...значи съм мухльо!?

  • 17 700
  • 246
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Кажете ми.... smile3511?.обичам много цветя и се грижа за тях, опитвам се да превърна терасата в цветна градина. Грижа се за малката....сменям и памперса бърша и дупето гледам я понякога и такива неща. Не пия кафе, не псувам  и не пуша, пия само малко ракия ....ама от време навреме. Ходя постоянно на пазар. Според вас мухльо ли съм? newsm78

# 1
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
......
[тука жени да не успокояват, явно е обидно]

# 2
  • Мнения: 0
 Някой мъж да ме успокои ако може! newsm45 smile3504

# 3
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Извинете... веднага си изтривам мнението....

Мдам, изглежда си мухльо...

# 4
  • Мнения: 0
Извинете... веднага си изтривам мнението....

Мдам, изглежда си мухльо...

Не ...... Wink

# 5
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Не, да... все тая... ти си си го написал в заглавието на темата!  smile3534

# 6
  • Мнения: 46 509
Някой мъж да ме успокои ако може! newsm45 smile3504

Какви мъже дириш по никое време??? Сега е модерно вечер мъжът да не се прибере при семейството си, а да обикаля баровете, барабар с ергените, започне ли да се държи като голям човек, който може сам да се грижи за себе си - става мъж под чехъл ... това е положението ...

П.П. Не бой се, има и по-зле от теб, вкъщи мъжът ми готви, сега се чудя аз ли да се срамувам, че не ми е по сърце печката или от него, че ползва кухнята  newsm50 добре, че пие ракия и от време на време псува, че съвсем се бях притеснила  Praynig

# 7
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Да се засрамиш на секундата с такъв мъж, ей!

Аз вече си сипя главата с пепел!

 Joy hahaha Joy hahaha

(пързалка-непързалка, забавлявам се)

# 8
  • Мнения: 0
Не, да... все тая... ти си си го написал в заглавието на темата!  smile3534

Само едно изречение и си обърна мнението hahaha
Не искам да чуя само един коментар по въпроса ...това е, така че ако каза каквото имаше остави темата намира, ако не ...излей се на ново с нова позиция! smile3534

# 9
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Умните хора си променят мнението... ама ти второто ми мнение все повече го затвърждаваш!

# 10
  • Мнения: 0
Умните хора си променят мнението... ама ти второто ми мнение все повече го затвърждаваш!
Уффф .....какво ти направих пък на теб не разбрах!
Ако отвърна на тона ти по-мъжествен ли ще съм! hahaha

# 11
  • Мнения: 3 634
За мъж използваш доста емотикони. Ако не си тийн, то си преливащ от естроген мъж.
Знаеш ли как ще ти се зарадват в ДиС?!

# 12
  • София
  • Мнения: 17 278
Ами вършиш има-няма 1/10 от работата у дома, от това, което си написал.
Сменяш памперс и пазаруваш, чудо си направил, брей!
Това мъжете една прахосмукачка ще пуснете и ще излезете най-преработили се на света  Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 4 668
Защо си се замислил по този въпрос ?
Някой нещо те е обидил или ти е подхвърлил нещо ... ? Rolling Eyes

# 14
  • София
  • Мнения: 17 278
Защо си се замислил по този въпрос ?
Някой нещо те е обидил или ти е подхвърлил нещо ... ? Rolling Eyes

Защото си мисли, че толкова много работа върши вкъщи, че жена му му се е качила на главата и ако аверчетата в кръчмата пред блока разберат, ще го обявят за мухльо. Мдаа, семейни ценности, братче.

# 15
  • Мнения: 126
Един умен мъж би си отговорил сам на този въпрос! Щом питаш тук какъв трябва да си? И кое те прави мухли въобще не схванах?
Или аз съм много руса или ти!

# 16
  • Мнения: 1 047
О, спирам да се грижа за цветята у дома тогава.

# 17
  • Мнения: 2 388
Успокои ли се вече?

# 18
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Така гореизброеното не те прави мухльо. Виж, ако е съчетано с това, че жена ти не сменя памперси и не бърше дупето на детето, а докато ти го правиш тя пие, пуши и псува като като каруцар, пък ако те и побийва Thinking тогава вече ще преразгледам мнението си Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 268
Интересно ми е каква професия има авторът на темата.

# 20
  • Мнения: 1 047
Интересно ми е каква професия има авторът на темата.
Не мога тук да не споделя една случка, която остави ярък спомен у мен.

Отиваме на гости на една позната на жена ми за да видим детенцето й, което се беше родило неотдавна.
Тя е най-голямата от общо три сестри.
Звъним на вратата и ни отваря най-малката й сестра. Зарадва ни се, кани ни да влезем и т.н.
През това време се появява приятелката на жена ми. И тя ни поздравява за добре дошли и т.н.
Влизаме ние и идва средната сестра. Същата процедура.
 - Влизайте, влизайте! - канят ни те.
 - Къде е детето? - пита жена ми.
 - В хола. С мама.

Влизаме в хола и след като премина първоначалната суматоха, от която аз разбрах, че 4 жени "гледат" едно дете, аз попитах:
 - А къде е чичо Ваньо?
 - А, той е в кухнята. Реже моркови за фризера.

Само да добавя, че чичо Ваньо е военен на висок чин.

# 21
  • Мнения: 4
всичко което вършиш е чудесно и не си единствен ....моя мъж върши всичко това , освен това пере и простира ....мрази да глади )...имаме 3 чудесни деца и никой в къщи не го смята за мух.....Всички имаме респект от него.....той никога не се е карал нито с мен нито на момчетата  които са на 15 ,7 ,3...никога не ги е бил .....Но си е  застанал на мястото като глава на семейството  и  всички се съобразяваме с него.....За мен е много странно че се чустваш така ......кое те накара да се усъмниш в авторитета на мъж

# 22
  • Мнения: 3 634
От известно време и аз не сменям памперси. Бебето наедря и ми е тежко да го вдигам, за да го измия.
По настояване на съпругът ми се къпят и приспиват по мъжки. 

"Мухльо" бих нарекла мъж, който тенденциозно дели домашните задължения на мъжки и женски.

# 23
  • Мнения: 0
Знаете ли, най-важното е че се чувствам добре в онова което правя. Все пак обожавам цветята ама всякакви..... Имаме тераса от 16 квадрата и то отскоро ...смятам там да се развихря! Имаме и нова дъщеря и тя от скоро  Joy ..та на нея сменям памперсите ...дори често съм я къпал. Удоволствие  е и това! Спрях пушенето, а пуших доста преди. Жена ми каза че няма да се ожени з амен ако не го направя ...и аз   love001. Понякога съм си мислел че не съм като повечето мъже......
И накрая ако питате жена ми( а тя е тук някъде из форума) съвсем не съм идеалният, тя да каже... 

# 24
  • София
  • Мнения: 17 278
Аз не разбрах смисъл на темата  newsm78
Да се изфукаш колко печен мъж си ли?

# 25
  • Мнения: 0
Аз не разбрах смисъл на темата  newsm78
Да се изфукаш колко печен мъж си ли?


hahaha Да нещо такова!

# 26
  • Сопот
  • Мнения: 165
Не,не си мухльо!Просто си различен!Както има жени,които се вълнуват от "мъжки" теми,например коли или футбол,така има мъже които обичат да се грижат за цветя!!!Бъди такъв какъвто си-това те прави интересен и уникален!!!

# 27
  • Мнения: 0
То е ясно, че жените ше ме харесват а мъжете ще ме сочат.
Една зла женица снощи ме направи на нищо в началото на темата .....после поплаках и дълго не можах да заспя! Cry

# 28
  • София
  • Мнения: 17 278
Аз не разбрах смисъл на темата  newsm78
Да се изфукаш колко печен мъж си ли?


hahaha Да нещо такова!

Много ми хареса, че си призна, всъщност до преди това не ми беше симпатичен, сега ми стана  Grinning
Ми да, що пък да не си се похвалим сами  Peace

# 29
  • Мнения: 0
Замисъла беше съвсем друг, но никой не успя да проумее истинските ми намерения! hahaha

# 30
  • София
  • Мнения: 17 278
Че сподели ги, бре, какче Wink

# 31
  • Мнения: 830
Умряла циганката дето те хвали и взе, че си пусна тема ли?  Laughing
Я една анкета по въпроса, за мен не си ....

# 32
  • Мнения: 0
Всъщност, кажете ми какво значи мухльо? bowuu

# 33
  • Мнения: 184
Всъщност, кажете ми какво значи мухльо? bowuu
Това не беше ли съпругът на мухата  newsm78?

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 545
Мен ако питаш направо си си   мъж мечта , а не мухльо.

# 35
  • Мнения: 3 268
Какафон,за мен ти си мъж с много свободно време.Дали си мухльо,не знам.Може и да си,но това няма нищо общо с отглеждането на цветя и грижите за семейството.

# 36
  • Мнения: 46 509
Какафон,за мен ти си мъж с много свободно време ...

Ако беше написал, че след работа ходи да пие бира с приятели по кръчми и хобито му не е цветя, а мачове, пак ли щеше да заключиш, че е мъж със свободно време Mr. Green

Това, че едим мъж си е направил програмата така, че да може да има контакт със собственото си дете и да участва активно в отглеждането и възпитанието му като родител и има хоби (което не отнема кой знае колко време, иначе в нито един дом нямаше да има саксии Laughing), не го прави човек с много свободно време, достатъчни са и 2 часа на ден ...

# 37
  • Мнения: 2 448
Не знам дали си мухльо, но ако това са ти най положителните качества, с който си мислиш че се фукаш, най много да те окачествя като скучен и не мъжествен. Ходиш постоянно на пазар? Добре, че не каза, че любимото ти място е МОЛ-а.  Laughing
Слава Богу мъжът ми не гледа цветя.  Whistling

Дано жена ти е като Никол, че много ще си допадате.  Laughing

# 38
  • Мнения: 0
Не знам дали си мухльо, но ако това са ти най положителните качества, с който си мислиш че се фукаш, най много да те окачествя като скучен и не мъжествен. Ходиш постоянно на пазар? Добре, че не каза, че любимото ти място е МОЛ-а.  Laughing
Слава Богу мъжът ми не гледа цветя.  Whistling

Дано жена ти е като Никол, че много ще си допадате.  Laughing

 Joy
Изпразни се от мението, че всичко което не се вписва в твоя мирогед е глупост! hahaha

# 39
  • Мнения: 46 509
...
Дано жена ти е като Никол, че много ще си допадате.  Laughing

Каква - да мрази готованци ли Mr. Green

И стигнахме до съществения въпрос: Какво значи мъжествен мъж?
Защото оставам с впечатлението, че това е човек (умишлено пиша човек Whistling), който е над останалите и е под достойнството му да се грижи за ежедневните неща, които съпътстват простосмъртните.

# 40
  • Мнения: 2 448

Различен от жена не само по половите си органи.  Wink

# 41
  • Мнения: 2 448

Изпразни се от мението, че всичко което не се вписва в твоя мирогед е глупост! hahaha


Пускаш тема за мнения, получаваш ги.  Wink
Явно не ти е приятно, че не са само четки.
Аз пък съм много щастлива от факта, че повечето мъже не са като теб, иначе много малък щеше да е избора ми.  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 46 509
Това е много относително, конкретно питам Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 2 448
Това е много относително, конкретно питам Rolling Eyes

Е колко по конкретно?
Да не обича да се занимава с цветя, а например да си прави модели ракети или колички щом му се иска хоби в свободното си време. Като чуе думата МОЛ и да му настръхва косата и да не се караме кой да пазарува от супера, защото за мен е кеф и предпочитам аз да го правя.
Помощта за бебето да е само когато аз поискам и по начина , по който аз кажа, а не да се опитва да ме поучава като дърта свекърва колко добре му се удават тези неща. В последствие като бебето стане дете, тогава да го занимава в типично мъжки те игри - топка, коли и т.н.
Да не стои залепен за полата ми постоянно, да си има своите приятели по мъжки за типично мъжки неща, такива които мен не ме засягат, а не да е наврян с мен при приятелките ми и да се кефи на разговори за памперси, пюрета и готварство.
Да не обича романтични филми, а да предпочита Дискавъра или екшъни(футболните запалянковци някак не са ми фаворити, но и това бих преглътнала, ако го кефи).
И все неща в този аспект.

# 44
  • Мнения: 46 509
pasinet, представата за тези неща се корени в родителите ни и това, което са ни предали. От нас зависи дали ще ги осмислим, оценим и предадем на нашите деца.

Не искам да те убеждавам, че не е така, но замисляла ли си се:

Изкуство да кажем - защо трябва да си налагаме такива граници без смисъл? От групата на дъщеря ми само 2 момчета са записани на танци - защото било срамно, според родителите им???

Отглеждането и възпитанието на детето - защо да му отнемаме правото да бъде пълноценен родител с 50% (условно разбира се) участие? И дали детето няма да е ощетено от това?

Защо едно дете момче вместо да бъде възпитано на чистота и ред и че всеки в този дом има задължения и отговорности, да израсне убедено в това, че е срамно поддържането им и трябва да си наемат прислуга, за да не му се присмиват?


П.П. Мъжът ми 10 години е играл народни танци, хобито му е готвенето, футбол и спортове не поглежда, от друга страна е инженер, пещерняк и да е вдигал тежести (успоредно с танците). Да си призная, първите три ме привлекоха повече ...

# 45
  • Мнения: 2 448
pasinet, представата за тези неща се корени в родителите ни и това, което са ни предали.

Не, семейството на родителите ми не е типа, който аз харесвам. С една дума, не харесвам мъже като баща си, никак даже.  Laughing

И да, Никол, аз харесвам тези граници. Не искам да ги променям. Възбуждащо ми е, това ми носи мирис на мъж. А не сливането на половете.  Peace

# 46
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Баща ми е от типа, който харесва pasinet, за сметка на това пък аз никак не предпочитам такъв тип мъже. Пред това да ми лъха на мъжественост чрез поведението си предпочитам на 100% да го усещам като равноправен партньор във всичко-от памперсите до МОЛ-а Grinning

# 47
  • Мнения: 46 509
И останалата част от мисълта ми:

... От нас зависи дали ще ги осмислим, оценим и предадем на нашите деца ...

Аз също не харесвам типа семейство на родителите ми (конкретно за ежедневните неща).

Възможно е и средата (приятели) да е оказала влияние за мнението ти, че еди кое си води до сливане на половете, но определено най-много губи детето.

Баща ми е от типа, който харесва pasinet ...

И моят  Mr. Green но странното е, че е такъв само у тях, като дойде вкъщи няма нищо общо, не познавах тази му страна, докато не се отделих newsm78

# 48
  • Мнения: 2 448
.. но определено най-много губи детето.

Зависи от гледната точка. За мен е загуба, ако вземе жена като теб. А ако вземе като мен, не.  Laughing

# 49
  • Мнения: 46 509
.. но определено най-много губи детето.

Зависи от гледната точка. За мен е загуба, ако вземе жена като теб. А ако вземе като мен, не.  Laughing

Аз говоря от гледна точка на детето, конкретно за контакта с единия родител под формата на грижи.

А за другото - малко са хората, които харесват готованци, но ... животът ще го научи  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 2 448

А за другото - малко са хората, които харесват готованци, но ... животът ще го научи  Mr. Green

Изпадаш в крайности, Никол. Не е въпроса, че мъжа ми може да си вдигне и да си сложи масата, когато се наложи, но когато съм си у нас всеки да си слага само на себе си, да си мие своите чинии, да глади собствените си дрехи, да оправя само тази част от домакинството, която ползва е направо  Sick.
За мен е удоволствие всички тези неща да ги правя аз, а той да прави други, които аз не мога. Например да смени маслото на колата, да ремонтира вратите на гардероба и т.н.
Неприятно и е да ми се вре в кухнята, пък нека да е готован според някои.
Не ми е приятно всеки да прави всичко, обичам разделението на работата. Така много по добре се вижда какво прави другия за теб, неща които аз не правя.
Искам като му покажа новите си гримове да не може да ги различи от старите.
Като го питам тази рокля добре ли ми стои да не може да прецени и само да смънка, всякак си красива.
А не да знае в магазините какво има повече от мен.  Laughing

За мен мъжа трябва да е една идея "по " от мен, да може да ме "подчини". Искам да бъда завладяна, а не да живея с най добрата си приятелка.

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 13:12 от pasinet

# 51
  • Мнения: 2 388
Пас с удоволствие те чета. Simple Smile

# 52
  • Мнения: 3 268
Никол,наистина изпадаш в крайности.И това не е само в тази тема.Ти си като хала,която помита всичко,ако не е съгласно с теб.Разбрахме вече,че мъжът ти пере,чисти,глади,готви,гледа детето,полива цветята,стои до полата ти,не излиза с приятели.Евала!Не всички харесваме такива мъже,просто го приеми,това е.И не знам защо си мислиш,че ако мъжът ми не мие чинии,не е грижовен баща.Това ми е най-чудно от всичко.Мъжът ми работи точно 12 часа на ден.Почива само в неделя.Е,аз трябва да съм най-големия идиот,ако му връча прането и кажа-"ГЛАДИ,мързеливецо!"Вече ме боли глава от такива спорове.А относно авторът на темата,жалко,че си женен,с Никол сте само един за друг.

# 53
  • Мнения: 2 388
Мъжът ми работи точно 12 часа на ден.Почива само в неделя.Е,аз трябва да съм най-големия идиот,ако му връча прането и кажа-"ГЛАДИ,мързеливецо!"
Laughing
И моят е по толкова зает. Само, дето не почива и в неделя или ако се случи е изключително рядко.

Обаче можеш вечер да го караш преди лягане да пуска пералнята, за да може сутрин да има време за простиране. Mr. Green
Аз така правя. Няма само да си почива я. Whistling
Само за прахосмукачката не съм му намерила още свободно време, но работя по въпроса.

# 54
  • Мнения: 3 268
Обещавам и аз да го карам от довечера да пуска пералнята и да простира.Да чисти не мога да го карам,защото той предвидливо ми е осигурил домашна помощница.Освен да го карам да чисти след нея,ако някъде е пропуснала. Grinning

# 55
  • Мнения: 46 509
Явно това, че вие сте в едната крайност ви кара да приемате и другите мнение като крайни Laughing

Ако една жена не работи и детето й посещава ясла/градина/училище, много ясно, че ще поеме 99% от домакинството, но това пак е обикновено балансиране на всички задължения като цяло, а не женска и мъжка работа. Но дори в този случай защо детето да има един родител, при положение, че и двамата са налице?


Давам конкретен пример, защото явно не сте ме разбрали:
Като се приберем в 18-19 ч. от работа, единият (обикновено аз) се грижи за детето, пуска пералня, сушилня, прибира готовите дрехи (на всички, не само неговоте си  Laughing) и си взема душ, през това време другия готви, после влиза в банята, а изкъпания вече слага масата и с така разпределени нещата, успяваме да седнем след 1 час на чашка/вечеря.
След това пък единият (в повечето случаи аз) къпе детето, приготвя му дрехите за следващия ден и го приготвя за сън, разказва приказка, другият през това време вдига масата, зарежда и пуска миялната и избира някой филм за гледане.

Всичко това става в рамките на 2 часа, ако това го прави 1 човек, просто няма как да стане.

Лятото нещата се обръщат, той стои с нея пред блока, за да си играе, аз пък поемам повечето неща, защото ме е страх да вися долу, заради песовете

Имаше период, в който детето беше пристрастено към него - тогава разбира се той я къпеше, приспиваше, обличаше, аз пък поемах останалото. Не говоря за крайни неща по списък, а за баланс, който да има ефект, а не единия цяла вечер да гледа телевизия, а другия да не седне и за 1 мин.

За работата - работим и по повече от 12 часа, но това не означава, че не трябва да имаме дом и дете.
За домашните помощници - въпрос на избор, няма нищо лошо в тях, но останалото - пак трябва да се балансира.

... Не всички харесваме такива мъже ...

Не знаех, че целта на темата е да си харесваме взаимно мъжете, айде няма нужда, мислех, че само търсим причините, довели до един или друг тип мислене ...


Надявам се сега вече да е ясно

# 56
  • Мнения: 3 268
Никол,благодаря,че сподели с нас толкова обстойно какво правите у дома.Ние не сме крайност,а нормално средно-статистическо семейство.Аз се прибирам в 17 часа,мъжът ми в 21 часа.Когато той се прибере,аз съм сготвила и изгладила.Сядаме и вечеряме,обръщаме внимание на децата,гледаме филми,това е.Не чистя както вече казах.Не разбирам кое е крайност при нас?

# 57
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Съвсем ясно е, Никол Grinning
И нашите задължения у дома са разпределени на този принцип Peace
А и не приемам за особено мъжествено той да си пие ракийката със салатката а аз да бръмча с прахосмукачката покрай него, като внимателно помествам изтегнатите му нозе Mr. Green
За детето пък изобщо не коментирам участието и на двамата-така, както са участвали в създаването му, така участват и в отглеждането му, етествено.

# 58
  • Мнения: 2 448
Никол, само като те чета и се уморявам.  Tired
Само задължения по график във вашия живот.
И всичко покрай това домакинство се върти.  Rolling Eyes

За мен различията, за които говоря за доста повече от това, но няма смисъл да обяснявам подробно на човек , който едно си знае едно си бае и не приема, че хората са различни и доброто за теб е ужас за мен.

Разликите са най вече в усещането и възприемането на света и начина на реагиране и интереси. Искам различен от жена мъж, но явно за теб всичко е само домакинство и домашна разпивка.   Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 46 509
Никол,благодаря,че сподели с нас толкова обстойно какво правите у дома ...

Явно се налага, при толкова много неразбрали.

За крайно при теб намирам изтъкването като + за бащата и качество, което цениш това:

Цитат на: stefani6
Никога не съм искала да имам до себе си мъж,който сменя памперси и къпе бебета

Цитат на: stefani6
Никога обаче не е държал шише с мляко,не е бърсал дупе и слава богу

Без да отчиташ никакви обстоятелства като например, че и той е толкова родител, колкото и ти, че и детето, и мъжът ти може да имат положителни емоции и удовлетворение от най-ежедневните неща, може и на него да му се иска да гушне бебето и да му даде млякото или да се пръскат и играят в банята.

pasinet, график няма, това му е хубавото, единия като няма работа и види, че другият е зает, а стои нещо за вършене, хваща и го прави.

За въртенето покрай домакиснвото и възприемането - доколкото си спомням началото на темата, май за домакински неща и деца ставаше дума  newsm78 дай да си пишем по нея, пък за другите работи да си отворим нова Grinning

# 60
  • Мнения: 2 448

Цитат
За въртенето покрай домакиснвото и възприемането - доколкото си спомням началото на темата, май за домакински неща и деца ставаше дума

Цветята като хоби са далеч от това.  Laughing
Както и умилението от смяната на памперси по чисто женски начин от мъж ме потриса.
Моя също го е правил, когато се е налагало, но едва ли би го написал , че е част от ежедневието му или че няма разлика между майката и таткото за едно дете и бебе. Майката си е майка, бащата баща. Имат различна роля в отглеждането му и възпитанието и смесването на двете е по объркващо за детето отколкото разделението.
Още като ми каже някой няма мъжка, няма женска работа и бегам от такъв.
Защото и аз съм вършила чисто мъжки неща и доста тежък физически труд, като се е налагало.
Но не е начина ми на мислене и не бих искала да ми е ежедневие.
Както ти обичаш да се изразяваш правя всичко възможно да е временно.   Sunglasses

# 61
  • Мнения: 766
Абе момичета, въпросния въпросващ сигурно ви чете и смее Joy Точно това е било истинското му намерение - да си организира женски бой Crazy, след като е полял цветята и го гони никотинов глад - чудел се е с какво да се позабавлява.

# 62
  • Мнения: 371
Спомних си,че веднъж,като ученичка,отидох да търся една приятелка у тях и заварих баща и да глади на майка и гащите.
да не използвам такава груба дума ,ама...нещо подобно си помислих

# 63
  • Мнения: 3 268
Никол,хубаво си ме цитирала,точно такъв е мъжът ми,не се умилява от смяна на памперси.Щом според теб това е крайно поведение,значи сме от различни планети.И дупето на дъщеря ни никога не е бърсал ,ня ма и да го бърше.Обича я повече от живота си,дава мило и драго за нея,гали я,прегръща я,играят заедно,борят се,гонят се.Тя е неговата принцеса,така я нарича той.Разбиранията ти за грижа към детето едва ли се ограничават само със смяна на памперси,нали?И тази тема за пореден път показва,че жените сме различни и харесваме у мъжа различни неща.Затова и статистики,които обощават женските вкусове са адски измислени и неверни.Моля те,не се хвърлай винаги в борба на живот и смърт да докажеш колко правилни са отношенията във вашето семейство.Животът не е само домакински задължения,животът е цветен,шарен ,в него има чувства,грешки,лъжи,обич,спонтанен секс на кухненската маса...много неща има в един семеен живот.

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 15:42 от stefani6

# 64
  • Мнения: 1 919
Страхотен женски бой е станал.
Донякъде разковничето се крие в "аз се прибирам в 5, а той в 9".
Хипотетичен въпрос: Каква песен ще пеете ако и двамата се прибирахте в 8 да речем?
На колко от вас ще ви е приятно да вършите всичко сами?

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 15:57 от galia_mi

# 65
  • Мнения: 3 268
Тогава нещата ще са различни.Но моят случай не е такъв,какъв е смисълът да говоря хипотетично?

# 66
  • Мнения: 1 919
Не е такъв, но ако си смениш работата и стане такъв?
Съвсем нормално е ако и двамата се връщат късно от работа да си помагат.

# 67
  • София
  • Мнения: 17 278
Тогава нещата ще са различни.Но моят случай не е такъв,какъв е смисълът да говоря хипотетично?

Ами при Никол нещата са различни, не разбирам защо я нападате.
Само бих се радвала да имам мъж като нейния  Peace

# 68
  • Мнения: 3 268
Тогава нещата ще са различни.Но моят случай не е такъв,какъв е смисълът да говоря хипотетично?

Ами при Никол нещата са различни, не разбирам защо я нападате.
Само бих се радвала да имам мъж като нейния  Peace
Никой не напада Никол,тя напада нас.Прочени по-внимателно и ще видиш,че е така.Иска да мислим като нея.Познавам Никол и мъжа й,много хубаво семейство изглеждата,но често с нея мислим различно по дадени теми.Това е.

# 69
  • Мнения: 766
Честно казано, не ми допадат нито типа "мъжкари", нито типа "домакиня".  Харесвам комбинация от двете.

# 70
  • Мнения: 671
Баси кокошките - фърчи перушина на поразия, а петела мухльо се ската.. Mr. Green

# 71
  • Мнения: 3 268
Той пусна друга тема.Допитва се до нас,дали е готов да стане баща."Баси"....

# 72
  • Мнения: 46 509
Ще дойде, сигурно полива цветята  Flowers Sunflower

... Животът не е само домакински задължения,животът е цветен,шарен ,в него има чувства,грешки,лъжи,обич,спонтанен секс на кухненската маса...много неща има в един семеен живот.

А! Именно! Но ако само аз върша безцветните (ежедневните) неща, от къде време и сили да се насладя на шарените. Делейки ги на 2, без крайности мъжко/женско, имам време за всичко. Ако не работя - да, но това просто не е моят начин на живот.

pasinet, не засягам тежка работа, инцидентна веднъж в годината или на няколко години (някой ремонт да кажем) или такава, която изисква определени умения и единия от тях ги има, говоря за чисто битови неща, на въобще не се усещат, ако са поделени, защото съм далеч от мисълта, че да измие човек едни чинии е нужно ръководство.

... Имат различна роля в отглеждането му и възпитанието и смесването на двете е по объркващо за детето отколкото разделението.

Е, след това вече не мисля, че въобще има смисъл да говорим повече. Явно живеем в различни светове ...

Чак пък нападат, не мисля, със stefani6 сме си пили пиенето, а с pasinet ... то не е за форума Mr. Green просто сме на различно мнение и се обосноваваме Simple Smile




# 73
  • Мнения: 0
Сложих си снимка, та да видят всички онзи дето не мирише на мъж baby_neutral, дето за него няма женско няма мъжко....... hahahaдето не гледа мачове и спорт, па да не говорим за дискавъри, ами просто като си ошета и си пуска Росица Кириловаjavascript:void(0);...да видят всички онзи дето се опита да си направи реклама, па не можа.....дето предизвика такъв дълбок диалог  bouquet. Пък то е толкова просто ...."Всеки да живее както му е добре и няма нъжда да обяснява на другия че трябва да прави като него"
Хайде сполай ви добри женици! smile3534


Не разбрах как да си покажа фотото - то от шетане няма време да се понаучи човек Joy - цъкни

# 74
  • Мнения: 3 268
И е време пак да пийнем по чашка.Дано стане скоро. Simple Smile Peace

# 75
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Kakafon,аз да питам-това в подписа значи ли, че работиш като представител на ейвън?
А иначе снимката ти май е правена в супер Wink

# 76
  • Мнения: 0
И сега ...да пусна една анкета.........дали съм симпатичен мухльо или грозен мъжага!? clean cook clean clean prostor baby

# 77
  • Мнения: 0
Kakafon,аз да питам-това в подписа значи ли, че работиш като представител на ейвън?
А иначе снимката ти май е правена в супер Wink
Да представител съм и то в топклуба! bowuu

# 78
  • Мнения: 3 268
какафон,ти гей ли си?

# 79
  • Мнения: 0
Не съм гей но това едва ли има някакво значение и то точно тук! Съжалявам ако ви разочаровам. newsm75

# 80
  • Мнения: 3 268
Интересен мъж си значи,нестандартен.

# 81
  • Мнения: 0
Интересен мъж си значи,нестандартен.
Мъжете продават по-добре козметка на жените поради няколко причини! Но и мъжте ги е срам да го правят, пак по няколко причини. smile3508

# 82
  • Мнения: 2 448
Сложих си снимка, та да видят всички онзи дето не мирише на мъж baby_neutral,
Хайде сполай ви добри женици! smile3534

И десет снимки да сложиш на мъж няма да ми замиришеш. Най малкото един истински мъж не би употребявал такива емотикони, с каквито ти ни заливаш.
Нито си симпатичен, нито мъжкар. Съжалявам, по добре да беше гей, защото сега изглеждаш ........ ти си го написал сам в заглавието на темата. 

# 83
  • Мнения: 1 047
Само за прахосмукачката не съм му намерила още свободно време, но работя по въпроса.
Завържи му я за колана.
Когато ходи от пералнята до простира (простора) ще помита всичко около себе си.

# 84
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
на мен си ми симпатичен, ама не-мухльо Mr. Green

# 85
  • Мнения: 830
Какафон, приличаш ми на зевзек по-скоро, отколкото на мъж домошар./на снимката/

# 86
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
А на мен на кандидат за клуб"Отчаяни съпрузи".Компания ще си прави с моя мъж и съпругът на Никол Whistling

# 87
  • Мнения: 0
Сложих си снимка, та да видят всички онзи дето не мирише на мъж baby_neutral,
Хайде сполай ви добри женици! smile3534

И десет снимки да сложиш на мъж няма да ми замиришеш. Най малкото един истински мъж не би употребявал такива емотикони, с каквито ти ни заливаш.
Нито си симпатичен, нито мъжкар. Съжалявам, по добре да беше гей, защото сега изглеждаш ........ ти си го написал сам в заглавието на темата. 

 hahaha Тази подпали отново!  smile3533

# 88
  • Мнения: 0
А на мен на кандидат за клуб"Отчаяни съпрузи".Компания ще си прави с моя мъж и съпругът на Никол Whistling

Топло! Топло! Топло!  love001

# 89
  • Мнения: 0
Какафон, приличаш ми на зевзек по-скоро, отколкото на мъж домошар./на снимката/
 
Еххх ...зевзек с метла. Не се връзва! smile3521

# 90
  • Мнения: 46 509
 Shocked

Изпуснах купона

# 91
  • София
  • Мнения: 1 433
голям майтап #Crazy

# 92
  • Мнения: 830
Какафон, приличаш ми на зевзек по-скоро, отколкото на мъж домошар./на снимката/
 
Еххх ...зевзек с метла. Не се връзва! smile3521
Ти знаеш ли какво значи "зевзек" ?

# 93
  • Мнения: 0
Какафон, приличаш ми на зевзек по-скоро, отколкото на мъж домошар./на снимката/
 
Еххх ...зевзек с метла. Не се връзва! smile3521
Ти знаеш ли какво значи "зевзек" ?

Не ...кажи ми! newsm78

# 94
  • Мнения: 830
Ами как тогава го върза с метлата....  ?!  Mr. Green
Зевзек значи шегобиец, в твоя случай мисля, че ни качваш по липите с цел да си убиваш свободното време и да  ни провокираш.

# 95
  • Мнения: 0
Ами как тогава го върза с метлата....  ?!  Mr. Green
Зевзек значи шегобиец, в твоя случай мисля, че ни качваш по липите с цел да си убиваш свободното време и да  ни провокираш.

Бени,(вече сериозно), поздравявам те за прозорливостта ти ......... smile3520

# 96
  • Мнения: 3 268
Хммм,емотиканите,които използваш показват една доста емоционална душевност,неприсъща по принцип на силния пол.Все повече разпалваш любопитството ми що за птица си ти?

# 97
  • Мнения: 830
Мен пък нещо ме дразни.....

# 98
  • Мнения: 0
Хммм,емотиканите,които използваш показват една доста емоционална душевност,неприсъща по принцип на силния пол.Все повече разпалваш любопитството ми що за птица си ти?

Важното е да не губите контрол!  bouquet smile3533

# 99
  • Мнения: 3 268
Аз губя кантрол само пред истински мъж. Sunglasses

# 100
  • Мнения: 0
Аз губя кантрол само пред истински мъж. Sunglasses
Бях сигурен, че тук можеш да се държиш на положение! newsm62

# 101
  • Мнения: 3 268
Тц,не мога,слаб ми е ангела Embarassed

# 102
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
kakafon, Не това, че поливаш цветя, те прави мухлив, но това, че питаш девойките така ли е...И после ги дразниш, като хлапе...
Ще си помисли някой, че си мухльо , че и лигав при това.

И не мисля, че Никол би харесала някой, които колкото и да се занимава с домакинството, постоянно се усуква - абе това прави ли ме по-малко мъж, или не. В тия случаи обикновено отговорът не е твурде маскулинен.



# 103
  • Мнения: 0
kakafon, Не това, че поливаш цветя, те прави мухлив, но това, че питаш девойките така ли е...И после ги дразниш, като хлапе...
Ще си помисли някой, че си мухльо , че и лигав при това.

И не мисля, че Никол би харесала някой, които колкото и да се занимава с домакинството, постоянно се усуква - абе това прави ли ме по-малко мъж, или не. В тия случаи обикновено отговорът не е твурде маскулинен.





Ехххх...намери се един да ме сложи на място! smile3505 smile3518
Разстроен съм!
Все пак благодаря, че чете всичко до тук! newsm10

# 104
  • Мнения: 2 448
Не плачи, че негативните емоции вредят на цветята.  Mr. Green

# 105
  • Мнения: 0
Не плачи, че негативните емоции вредят на цветята.  Mr. Green

Много искам да имам филадендрон .......... Weary

# 106
  • Мнения: 4 668
Ако ти подарим един филодендрон ще спреш ли да търсиш начини за повдигане на самочувствието в женски форум ? Laughing

Ето ти един по - интересен вид :

# 107
  • Мнения: 0
Ако ти подарим един филодендрон ще спреш ли да търсиш начини за повдигане на самочувствието в женски форум ? Laughing

Ето ти един по - интересен вид :



А ако започна да търся начин да си убивам самочувствието, по малко дразнещ ли ще бъда в женския форум!  welcome

# 108
  • Мнения: 46 509
Не разбирам, тема 5 страници и продължаваш. Дършиш да те убедят, че си мухльо или?

Какво ти пука???

Имаш начин на живот, който те удовлетворява, всичко останало няма никакво значение, включително мненията на другите.

Или просто няма с кой да се бъзикаш?

# 109
  • Мнения: 0
Не разбирам, тема 5 страници и продължаваш. Дършиш да те убедят, че си мухльо или?

Какво ти пука???

Имаш начин на живот, който те удовлетворява, всичко останало няма никакво значение, включително мненията на другите.

Или просто няма с кой да се бъзикаш?

Както каза ти ......кво ми пука! Важното е че се забавлявам!  bouquet

# 110
  • Мнения: 46 509
А, е това вече е приказка, айде наздраве тогава Blush

# 111
  • Мнения: 2 448
Що не се забавляваш в някой по мъжки форум за коли или мускули?Добре, че поне тук си решил да си губиш времето в  раздел татковци. Че ако беше окупирал раздел майки бъдещи и настоящи.......  Joy Ама като се замисля красива мама най ще ти подхожда.  Mr. Green

# 112
  • Мнения: 0
Що не се забавляваш в някой по мъжки форум за коли или мускули?Добре, че поне тук си решил да си губиш времето в  раздел татковци. Че ако беше окупирал раздел майки бъдещи и настоящи.......  Joy Ама като се замисля красива мама най ще ти подхожда.  Mr. Green

 hahahaНима си мислите, че ще отговоря нещо на това.......  smile3508 newsm62

# 113
  • Мнения: X
НЕ,не си.Жена ти е щастливка,че е намерила толкова добър съпруг!   Peace   

# 114
  • Мнения: 830
http://georgi.unixsol.org/mypics/proletno_cvete.jpg


Ето ти цвете да се грижеш за него, дано разбереш посланието ми!

# 115
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
http://georgi.unixsol.org/mypics/proletno_cvete.jpg


Ето ти цвете да се грижеш за него, дано разбереш посланието ми!

Бени, кефиш Joy Joy Joy

# 116
  • Мнения: 3 268
kakafon,знаеш ли,вече се уверих,че си мухльо.И не само това-комплексар си ,та дрънкаш!

# 117
  • Мнения: 332
О, ама мухльото бил и представител на AVON  Laughing Laughing Laughing
Та на въпроса "...значи съм мухльо!?" - ДА!

# 118
  • Мнения: 134
Цитат
значи съм мухльо


В никакъв случай не си мухльо!   Peace

# 119
  • Мнения: 3 268
Цитат
значи съм мухльо


В никакъв случай не си мухльо!   Peace
Ти прочете ли темата?Ако не,прочети и пак ще те питам какво мислиш.Ако пак си на мнение,че какафон не е мухльо,значи просто имаш интересен вкус.

# 120
  • Мнения: 332
Цитат
значи съм мухльо


В никакъв случай не си мухльо!   Peace
Ти прочете ли темата?Ако не,прочети и пак ще те питам какво мислиш.Ако пак си на мнение,че какафон не е мухльо,значи просто имаш интересен вкус.
stefani6, много си деликатна  Wink

# 121
  • Мнения: 3 268
Опитвам се поне,но наистина има жени,които харесват такива мъже,колкото и странно да е това.

# 122
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Е, не точно ТАКИВА мъже Wink

# 123
  • Мнения: X
....Жена ми каза че няма да се ожени з амен ако не го направя ...и аз   love001.....
Laughing Laughing Laughing
no comment

# 124
  • Мнения: 134
Цитат
значи съм мухльо


В никакъв случай не си мухльо!   Peace
Ти прочете ли темата?Ако не,прочети и пак ще те питам какво мислиш.Ако пак си на мнение,че какафон не е мухльо,значи просто имаш интересен вкус.
А би ли могла да конкретизираш кои споменати от автора черти влизат според теб в категорията мухльо?
Интересна би ми била гледната ти точка.  Thinking

И си пести изводите за чуждия вкус в бъдеще  Wink

Всъщност обсъжданото далеч не заслужава отдаденото внимание, поне моето  Mr. Green

# 125
  • Мнения: 0
С доста внимание удостоихте мухльото! newsm44

# 126
  • Мнения: 332
С доста внимание удостоихте мухльото! newsm44
Оф, да бе мухльо, вярно е  ooooh!
Само притеснителното е, че май доста жени си падат по мухльовци, което теб трябва да те радва де  Laughing
Айде да не те задържам, че сигурно си имаш доста дом. работа.  newsm75 1ironing hang И виж дали си полял цветята, че  newsm29

# 127
  • Мнения: 817
Да - това значи!

Е.а ти пързалката.

# 128
  • Варна
  • Мнения: 1 576
 GrinningЗа смяна на пола не си ли мислил? Hug

# 129
  • Мнения: 0
Айде всички, женуря от темата ши ва организирам на едно почистване и ошетване, че с тия мъжествените съпрузи....... гмуркане в кухнята за вас  и т'ва е!
 smile3534
Да дам градивен пример.... smile3508 newsm75 wash newsm28 newsm79 1dishes knit

 moresmile

Между другото, чакам лалета на терасата да цъфнат........но преди тях изникнаха некви други, сини на цвят и приличат на минзухари newsm78
Има ли такива!? smile3529

# 130
  • Мнения: 2 448
Снимки на Зимната градина няма ли да покажеш?  Laughing

# 131
  • Мнения: 0
С доста внимание удостоихте мухльото! newsm44
Оф, да бе мухльо, вярно е  ooooh!
Само притеснителното е, че май доста жени си падат по мухльовци, което теб трябва да те радва де  Laughing
Айде да не те задържам, че сигурно си имаш доста дом. работа.  newsm75 1ironing hang И виж дали си полял цветята, че  newsm29
Joy hahaha Joy hahaha Т'ва беше свежо!

# 132
  • Мнения: 25 599
Мухльо си, какафоне. Ама не заради цветята или детето, ами заради скапаната козметика, която ползваш. Толкова ли не можеш да изкараш за някое по-качествено червилце от Ейвън?  Tired

# 133
  • Мнения: 0
Мухльо си, какафоне. Ама не заради цветята или детето, ами заради скапаната козметика, която ползваш. Толкова ли не можеш да изкараш за някое по-качествено червилце от Ейвън?  Tired

Айде ..почнахте да ме разгадавате вече! hahaha

# 134
  • Мнения: 121
може и да си мухльо ,обаче ако женати те изгони те взимам веднага  Mr. Green,майтапа на страни,защо да си мухльо,бих казала че си мечта за почти всяка жена  Peace

# 135
  • Мнения: 2 448
Седящият като стане от пъна и няма да ти е толкова смешно вече. Това не е форум за простотии. Защото твоето не е шега, а точно простотия. Самият факт, че това е забавлението ти, говори че си доста незрял в поведението си, да не бъда и по груба като назова истината.  Wink

# 136
  • Мнения: 22
Кажете ми.... smile3511?.обичам много цветя и се грижа за тях, опитвам се да превърна терасата в цветна градина. Грижа се за малката....сменям и памперса бърша и дупето гледам я понякога и такива неща. Не пия кафе, не псувам  и не пуша, пия само малко ракия ....ама от време навреме. Ходя постоянно на пазар. Според вас мухльо ли съм? newsm78
Не пия, не пуша, по жени не ходя ............ а не те ли сърби гръбчето, сигурен признак че ти растат крилца.Вероятно доста жени биха завидяли на половинката ти!А ти самия как се чустваш като мухльо или като ангелче!

# 137
  • Мнения: 0
Скъпи женици,  smile3521
доста сериозно внимание ми обърнахте, а аз самия не знам дали го заслужавам.   love001
А сега просто оставете темата намира ...или извикайте Седящия Пън да ми види сметката, както заплаши една от вас!  smile3507

# 138
  • Мнения: 332
Стига де мухъл, защо искаш да прекратим темата, толкова се забавляваме  smile3508

# 139
  • Мнения: 0
Стига де мухъл, защо искаш да прекратим темата, толкова се забавляваме  smile3508
Вече ми е скука ...няма изненада в реакциите ви! Дори мога да ги контролирам! smile3539

# 140
  • Мнения: 2 448
Цитат
Вече ми е скука ...няма изненада в реакциите ви!
Как няма да е скука, ти нищо интересно не провокираш. Ако беше някой интересен и провокативен мъж, можеше и разнообразни реакции да има. 

# 141
  • Мнения: 0
Едната вика че й е забавно( че и говори от името на всички), другата пък че й е скука!. Иди разбери ...к'во става! smile3507

# 142
  • Мнения: 830
Значи ако ти кажа, че си мухльо ще е напълно предвидимо и в реда на нещата! Айде сега се опитай да ме контролираш и да разбереш кво става....

# 143
  • Мнения: 0
Значи ако ти кажа, че си мухльо ще е напълно предвидимо и в реда на нещата! Айде сега се опитай да ме контролилаш и да разбереш кво става....

И това не е нищо ново....
Някви тъпотии! smile3507

# 144
  • Мнения: 830
Фенка съм ти кво да се направи..... Mr. Green

# 145
  • Мнения: 2 448
Фенка съм ти кво да се направи..... Mr. Green

Я не се излагай! Толкова ли няма кой да ти полива цветята у вас?  Mr. Green

# 146
  • Мнения: 0
Накрая май ще станем приятели! bowuu

# 147
  • Мнения: 4 585
То че си мухльо, мухльо си, ама що трябва да пишеш такива глупости,
ще прочете Вълчицата, ще иска бебе, което аз да бърша.

# 148
  • Мнения: 830
Фенка съм ти кво да се направи..... Mr. Green

Я не се излагай! Толкова ли няма кой да ти полива цветята у вас?  Mr. Green
Абе сравнявам това което имам в къщи и това тука и.... се радвам за избора ми!  Mr. Green

# 149
  • Мнения: 12
Пич, не си мухльо, напротив..
това че се грижиш за живи създания те прави .. нещо мнооого повече! ти си ПИЧ

# 150
  • Мнения: 332
Пич, не си мухльо, напротив..
това че се грижиш за живи създания те прави .. нещо мнооого повече! ти си ПИЧ


О, Мухъл, имаш нова фенка ЧЕСТИТО!!! Peace

# 151
  • Мнения: 12
ьхахахха
Неее.. не е нужно да съм фенка.. може и фен да съм... 
Подкрепям човека, защото явно в къщи няма кой!!!

# 152
  • Мнения: 830
ьхахахха
Неее.. не е нужно да съм фенка.. може и фен да съм... 
Подкрепям човека, защото явно в къщи няма кой!!!
Оооо мъжки ласки ще има, е вече стана интересно    Joy Мухъл, излезе ти късмета!

# 153
  • Мнения: 1 919
ьхахахха
Неее.. не е нужно да съм фенка.. може и фен да съм... 
Подкрепям човека, защото явно в къщи няма кой!!!
А брат Киро имаш ли ааа?

# 154
  • Мнения: 0
Нямам какво повече да кажа!

Високо, високо, високо
Високо застани,
Над завист и обида,
Над дребните сплетни.
Високо, високо, високо
Над завист и обида,
Високо, високо, високо
Високо да те видя.
Високо, високо, високо
Над всичко днес бъди,
Ти обич синеока –
Звездите са звезди.

 newsm10

# 155
  • Мнения: 12
{galia_mi} моля?

# 156
  • Мнения: 0
Знаете ли(всъщност няма как да знаете),
днес загубих близък човек от семейството си Weary... и си мисля ...колко много време отделяме за да се обиждаме, да търсим своето ....и когато стане така ни е тъжно, защото не сме дали воля на човешкото в нас, забравили сме за него и не сме могли да говорим за истинските си чувства.
Защо пиша това тук ли!?( може би за да докажа че съм мухъл!)...и аз не знам защо!

# 157
  • Мнения: 830
Ще заровя томахавката, от мен имаш мир!

Съжалявам за загубата ти!

# 158
  • Мнения: 332
Моите съболезнования!
Извинявай, ако нещо съм те засегнала, всичко е на майтап  Wink

# 159
  • Мнения: 3 268
какафон,стига с тези циркове вече!сега и загуба измисли.Прекаляваш,явно ти липсва нещо у дома.Не си ценен достатъчно.

# 160
  • Мнения: 1 919
имам колега с ник в ICQ kikiriki - каза че сестта му имала регистрация с това име в мамата

# 161
  • Мнения: 3 268
Бях сигурна,че какафон е гей,но той се оказа жена.хахаха  Grinningа си имаше и фенки!

# 162
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Мда, в мен явно дреме скрита друга сексуалност Thinking

# 163
  • София
  • Мнения: 3 752
Направо си мечта,какъв мухльо?Защо пък мухльо?
Не съм чела др-те отговори.

# 164
  • Мнения: 0
Дълго мислех, какво да отговоря ...
Не знам с какво точно ви предизвиках, че получих такива коментари при положение, че дори една обидна дума не съм използвал.

Високо, високо, високо
Високо застани,
Над завист и обида,
Над дребните сплетни.
Високо, високо, високо
Над завист и обида,
Високо, високо, високо
Високо да те видя.
Високо, високо, високо
Над всичко днес бъди,
Ти обич синеока –
Звездите са звезди.


Относно пола ми и сексуалната ми ориентация....много лесно можете да разберете за нея щом е толкова важно, просто питайте чичо Google!
И накрая...за загубата в семейството ми...мъката не е малка, и всичко около нея няма нищо общо с цирк. Не зная защо го написах, но разбрах че и с това дразня.
И понеже искам да спра с цирковете, темата се изчерпи тотално и моля модераторите да я заключат. 

# 165
  • Мнения: 371
Иванко,Иванко....

# 166
  • Мнения: 332
Дълго мислех, какво да отговоря ...
Не знам с какво точно ви предизвиках, че получих такива коментари при положение, че дори една обидна дума не съм използвал.
Ей, ти пък нещо много тънкообиден излезна. Ти ни провокираш, а после се сърдиш като се майтапим с теб. Айде, ходи да си комуникираш с цветята на терасата  Laughing

# 167
  • София
  • Мнения: 44 091
хахахахахха, мухльо - надали..... просто си  по-домошар и семеен тип...няма лошо, напротив Simple Smile))
не е нужно вс мъже да са мачовци, избиващи комплекси наляво и дясно Wink

# 168
  • Мнения: 1 394
Според мен-много жени биха искали да имат такъв съпруг.В никакъв случай,ама в никакъв не си мухльо!

# 169
  • Мнения: 4 138
мухлЮ си. кажи на жена ти да те остави Mr. Green

аз те взимам, можеш да доведеш и детето. с моя мъж ще си правите компания. той само пуши, но след седмица и това отказва. иначе сте много еднакви...............ракията ще си пиеш с мен. той и не пие.

# 170
  • Мнения: 1 047
След няколко седмици на размисъл и местоположение на темата на челна позиция, стигнах до извода, че си такъв, за какъвто си мислиш.
Олекна ли ти?

# 171
  • Мнения: 11
Не разбрах темата!не разбрах въпроса.......за мухльото....

Много мъже се грижат за децата-къпят ги,четат им ; също пазаруват храна, чистят в почивните дни, пускат пералня.И всичко това при положение ,че работят нормални часове.Познавам и такива ,които развъждат цветя и гледат риби Peace Мисля,че е напълно нормално!

Ако ти се струва ,че ще си по-мъжествен и достоен ,ако не се занимаваш със семейството и дома, грешиш-в очите на половинката ти ще си неудачник!

А с 'мъжествени' дори по срещи не съм ходила!Съпругът ми не пуши,не пие,не се мята по барове с неудачници,грижи се за всичко и ми помага и дори си лакира ноктите!!!Единственото му мъжко хоби е състезаване със спортни коли...




# 172
  • Мнения: 202
Въобще не си мухльо де да имах и аз такъв мъж а моя само гледа да се измъкне за по една бира

# 173
  • Мнения: 40
Моят съпруг прави същите неща - смятам, че е страхотен и не бих го сменила с никой друг, не виждам защо трябва да си мухльо  newsm78

# 174
  • Мнения: 179
Щом задаваш такъв въпрос, значи това, което правиш те притеснява по някакъв начин, значи си  newsm44 smile3534

# 175
  • Мнения: 575
Интересен мъж си значи,нестандартен.
Мъжете продават по-добре козметка на жените поради няколко причини! Но и мъжте ги е срам да го правят, пак по няколко причини. smile3508
Ето тук ме уби! Виж, цветята ги приемам, даже гОблени може да бродираш- пак ще го приема. Ама мъж да ми продава козметика и точно Avon... няма как да стане! Утре и тампона ще ми обясняваш как да си сложа.
Виж, аз съм била дилър на коли, но не защото разбирам от такива, а защото шефът ми ми беше сложил униформа с 2 номера по малка риза и циците ми бяха почти отвън. Това при мъжете минава, но при жените- няма как. така че , без да те обиждам  не си мухльо, но ми напомняш на най- добрият ми приятел , който си е признат гей.

# 176
  • Мнения: 3 268
Какафон изобщо не е мъж,а жена,която ни гледа сеира.Най-лошото от всичко е,че много желаещи има да се оженят за него. ooooh!

# 177
  • Мнения: 2 388
Какафон изобщо не е мъж,а жена,която ни гледа сеира.Най-лошото от всичко е,че много желаещи има да се оженят за него. ooooh!

Това е, защото искат да се възползват от прИмоциите на AVON. Mr. Green

# 178
  • Мнения: 1 517
Мухльовци са май списващите тук...или поне изпързаляни.

# 179
  • Мнения: 27
Какафон, ти не си мухльо.
Ти си гнусен долен предател, заради такива като теб жена ми се връща от парка с думите "пък там един татко знаеш ли акво правеше?...." или "пък Пена от съседния блок цял ден е на козметик а мъжа и гледа децата и чисти къщата" твоето неумение и нежелание да отстояваш правата си пречи на целия ни вид, с две думи, пич (ако това обращение е уместно) ти си срам и позор за мъжкото съсловие и възможно най учтиво те моля да напуснеш форума за татковци и да се преселиш при мамите да шиете гоблени и да си говорите за мъже.

П.П разбира се не изключвам възможността да си манипулативна недоволна жена стремяща се да промени поведение на своята половинка, но тогава въобще не знам какво да те посъветвам

# 180
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
НЕ Grinning

# 181
  • Мнения: 1 152
Ако правиш всички тези неща, защото ти харесва, НЕ не си мухльо  Simple Smile

# 182
  • Мнения: 46 509
... неумение и нежелание да отстояваш правата си  ...

Я да чуем сега - какви са правата ви и какви са тези на жените Laughing

# 183
  • Мнения: 17
Здравейте! Много интересна тема, евала bowuu  Прочетох всичко и съм приятно изненадан.
1-во,ако този,който наричате мухльо е такъв затова, че има различни интереси от неразвитите маймуни,наричащи себе си мъже,защото пият бира,гледат мач, удрят по масата и викат къде е ракията, когато са пияни захапват цветята и викат :няма оцет в марулената салата  и това за тях е отглеждане на цветя ,а жените им са като парни локомотиви и само цвъкат напред - назад,за да осигурят удоволствие на мъжа си  и после като си легнат ги задоволят, обръщат се и заспиват,  то и аз съм мухльо.Имам много цветя   bouquet , имам рибки ,готвя  cook и чистя, дори имам много голяма колекция от лакове. Ако имах дете бих правил всичко за него.Не пия, или е много рядко.Не пуша и понеже тук ще ме нападнат за моята мъжественост - тя си е ок ...който иска може да пием по кафе и ще види, че и на размер и на вид съм си мъж...С мъжки желания и влечения.А защо пиша- запалих се от жена ми. Защо тук -  харесва ми.  Peace
2-ро Сега разбрах,че има и ще има (да не кажа прости)страни жени,на които им е добре да са прислужници  clean на мъже и дори така им харесвало. Ок...Искали да им мирише на мъж - без проблем! Пълно е с миризливи на пот мъже,чудещи се как да излъжат жената,та да пият бира с приятели или да се намлатят с ракия,набивайки шопска слата и гледайки мач  newsm11 Аз предпочитам да съм така наречения "мухльо". Да!
Винаги ми е било чудно как има такива жени и за какво търпят? Просто е,,, различни хора, но на тях им харесва,а другите си делим работата с жените си и сме по-широко скроени.Така има баланс и така може да се избавим от българската (на моменти клоняща към една друга религия) простотия. Ще има критики, но това мисля - за този мухльо "6".И аз съм като теб, от това което чета ,разбира се,а наистина ли си така е друг въпрос,понеже не те познавам. Peace Съжалявам,ако съм засегнал някой. Честита нова година и само здраве на всички.
Знам, различни хора - различни мисли и всеки има право на мнение!

Последна редакция: вт, 05 яну 2010, 01:59 от bigdan

# 184
  • Мнения: 4 585
Ако правиш всички тези неща, защото ти харесва, НЕ не си мухльо  Simple Smile
Ако ти харесва, си мухльо мазохист.

# 185
  • Мнения: 1 152
А на теб, Вълчо НЕ-мазохист, какво не ти харесва?

# 186
  • Мнения: 4 585
Абе нали са пускани анкети из форума, колко жени харесват такива мъже?
60% харесват лоши момчета, с идеята да ги обяздят.
Други не знам какво, трети - накрая остават 0.0 % мързелани и повлекани с кошничави дупета, дето си търсят мъж да върши и тяхната работа, а те да кесят на сапунки.
Земи си една стегната, чевръста булка, като невестулка повратлива, да ти е драго да слушаш като дрънкат тенджерите, като бърше прозорците да тананика, гледай си мъжката работа - потдържай си колицата, измети гаража, нацени и дърва, подреди ги красиво и стабилно, преточи зелето. Закарай кората на автомивка, изтупай килим. Направи ремонт, шпакловай. Памперси сменял, милият, и очаква да е обичам затова.
И нас преебаваш ве.  Ако те забухам с един надрусан памперс. Люцкан лалето от "Последна радост" на Йовков.
Да бъдеш, или да не бъдеш? - ето, над това размишлямат мъжете.

# 187
  • Мнения: 1 152
Според мен тези 60% само си мислят, че търсят такъв тип мъже, после като им се тупне бебчето, ще се чудят къде им е грижовния татко; или пък в краен вариант- всяка вечер гледат "драмата под стола" и си бият главите, че навремето не трябваше да взимат леко брадясалия мъжкар от съседния клас.  Confused

Много ми е чудно таз женичка, дет' си я мечтаеш само да си седи вкъщи и да домакинства на кого ще я покажеш?Защото всяка жена има нужда от време да се погрижи за себе си, за да е горд мъжа и до нея. И от кога се заслуша в тенджерите тъй мъжкарски? А такъв мъж, не е казано че си пропуска мъжките задължения. Сигурно също си кара колата на мивка и ремонт и тупа килима. Ама защо и да не помогне в къщи? Защото пък има и ГОЛЕМИ мъжкари, дето един пирон не могат да забият направо.

Но като препрочитам в темата, всички постове изпадат в крайности. Не, мъжа не трябва да става по-голям домакин от жената, нито пък жената трябва да демонстрира как може да прави всичко сама. Пазим мъжкото достойнство, а за отплата - моля малко помощ във важните моменти.  Wink

Последна редакция: вт, 05 яну 2010, 12:02 от GagaMaga

# 188
  • Мнения: 17
Знам и съм на ясно че, мъжът си е мъж(демонстрирайки мъжественост), а жената- жена,с  нежност и ласки, нормално.
Но това не значи ,че мъжете трябва да се срамуват или крият, когато искат или им се отдава нещо, нарочено за женско.
И за пореден път се уверих ,че на повечето мъже им трябва жена робот(дори мисля,че вече създадоха),която да изпълнява и мълчи, а не да има собствено мнение и желание.За мен повечето мъже са една организация и всички се прикриват един на друг.
Вижте Рей(от "Всички обичат Реймънд") аз мисля по - различно и това е идеята на този форум, различни мнения.  Peace
Има такава организация и женска,но това е друга тема  smile3520

Последна редакция: вт, 05 яну 2010, 14:28 от bigdan

# 189
  • Мнения: 46 509
Абе нали са пускани анкети из форума, колко жени харесват такива мъже?
60% харесват лоши момчета, с идеята да ги обяздят ...

Има разлика м/у лошо момче и лошо бебе Mr. Green лошото момче не чака мама да му избърше дупето, защото е вече голямо и може да свърши тази работа и самО.

# 190
  • Мнения: 3 268
Абе нали са пускани анкети из форума, колко жени харесват такива мъже?
60% харесват лоши момчета, с идеята да ги обяздят.
Други не знам какво, трети - накрая остават 0.0 % мързелани и повлекани с кошничави дупета, дето си търсят мъж да върши и тяхната работа, а те да кесят на сапунки.
Земи си една стегната, чевръста булка, като невестулка повратлива, да ти е драго да слушаш като дрънкат тенджерите, като бърше прозорците да тананика, гледай си мъжката работа - потдържай си колицата, измети гаража, нацени и дърва, подреди ги красиво и стабилно, преточи зелето. Закарай кората на автомивка, изтупай килим. Направи ремонт, шпакловай. Памперси сменял, милият, и очаква да е обичам затова.
И нас преебаваш ве.  Ако те забухам с един надрусан памперс. Люцкан лалето от "Последна радост" на Йовков.
Да бъдеш, или да не бъдеш? - ето, над това размишлямат мъжете.
Вълчо,евала за поста!И много си радвам,че това е мнение на мъж,а не на жена.Дано повече мъже разсъждават като тебе,за да може ние жените наистина да имаме мъж да себе си,мъж ,дето да си върши баш мъжката работа.Не ми трябва някой,дето да полива цветята и да готви,това го мога и аз.И не напразно повтарям толкова думата "мъж",че малко останаха истинските мъже.

