дами , как ще прекарате 8 март

  • 3 403
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 66
дами , знам , че за нас всеки ден трябва да е празник , и че мъжете ни трябва да ни глезят постоянно , но се радвам , че има 8 март .  една приятелка ме покани на женско парти  Wink с мнооого изкушения . поне тя така се изрази . интересно ми е , как ще прекарате вие празника , дали и какво по - специално сте си замислили ?

# 1
  • Мнения: 1 092
Вкъщи, с децата Mr. Green

# 2
  • Мнения: 471
Мойта Мама  Mr. Green както винаги ще излезне с приятелки я на кафе ,я на друго място  Mr. Green
аа Аз ,не съм станала още Мама  Mr. Green ,ама си го празнувам с приятеля ми на кафе  Grinning

# 3
  • Мнения: 1 226
Сама с детето.  Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 494
На вън с голямо компания от 16 жени. Имах предложение за вила за 2 дни, но на този ден не мога да мърдам на много отдалечени места.

# 5
  • Мнения: 627

И аз така. Само че, с двете деца

# 6
  • Мнения: 1 226

И аз така. Само че, с двете деца

Какво по-хубаво от това, да си с тези, за които знаеш, че те обожават и обичат истински  Heart Eyes

# 7
  • sf
  • Мнения: 10 130
На пицария по женски.
А подаръкът вече си го получих  Wink

# 8
  • Мнения: 627
Izgubena*, леле, че хубаво си го казала!
Това са човечетата, в чиято любов никога няма да се съмнявам, каквото и да ми сервират...

# 9
  • Мнения: 1 226
Izgubena*, леле, че хубаво си го казала!
Това са човечетата, в чиято любов никога няма да се съмнявам, каквото и да ми сервират...
Peace Peace Peace

# 10
  • BG
  • Мнения: 1 900
На заведение с компания. Peace

# 11
  • Мнения: 41
с децата и мъжа ми, мястото е още под въпрос Thinking

# 12
  • Мнения: 937
по идея на колежки ще си спретнеме спа ден - вече си резервирахме мястото и после най вероятно в някое заведение да се наприказваме. А мъжа ще се гледа с детето... Mr. Green

# 13
  • Мнения: 940
Не празнувам, не съм майка. Подаръка моята майка ще си го получи днес, свеки утре.

# 14
  • Мнения: 1 120
На заведение с голяма компания жени , около 20 бр.ще сме  Grinning

# 15
  • софия
  • Мнения: 2 140
На работа до девет вечерта.

# 16
  • София
  • Мнения: 123
На обед с мойте родители , а вечерта с на мъжа ми родителите !!! Така че трябва да избера 2 подаръка и за майка ми и за свекърва ми !!! Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 2 590
Не празнувам, не съм майка. Подаръка моята майка ще си го получи днес, свеки утре.
Това, че не си майка не означава, че не си жена.Аз доколкото знам е празник на жената. Защо да не празнуваш? Дай жените които не могат да имат деца и се борят с това да не празнуват, понеже не са станали още майки.
Иначе по темата- най-вероятно с приятелки ще се съберем, но мястото още не е уточнено. Но както се бавим няма да можем да запазим никъде нищо и като гледам отиват на домашно парти нещата.

# 18
  • Мнения: 2 388
Нищо специално.
С приятелки, първо на заведение, после имаме запазени места в дискотека.

# 19
  • Мнения: 2 331
Ще почерпя семейството си/децата и съпруга ми/ с един празничен обяд в пицария. А, вечерта ще очаквам тяхната изненада за мен. Flutter

# 20
  • Мнения: 852
С милото и компания на Банско. Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 2 388
  една приятелка ме покани на женско парти  Wink с мнооого изкушения .

Я поразкажи за какво точно става въпрос.

# 22
  • Мнения: 2 590
  една приятелка ме покани на женско парти  Wink с мнооого изкушения .

Я поразкажи за какво точно става въпрос.
Дам и на мен ми е интересно  Crazy

# 23
Никой не е казал , че като излизаме на 8-ми по женски не си обичаме децата ( Embarassedмалко ми се свива сърцето като си помисля , че няма да се гушкаме вечерта) Но цяла година съм любяща майка и съпруга ,така  че искам  една вечер да се почувствам хубава и свободна жена(без да стигам до крайности)

# 24
  • Мнения: 419
......дали и какво по - специално сте си замислили ?
8-ми март се пада в неделя, тоест: като начало ще си изключа телефона (много мразя когато някой почва да си прелиства адресната книга на телефона в такива дни), ще чистя, ще готвя, ще пера, ще разходя кучето, може евентуално да измия колата, после да я изцапам по пътищата..... Неделя като неделя - очертава се като прията и спокойна, какво толкова да я мисля  Thinking.

# 25
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
точно както ще си прекарам 07.03 и 09.03, така ще си изкарам и 08.03.

# 26
  • Мнения: 156
През деня ще излезем с приятелки на кафе, вечерта със семейството.

# 27
  • софия
  • Мнения: 757
Нищо по- особено.Отиваме на Рибарица с приятели, но не заради празника.
Просто така се падна. Laughing

# 28
  • Мнения: 323
Ми как -на работа съм,значи тъпичко... ooooh!Не очаквам изненади от съпружеското тяло,но ако има добре са дошли.
08.03- ден като всички останали- поне за мен. yesyes

# 29
  • Мнения: 164
Вкъщи с децата и мъжа ми, както всяка вечер.

# 30
  • Мнения: 100
През деня с мъжа ми и децата ще се почерпим.А вечерта съм на работа.

# 31
  • Мнения: 26
на работа сам цял ден Sad Cry

# 32
 Аз си планирам прекрасно женско прекарване в събота, а в неделя току виж съм реанимирала, не се знае как и до колко ще изкараме... През деня ще сме по магазини и натам-насам с една приятелка, както само ние си знаем да се забавляваме, а вечерта с голяма женска компания на , след това на пиано-бар. Нека ни е зле!
 Малко са мъжете, които знаят как да те зарадват и поглезят. Все да им подсказваш какво е хубаво да направят, как да подходят ... дрън-дрън. Ами то така си е като изпросено! Повече ще се радвам ако разбера, че е мислил какво да ме изненада, пък макар и да не е уцелил!
 Както и да е! Когато мога - не пропускам женски партита!
 Желая и на вас весело, щастливо, уютно или развратно прекарване! Кой както го намира най-добре за себе си!

# 33
  • Мнения: 8
с приятелки на кръчма и понеже ще празнуваме на 7 ще празнуваме и тодоров ден   

# 34
  • София
  • Мнения: 12 554
Работейки.  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 176
таткото ни е на работа така че в къщи с детето

# 36
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Тази година нито знам къде ще съм, нито знам ще получа ли подарък и какъв. Предишните години обикновено изчезваме някъде за два дни,но сега съм на работа и ще пропуснем. А за подарък даже не знам какво да си поискам. Всичко за което се сетя вече си го имам. Или съм много скромна или мъжа ми много ме глези.

# 37
  • Мнения: 476
Вкъщи с моите мъже  1dating smile3504

# 38
  • San Diego, CA
  • Мнения: 78
вкъщи с малчо сами-таткото ни е в чужбина ,а каката на ски.Надявам се двамата да си прекараме страхотно !

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 295
С няколко приятелки ще се почерпим за празника Flutter

# 40
  • Мнения: 66
  една приятелка ме покани на женско парти  Wink с мнооого изкушения .

Я поразкажи за какво точно става въпрос.


ами , не съм сигурна . за сватбата на сестра й пак имаше" изкушение "- беше завела компанията в клуб с мъжки стриптийз. аз малко се притеснявам  Embarassed и не съм ходила на такова чудо , ама днес се скарахме с мъжа и започвам да се замислям дали да отида , пък било и то на пук Twisted Evil.

# 41
  • Мнения: 1 554
На заведение с голяма компания жени , около 20 бр.ще сме  Grinning

хмм,и аз ще съм в голяма компания само от жени,и ние ще сме около 20,да не сме за един и същи купон Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 2 388
ами , не съм сигурна . за сватбата на сестра й пак имаше" изкушение "- беше завела компанията в клуб с мъжки стриптийз. аз малко се притеснявам  Embarassed и не съм ходила на такова чудо , ама днес се скарахме с мъжа и започвам да се замислям дали да отида , пък било и то на пук Twisted Evil.

 Laughing Отивай. От какво се притесняваш?
Много е забавно. Не е като женския стриптийз. По-скоро е смешно, отколкото еротично. Laughing

Да разкажеш после допаднало ли ти е. Laughing

# 43
  • Мнения: 43
С две малки мишки на 2 месеца къде мога да съм си освен вкъщи.Но щастието независи от това къде си ,а зависи по-скоро от това с кого си,нали? Simple Smile

# 44
  • Мнения: 398
 Този празник ми е доста страннен.Много се раадвам ,че тази година е в неделя и няма да се налага да съм на работа на подобен вид ден.

 Много хубаво е заглавието с глагола "прекарам' , много му отива на празника.

 Иначе няма лошо тези , които го харесват да си намерят още един повод за събиране с приятели или за романтична вечеря.Ама тази треска за пазаруване и всеки мъж с китка са ми малко в повече.Бизнес , какво да се прави и търговците са хора.

 
 

 

 

# 45
  • Мнения: 242
В къщи с мъжът ми и детето Peace

# 46
  • Мнения: 1 180
В къщи - малкия е със заушка и сме под карантина до 15,03  Sad

# 47
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Вкъщи с приятели.
Не ни се ходи по заведения. Удома ще си изкараме чудесно и децата ще се наиграят.

# 48
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Не празнувам, не съм майка...
8-ми март е международен ден на жената - не на майката.
На въпроса: неделята по принцип ми е работен ден. Така, че - на работа. С колежките ще се попочерпим леко и ще си работим. Любимият е също на работа и то втора смяна - не очаквам романтични изненади. Такъв ще е моят 8-ми март.
На всички дами ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!

# 49
  • Мнения: 804
На 8март ще съм у дома с моите две момиченца-съпруга ми ще е на работа цял ден,така че в къщи ще сме само грации.

# 50
  • Мнения: 3
снощи празнувахме с колеги (жени и мъже) Simple Smile първо на ресторант с жива музика и после на дискотека, а на 8-ми ще съм със семейството си - мъж и 2 момченца. Може би ще ме изненадат с нещо....., а пък аз ще ги почерпя и така.

# 51
  • Мнения: 3 016
На заведение с приятелки .

# 52
  • Мнения: 174
Нищо кой знае какво, нормален неделен ден! Е, може с повечко добро настроение, ако дойде,  и по- малко домашни ангажименти (посвърших къщната работа днес)!

# 53
  • Мнения: 315
у дома с мъжа и детето,весело изкарване на празника на всички дами  bouquet

# 54
  • Мнения: 2 309
С прическа,грим и много положителни емоции Flutter

# 55
  • UK
  • Мнения: 1 351
 сама с малкия

# 56
  • Мнения: 90
деня ще ми мине в работа  Whistling
Вечерта ще спретна една шоколадова тортичка със сърчица за моето момченце...  1dating Flutter и ще гледаме някой филм вероятно ...а след това...   luvbed  Heart Eyes

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Ще си оправя мустаците,ще се лакирам и ще се врътнем на една разходка hahaha

# 58
  • Мнения: 1 740
у дома с мъжа и детето

# 59
  • Мнения: 118
У дома със двамата ми мъже, които днес ме зарадваха с подарък.

# 60
  • Мнения: 23
 с детето ще се почерпим през деня някъде навън,а   вечерта пак двамката у дома Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт