Борбата с рака- духовното оцеляване и физическото преодоляване-10

  • 44 611
  • 456
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 074
Днес видях в един двор много разцъфнали кокичета.
Спрях се и ги загледах, бяха прекрасни.
В душата ми настана едно ведро пролетно настроeние и реших да го предам на всички Вас.
Нека в новата тема да има постоянно ведро пролетно настроение и да споделяме само хубави неща.

пъвата ни тема,тук се запознахме
втората
трета тема
четвърта тема
пета тема
шеста тема
Коледната ни тема
осма тема
девета тема


Последна редакция: чт, 05 мар 2009, 19:24 от Хули

# 1
  • Мнения: 623
Здравейте Дами!!!!

Да се запиша в новата пролетна темичка  Grinning Май съм първа

Гледам темата е вече ДЕСЕТА
И си мисля колко много изписахме заедно и колко много преживяхме заедно

Но нека в тази ранна пролет си пожелаем още дълги години да си пишем всички заедно   bouquet

# 2
  • Мнения: 554
Привет, момичета-кокичета!!!
Искрено се надявам тук да се "чуват" и пишат само добри новини. Разбира се, ще подкрепяме с някое рамо който има нужда.
На мен следващата седмица ми предстоят мнооооого контролни прегледи. И се надявам, че всичко ще е ОК! Почти не се съмнявам Joy
На всички вас пожелавам много пролетно настроение! И много, много целувки!!!  love001  love001  love001

# 3
  • Мнения: 708
Нова тема - нов късмет!
И аз много харесвам кокичета. Те като предвестници на пролетта, на новото начало, нека ни избавят от болестта и всички да оздравеем!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • Мнения: 432
Да се разпиша и аз, че напоследък все не остава време.
Да си пожелаем само добри новини да се коментират, да има повече усмивки и приятни изненади....и нищо, че не е Коледа - нека стават чудеса.....аз днес съм нещо много вълшебно настроена, но защо пък не Mr. Green

# 5
  • Мнения: 414
И аз обичам кокичета   bouquet
Днес се обаждах на Кана в Белгия, че ми домъчня за нея. Много е добре, каза да ви кажа да не се притеснявате. Вобще не е изгоряла от лъчето, всичко е в рамките на нормалното  Peace Е, то не остана и скоро ще се прибере. В събота има рожден ден, предлагам да й спретнем изненадка. Много е вероятно аз да пътувам и там да няма нет, но ще гледам преди да тръгна да ви напомня  Party
А сега е време за сън   bouquet

# 6
  • usa
  • Мнения: 2 113
Днес видях в един двор много разцъфнали кокичета.
Спрях се и ги загледах, бяха прекрасни.

отдавна не съм се включвала, но не мога да пропусна да се разпиша в тази пролетна пълна с кокичета тема. аз днес забелязах, че нарцисите в слънчевата част на моя двор започнали да цъфтят Simple Smile. идва пролетта! най-после!

# 7
  • София
  • Мнения: 5 074
Добро утро момичета   bouquet
Днес е поредния слънчев ден, нали  newsm10
Миз, наистина ни липсваше ! Защо не пишеш ?
А аз да ви се оплача. Нали знаете, че ме боли лявата ръка. Сега е в шина.
Лошото е, че започва да ме боли и дясната  newsm78
Как си ме представяте и двете ръце в шини  Joy Joy Joy
Май по този начин ще се поспра  newsm78

# 8
  • Мнения: 233
Здравейте сладурки.Ето ме и мен в тази темичка.МИналата седмица за първи път посетих мамолог и си направих мамография.Резултата е много добър даже мамоложката ми каза че структуката на гърдите ми е много добре запазена.Искам да благодаря на мамоложката д-р Палагачева,да е жива и здрава.На вас искам да пожелая само добри резултати да получавате и все по малко болни от рак жени да срещаме пред кабинетите.

# 9
  • София
  • Мнения: 428
Здравейте мили Момичета и от мен!
При такива мили поздрави и пожелания от ваша страна няма как човек да е без настроение! Hug Hug Hug
Хубавото време допълнително съживява позитивни чувства и мисли!  bouquet
Хули мила, мисля че е време да си дадеш почивка! Тя работата край няма! Crossing Arms Всъщност аз ти казвам на теб, ама май важи и за мен с пълна сила Flutter
Започвам от вторник лъчетерапията, моля ви стискайте палци да не се разваля апарата и да приключа успешно и навреме, тъй като
след това ме чакат още пет химиотерапии newsm78
Хубав и слънчев  ден желая на всички! Laughing Laughing Laughing

# 10
  • Мнения: 1 567
 newsm81 newsm81 newsm81
Нова темичка.... Здарвейте и от мен. Наистина пролетта настъпва. И тук цветята цъфтят, та се късат. Мойте иглики на балкона са станали страхотни, както и шибоят ми...
Целувки на всички ви...

 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 11
  • Мнения: 554
Привет момиченца!!!
Хули, представям ти се като тези дето им блокират ръцете и само носят жълтиците във Форд Боаяр Joy Joy Joy Шегичка, разбира се! Май наистина трябва да си поседнеш малко на дупето, а?!?
Слънчев и усмихнат ден на всички!  bouquet

Последна редакция: пт, 06 мар 2009, 14:51 от nas_nina

# 12
  • Мнения: 708
Здравейте и то мен!
Времето е страхотно. Само за разходки  Nature Sun With Face
Хули, сега вече, наистина ще си починеш малко Naughty
  love001  love001  love001 на всички!

# 13
  • Мнения: 10
Здравейте всички!

Чета ви от известно време. Всъщност откакто си напипах "топче" в дясната гърда по Коледа... Според ехографа е фиброаденом. Оперираха ме и в понеделник трябва да ми свалят конците. Надявам се вече всичко да е наред, но въпреки това се притеснявам...
Знам, че проблемът ми не е сериозен и ме е... срам да се жалвам на фона на вашите проблеми, но имах нужда да споделя...
Не съм казала на близките си и не знам дали да ги притеснявам!
Нямам представа защо се е появило това "нещо" и дали ще се образуват други и това ме плаши...

Благодаря, че ме изслушахте!
Хубав ден  Two Hearts

# 14
  • София
  • Мнения: 5 074
Здравей .
Има ли проблем, то той е сериозен.
Ако се беше порязала, нямаше да споделиш на този етап  Grinning
Затова не се притеснявай, че сподели с нас.
Относно това, че не си казала на близките си, само ти можеш да прецениш и решиш.
Аз на твое място бих споделила. Не е редно сама да изживяваш страховете си.
Пък и нали за това са близките и приятелите - да споделяме не само добрите неща, а и лошите,.
Да се подкрепяме във всичко.

Общи условия

Активация на акаунт