# 191
  • Мнения: 46 509
... Не ми трябва някой,дето да полива цветята и да готви,това го мога и аз ...

А какъв ти трябва? Simple Smile

# 192
  • Мнения: 17
Абе нали са пускани анкети из форума, колко жени харесват такива мъже?
60% харесват лоши момчета, с идеята да ги обяздят.
Други не знам какво, трети - накрая остават 0.0 % мързелани и повлекани с кошничави дупета, дето си търсят мъж да върши и тяхната работа, а те да кесят на сапунки.
Земи си една стегната, чевръста булка, като невестулка повратлива, да ти е драго да слушаш като дрънкат тенджерите, като бърше прозорците да тананика, гледай си мъжката работа - потдържай си колицата, измети гаража, нацени и дърва, подреди ги красиво и стабилно, преточи зелето. Закарай кората на автомивка, изтупай килим. Направи ремонт, шпакловай. Памперси сменял, милият, и очаква да е обичам затова.
И нас преебаваш ве.  Ако те забухам с един надрусан памперс. Люцкан лалето от "Последна радост" на Йовков.
Да бъдеш, или да не бъдеш? - ето, над това размишлямат мъжете.
Вълчо,евала за поста!И много си радвам,че това е мнение на мъж,а не на жена.Дано повече мъже разсъждават като тебе,за да може ние жените наистина да имаме мъж да себе си,мъж ,дето да си върши баш мъжката работа.Не ми трябва някой,дето да полива цветята и да готви,това го мога и аз.И не напразно повтарям толкова думата "мъж",че малко останаха истинските мъже.
Това последното просто ме разби  Hug на всички мамета пожелавам по един такъв,
дори сте объркали държавата.В наща съседка от която гледаме серияли , това държане си е традиция.
Там ще ви хареса,, пък нали се опитваме да сме с европейско мислене , малко трудно  newsm78 ще стане.
Нас, винаги ни влече на там, може би затова са искали да ни завладеят и то с удоволствие (виждали еднакво мислене с тяхното)

# 193
  • Мнения: 17
... Не ми трябва някой,дето да полива цветята и да готви,това го мога и аз ...

А какъв ти трябва? Simple Smile
Лично мнение.Май някои да я "обязди" без да пита докато мие, готви, чисти,пере, полива цветя, но дори и това има начин да си го направиш сама.  newsm10

# 194
  • Мнения: 1 152
Това последното просто ме разби  
и мен...

да си върши баш мъжката работа.Не ми трябва някой,дето да полива цветята и да готви,това го мога и аз.
То и колата можем да си дадем на сервиз, а за шпакловане има майстори. Евала на мъже които разбират от това, но пък не мисляТ, че се обезмъжават ако полеят цветята.

И не напразно повтарям толкова думата "мъж",че малко останаха истинските мъже.
Може би ти се струват малко, но не е защото обичат цветя, а по скоро, защото мъжете много се ангажираха напоследък да демонстрират мъжественост, повече отколкото да я притежават.

# 195
  • Мнения: 3 268
Аз какъвто ми трябва,съм го намерила отдавна.И съм спокойна,че мога да разчитам на него за всичко.С каквото се захване го свършва,каквото каже-изпълнява.Грижи се за децата,за къщата,за градината пред къщата.Слава Богу не събира лакове и не готви,но добре борави с клещи,чук,компютър и ум.

# 196
  • Мнения: 4 585
Прерисвате ми неща, които не съм казал. Напривер - да я обазди, без да я пита. Не съм казвал, и че не може да смени памперс, или да полее цветята. Това е прийом във форумски словести битки, но на мен ми е отдавна познат. Не минава.
Но не това го прави мъж.
Мъжът трябва да е като дъб до жетага, да се чувства сигурна и спокойна, в критична ситуация да намери решение и алнернативни решения, да ги обсъдят и изберат вариант.
Да запази самообладание и да мисли трезво. Не да чупят пръсти синхронно.
Разбира се, че може да забърка един омлет, ако тя се обади, че ще закъснее.
Но от тия типично женски дейности не да трупа актив и да очаква обич. Щом си задава
въпроса дали е мухльо, някой му го е казал. Тъжна му майка, ако го е чул от жена си.
Шиех гоблен като студент, и то през сесията. Два въпроса, два конеца два въпроса, два конеца.
Действаше ми успокояващо, а освен това като си отвлечеш вниманието, в мозъка възниква огнище на възбуждане и последното прочетено се запаметява по-яко.
Дойде бъдещата ми съпруга и се изуми като ме видя, каза - не мога да те възприема като мъж.
Взе гоблена и го довърши. Е, не съм пипвал повече етаминена игла.

# 197
  • Мнения: 1 152
 Joy абе Вълчо, според мен, по мъжкарско щеше да е ако си беше отстоял и си шиеше гоблени и до сега - щом ти харесва  Naughty

това на шега, иначе с долното съм напълно съгласна:
Мъжът трябва да е като дъб до жетага, да се чувства сигурна и спокойна, в критична ситуация да намери решение и алнернативни решения, да ги обсъдят и изберат вариант.
Да запази самообладание и да мисли трезво. Не да чупят пръсти синхронно.
Разбира се, че може да забърка един омлет, ако тя се обади, че ще закъснее.

но,

Но от тия типично женски дейности не да трупа актив и да очаква обич.
ако се прибера изморена, получа топла вечеря и мило отношение, ще съм изключително благодарна на мъжа си и ще го даря с още повече обич, може би точно защото не се е притеснил да свърши "толкова женските" неща  Wink

# 198
  • Мнения: 46 509
... С каквото се захване го свършва,каквото каже-изпълнява.Грижи се за децата,за къщата,за градината пред къщата.Слава Богу не събира лакове и не готви,но добре борави с клещи,чук,компютър и ум.

И защо едното изключва другото  Rolling Eyes Изброените неща са съвсем нормални, дори не подлежат на осбъждане захващането-звършването или грижите за децата.

От опит мога да каже, че това, че един мъж е перфектен готвач, не пречи да има хоби - ровене/поправяне на колата (не че не може да я даде на маййстор, но му е интересно), нито да хване чука (има богат опит в дървообработване и сглобяване), нито да е инженер, нито да може да инсталира програми и да поправя компютъра, телевизора и т.н. Просто връзка няма. И не би трябвало да има, това са съвсем нормални неща.

А че полива цветята - е как иначе? Нашите зимата са окатерени на странни места, мъж си трябва, при това пещерняк, свикнал на катерене  Joy не виждам как ще остави жена си да върши тази тежка работа и да се пребие  Crossing Arms

# 199
  • Мнения: 3 268
Никол,за твоя мъж отдавна се знае във форума,че ако имаше състезание "бързи,смели,сръчни"щеше да го спечели безапелационно.

# 200
  • Мнения: 4 585
Но ти не му викаш мухльо, нито алпинистът пита по форумите - абе аз мухльо ли съм?
Ето, той полива цвета, но е алпинист, а не мухльо. Краката му са стегнати, с мускулести глезени, и като се качи да полива цветята, са пред очите ти. Пък и ако го придържаш да не залитне. И тя стявя една ... какнато трябва, и е нормално.

# 201
  • Мнения: 46 509
Никол,за твоя мъж отдавна се знае във форума,че ако имаше състезание "бързи,смели,сръчни"щеше да го спечели безапелационно.

Моят мъж е съвсем нормален, както и много други, които познавам. Явно затова не го приемам за най-най-най, просто това е представата ми за истински мъж. А може би просто съм разглезена, не знам и не ми пука, само исках да кажа, че едното не изключва другото, така че не мога да го приема за фактор.

Вълчо, разсмя ме, но си прав  Joy

# 202
  • Мнения: 17
Каквото и да съм писал не влагам  лоши чувства  на шега е  Simple Smile но вие го знаете много по-добре, аз съм новак.
За мен, това което съм писал, са мой мисли.Понеже аз, имам много интереси и правя много неща за мен няма мъжка работа или женска.
Това което ми доставя удоволствие го правя и хора който мислят за околните или да не се изложат за мен са смешни.
И понеже съм плел,правил гоблени за малко,гледам рибки и готвя и други който малко шашкат  newsm78
Не значи, че не съм упора на жена си, и че не съм мъж.Няма да обяснявам какво мъжко правя да не става скучно но го правя и намирам време и за така наречените женски неща.Не на всеки му прави удоволствие, затова си има и мъже и мъже.Всички са различни и има за всеки вкус, така е и с жените затова няма смисъл да се навлиза в спор.Всеки да прави това което му е на душа, а кой какво щял да каже хич да не ви пука.Честито на Йордановците и на Ивановците вече.  bigdance2

Последна редакция: ср, 06 яну 2010, 23:21 от bigdan

# 203
  • Мнения: 615
Кажете ми.... smile3511?.обичам много цветя и се грижа за тях, опитвам се да превърна терасата в цветна градина. Грижа се за малката....сменям и памперса бърша и дупето гледам я понякога и такива неща. Не пия кафе, не псувам  и не пуша, пия само малко ракия ....ама от време навреме. Ходя постоянно на пазар. Според вас мухльо ли съм? newsm78

Не си, не се притиснявай  Peace. По тая логика и аз трябва да съм мухльо  Blush
Това, че помагаш на жена ти, повече от другите мъже не те прави мухльо а напротив.

# 204
  • Мнения: 17
Кажете ми.... smile3511?.обичам много цветя и се грижа за тях, опитвам се да превърна терасата в цветна градина. Грижа се за малката....сменям и памперса бърша и дупето гледам я понякога и такива неща. Не пия кафе, не псувам  и не пуша, пия само малко ракия ....ама от време навреме. Ходя постоянно на пазар. Според вас мухльо ли съм? newsm78

Не си, не се притеснявай  Peace. По тая логика и аз трябва да съм мухльо  Blush
Това, че помагаш на жена ти, повече от другите мъже не те прави мухльо а напротив.
Дай да си направим клуб на мухльото, че и аз съм за там, не защото съм мухльо а понеже и аз правя тези неща.
Едно кратко и точно мнение  newsm10 ,аз толкова изписах пък. Embarassed

# 205
  • Мнения: 59

Не си, не се притеснявай  Peace. По тая логика и аз трябва да съм мухльо  Blush
Това, че помагаш на жена ти, повече от другите мъже не те прави мухльо а напротив.
[/quote]
Дай да си направим клуб на мухльото, че и аз съм за там, не защото съм мухльо а понеже и аз правя тези неща.
Едно кратко и точно мнение  newsm10 ,аз толкова изписах пък. Embarassed
[/quote]


Ако правите клуб ви пращам и моя мъж  Laughing.Не мисля,че е мухльо - напротив,другите мъже да вземат пример от вас   bowuu

# 206
  • Мнения: 1 152
ако мъж който помага в домакинската работа се нарича мухльо, как ли се казва на жена, която си сменя гумата на колата сама?

# 207
  • Мнения: 46 509
ако мъж който помага в домакинската работа се нарича мухльо, как ли се казва на жена, която си сменя гумата на колата сама?

