Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора

Моля ви ако някои може да ми помогне да ми каже как от много светло почти бяло русо да си направя естествения цвят които е тъмно кестеняв ... Много се харесвам с руса коса но косата ми е адски истущена  newsm70
Цитирай

Кестенява боя отгоре и това е. Първите пъти може да се поизмие, но на 2ро боядисване ще се наслои
Цитирай

цял куп идеи ми минаха през главата и аз мислех за този вариант и мислех да ходя на фризиор според вас дали има значение кои фризиор ще ме боядисва   Wink
Цитирай

Според мене има. До сега къде си се правила?
Цитирай

ами досега съм доволна от тази фризиорка .. тя ми направи русото  .. но чух за други по добри фризиори .. и съм много объркана ...  newsm12 искаше ми се никога да не бях си сменяла цвета на косата ..  smile3511
Цитирай

Ако си доволна от фризьорката ти е хубаво тя да ти направи по-тъмния цвят. С какви бои те е боядисвала?
Цитирай

Първия път беше с обезцветител .. но по лошото е че не знам каква беше боята
Цитирай

Бих ти препоръчала да се боядисаш сега с професионалните на Лореал. После ако и ползваш тяхната козметика косата ти ще живне значително! И слагай маски задължително.
Цитирай

благодаря ти много  Jaquie  мисля че ще опитам така дано да не си сасипя косата ..  newsm17
Цитирай

и все пак ако някои има други идеи .. по добри моля да ги сподели защото поне още седмица ще си ходя руса  Wink
Цитирай

Моля Smile Имат и бои без амоняк които щадят косата. Пиши после дали си доволна Smile Успех
Цитирай

Пловдив

Ами сега докато още не си се боядисала и направи една , две маски със бадемово масло и жълтък+вит.А, за да може малко да да се подхрани, тъй като след боядисване ако ги направиш от мазнината бързо ще ти падне боята...
Иначе при фризьор, но май е по-добре да я смениш твоята фризьорка след като те е докарала до това положение...
Успех...
Цитирай

БГ

Дори  да боядисаш косата си в кестеняво -изтощеното от русото пак не стои много добре помисли   си Naughty. Според мен  остани си руса ,но подстрижи косата малко , за да е по жизнена и започвай с домашно приготвени маски поне вендъж седмично ,за да се стабилизира по бързо...И внимавай с какви бой се боядисваш /супра не слагай на косата/избери добър фризьор и щадящи бои... момичетата са ти казали за лореал ,лонда професионални са добри.
успех  bouquet
Цитирай

София

Аз съм с 7-1 на алфа пар и стана уникален цвят.От русо.
Цитирай

Бих ти препоръчала да се боядисаш сега с професионалните на Лореал.

Подкрепям.  Peace Точно така се върнах към естествения си цвят след русото. После вече с други бои поддържам.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора