
Аз слагам само в количката и то съвсем тънка,защото пък иначе главичката идва на ниско.

# 3
  • Мнения: 5 228
Не се слага до годинката поне. При бебетата обиколката на главата е по-голяма от тази на раменете и за това нямат нужда от възглавница. Освен тако ес използва възглавница се повишава рискът от задушаване.

# 4
  • Мнения: 237
И ние спим все още без възглавница. Бях и сложила , но тя си играе с нея докато заспи , а и сега в тия жеги много и се поти главицата.Та засега ще караме без.

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 046
Nie sme s vazglavnica ot okolo mesc,no e po-skoro simvoli4na.V koli4kata e ma-a-alko po-viso4ka.Naposledak i nie zapo4nahme dosta da se zaigravame s neia i da ia izpotiavame i moge da ia mahna.No niakak mi se struva,4e ne i e udobno savsem bez neia Confused

# 6
  • Мнения: 5 255
До момента Лора не е спала с възглавница.
Скоро опитах - сложих възглавница, но тя беше изхвърлена, както и всичко останало /завивки, играчки.../ Crazy
На етап сме - всичко ми пречи  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 313
скоро имаше такава тема, ако искаш пусни в търсачката. Аз слагам само калъфка

# 8
  • Мнения: 5 577
И аз не слагам, само една калъфчица, или кърпи4ка.
Бебо я прегръща и се успокоява.

# 9
  • Мнения: 351
Моят бебок от месец и половина много оби4а да спи във възглавницата за кърмене и сега не заспива без нея. Аз го отдавам на това, 4е иска да гушка нещо.

# 10
  • Мнения: 934
И аз знам - не се слага до 1 година, първо заради риск от задушаване, и второ няма нужда.

# 11
# 12
  • Мнения: 1 427
скоро имаше такава тема, ако искаш пусни в търсачката. Аз слагам само калъфка
И ние сме така.Или памучна пеленка.

# 13
  • Мнения: 5 183
Аз слагах мноооооооого плоска възглавни4ка /по4ти като празна калъфка от 7-8 месец нататък /по-хигиени4но ми се струваше/, а от годинката нататък - тънка възглавни4ка.
Повода да запо4на да слагам възглавница беше една ужасна хрема. не можеше да спи и лекарката ни посъветва да му е повдигната глави4ката със възглавни4ка или кърпа сгъната /ако нямаме възглавни4ка/, за да не му се сти4а секрета постоянно назад.... Оттогава сме с възглавни4ка. Струва ми се 4е така му беше по-удобно и така си и остана...

# 14
  • Мнения: 3 360
Благодарности на всички-отново ще последвам съвета ви!!!
Радвам се че ви има и че винаги се отзовавате...

Общи условия

Активация на акаунт