Жена на мухльо  Simple Smile

# 208
  • Мнения: 1 152
 Joy Joy Joy ооох че смешно!

...ама каквото и да е, все до мухльовци се стига  hahaha

# 209
  • Мнения: 17
ако мъж който помага в домакинската работа се нарича мухльо, как ли се казва на жена, която си сменя гумата на колата сама?

Жена на мухльо  Simple Smile
Grinning  Стана гот.Аз викам да пуснете тема "Жена на мухльото 1" мисля ,че ще е яко .

# 210
  • Мнения: 615
Дай да си направим клуб на мухльото, че и аз съм за там, не защото съм мухльо а понеже и аз правя тези неща.
Едно кратко и точно мнение  newsm10 ,аз толкова изписах пък. Embarassed

Да си направим, но аз и готвя и не искам да съм главатаря на мухльовците   Joy

# 211
  • Мнения: 3 268
Това,че готвиш е страхотно! Simple SmileСамо не казвай,че събираш лакве за нокти и отглеждаш цветя.Тогава ще ми развалиш впечатлението.

# 212
  • Мнения: 46 509
Абе кой е тоя Убавец с лаковете, който непрекъснато споменаваш Laughing защото все пак нека не бъркаме мъж, който си върши нормалните, човешки задължения с травестит Mr. Green

# 213
  • Мнения: 3 268
Ами ти като не четеш какво да те правя. Simple Smile

# 214
  • Мнения: 615
Това,че готвиш е страхотно! Simple SmileСамо не казвай,че събираш лакве за нокти и отглеждаш цветя.Тогава ще ми развалиш впечатлението.

Харесвам цветя, но жената се занимава с тях, аз само ги пазя от малкия  Joy Това с лаковете от къде ти хрумна  newsm78 , нямам такава слабост, дори и не се лакирам  Laughing

# 215
  • Мнения: 107
Не си мухльо. Мухльо е този, който оставя жена му да се смухлясва от цялата домакинска работа.

# 216
  • Мнения: 6 876
.Имам много цветя   bouquet , имам рибки ,готвя  cook и чистя, дори имам много голяма колекция от лакове.

Акваристиката си е мъжко хоби, ама за какви лакове става дума?

# 217
  • Мнения: 6 713
Моят мъж е по-подреден и от мене, по-прибран е, готви наравно с мен, чисти. И перални пуска и всичко прави. Неговит приятели, които в кухня не влизат сакън да не ги ухапе печката, да не би да са по-мъже от него. Съмнявам се! Laughing

Няскои мъже явно имат нужда да се доказват, че са мъже. Затова не докосват печка, пералня, ютия. Да не би някой да се усъмни в тяхната мъжественост, нали?  Whistling Laughing Laughing

# 218
  • Мнения: 17
 Laughing Добре почнахте да ме разбивате, имам над 20 лака (от скоро са на жена ми понеже и ги подарих) имах ги защото имах здравословен проблем и ми се наложи да седя както и сега дълго по вкъщи и правех гипсови фигурки.После ги оцветявах с лак,имам си цяла колекция това е, не съм травестит.  newsm17  Че се е случвало да лакирам жена си това е друго.А за клуба ок ,няма страшно tishoo и аз готвя, това ми е слабост.  chef И да няма грешно разбрали пак не съм травестит или друго а мъж и ме привличат жени(най вече мойта) и си имам доста мъжки влечения като мания към оръжия и бойни изкуства. Simple Smile  И nikol78  може би приличам малко на мъжо ти но само най много 60%  Embarassed и външно също само на размер съм малко по як.И не мога да не кажа на nikol78  че има много симпатична дъщеричка. Peace дано скоро и аз да си имам може и момче де,без претенции  Simple SmileНапълно точно Лурдес и аз мисля така.

# 219
  • Мнения: 3 268
Сега разбрах защо събираш лакове и въпреки това е малко смущаващо хоби за мъж.

# 220
  • Мнения: 46 509
... nikol78  може би приличам малко на мъжо ти но само най много 60%  Embarassed ...

 Joy Наистина ли  Joy

За лаковете - приложения много, мъжът ми ползва един мой безцветен  newsm03 ... но не за ноктите си  Joy а с него минава болтчетата на очилата ни след като ги затегне, за да не се развъртат  Laughing

# 221
  • Мнения: 1 213
Моя мъж върши същите работи/без цветята/,че и от горе ,но няма комплекси от това.

# 222
  • Мнения: 4 585
http://kafene.net/gossip.html?fb_1127242_anch=9734364 Е, какви мъже се търсят, че им се плаща даже.
Няма търсене на мъже да полеят цветя, да измият чинии, да сменят памперс. Това и жените го могат.

# 223
  • Мнения: 46 509
Вълкът с дълъг ник, тези неща се налагат веднъж в годината, разбира се, че всеки мъж може да го свърши. Ние не говорим за такива инцидентни неща, а за ежедневните, които ако не ги прави, все едно си гледаме още едно бебе вкъщи Laughing

# 224
  • Мнения: 17
Вълкът с дълъг ник, тези неща се налагат веднъж в годината, разбира се, че всеки мъж може да го свърши. Ние не говорим за такива инцидентни неща, а за ежедневните, които ако не ги прави, все едно си гледаме още едно бебе вкъщи Laughing
newsm10

# 225
  • Мнения: 4 585
Какво се подкрепяте, нищо не съм казал. Само показах какво се търси на пазала на мъже.
Ако мъж помага на жена си и го прави с достойнство, не търси признание за това, е пич.
Ако натяга на женската работа, без да си е свършил мъжката, е мухльо.

Последна редакция: нд, 10 яну 2010, 22:12 от Вълкът с дълъг ник

# 226
  • Мнения: 17
Не знам вълчо....просто на мен не ми допадат хора които имат предразсъдъци и се тревожат винаги за мнението на околните,
мъжка работа ,женска работа... глупости...Това за мен е просто, кога има семейство, не трябва да няма разделение да си помагат един на друг и да живеят в разбирателство.Че единия бил мъж, че другия бил жена няма разлика все е човек и живота не избира по-пол той мачка на ред.И ако единия се скатава и все се прави на луд, жалко просто другия рано или късно ще се похаби.А мисля не е това целта на брака(съжителството)Затова според мен ако ти се иска нещо колкото и да е лудо направи го, независимо какво ще си помислят хората важното е ,че ти ще си щастлив. smile3503 И не на последно място това, че много бащи, им се налага да са и майки понеже(за жалост) живота е отнел другия.И обратното жени които поемат целия товар заради същото и тук няма нито женска нито мъжка но това не значи че някои е мухльо. Peace И помисли си(понеже никои не е застрахован)ако се случи това на някои без опит спал цял живот понеже някои му е прислужвал вечно и делял всичко на женска и мъжка работа с дете какво ще прави. newsm12

# 227
  • Мнения: 46 509
Какво се подкрепяте, нищо не съм казал. Само показах какво се търси на пазала на мъже.
Ако мъж помага на жена си и го прави с достойнство, не търси признание за това, е пич.
Ако натяга на женската работа, без да си е свършил мъжката, е мухльо.
Ако е въпросът за каквото е темата, автора жена му го натири преди доста време и сега няма нет.

В никакъв случй не помага - това е неговият дом, а нещата по дома са задължение на двамата. Така, както ги делиш, аз му викам човек на хотел, който плаща на детегледачка, готвачка, чистачка, т.е. обслужен от до, но не пипва нищо, защото е на хотел.

А това, което казваш, че се търси е майстор. Не виждам какво общо има с темата. И трябва ли един хирург например, да разбира от токове, фаянс и ВиК, за да може да каже, че е мъж? В крайна сметка, щом съпоставяте мъжествеността с потен майстор и това било мъжката работа, изводът ми е, че много порно гледате  Mr. Green няма лошо Peace но на мен майстор не ми е достатъчен, от един мъж очаквам много повече - партньор, с който да споделям радостите и тежестта от грижите по семейството и детето Wink майстор винаги мога да си викна, но ако ще си правя всичко сама, за какво ми е мъж? За да бърша още един ... ли?

За автора нищо не мога да кажа, не познавам семейството му.

# 228
  • Мнения: 4 585
Що не се опиташ, като твърдиш нещо, че аз го твърдя, да ме цитираш.
То така всеки може. Делял съм бил. нищо не деля. Аз съм отгледан от жени. След 9г и половина.
Каква полза, че двамата с жена ми можехме да шием гоблен, или да плетем чорап на 5 куки,
при условие, че никой от нас не може да накара един фаянсаджия да си добърши работата?
Ето, така деля / или така: Разбира се, че една жена може да нацерпи дърва, да разцепи разпалки и да напали парнота. Как да я нарека тая работа? "Мъжка" е съвсем условно.
Ако сте решили да се дръгнеме за всяка дума, няма никакъм проблем.

# 229
  • Мнения: 46 509
Ето - цитирам те.

...
Ако мъж помага на жена си  ...

Това поне аз го разбирам като "Пране, чистене, гладене, готвене, сервиране, отсервиране, подреждане и обслужванена децата е задължение на жената. Ако мъжът реши, може да помогне, но не е задължително, това не му влиза в задълженията".

Разбира се, че във всеки дом има разделяне на задълженията според възможностите и естествено е по-силния физически да вземе тежките неща. Но лятото няма цепене на дърва нали? А в повечето домакинства и зимата го няма. Може ли тогава да кажеш каква е мъжката работа (съвсем условно). Ето, прибират се двамата след работа и ... продължи натам ти.

П.П. Ако живеехме в къща на село и след работа мъжът ми палеше печката, товареше и носеше дърва, за да се греем, ходеше да издои кравата и козите, хранеше прасето, кучето и другите гадинки, прекопаваше градината и т.н. аз с готовност бих поела онова, което изброих горе, с изключение на децата. Но за щастие сме много далеч от описаната картинка.

# 230
  • Мнения: 17
Както искаш вълчо цитат
Що не се опиташ, като твърдиш нещо, че аз го твърдя, да ме цитираш.
То така всеки може. Делял съм бил. нищо не деля. Аз съм отгледан от жени. След 9г и половина.
Каква полза, че двамата с жена ми можехме да шием гоблен, или да плетем чорап на 5 куки,
при условие, че никой от нас не може да накара един фаянсаджия да си добърши работата?
Ето, така деля / или така: Разбира се, че една жена може да нацерпи дърва, да разцепи разпалки и да напали парнота. Как да я нарека тая работа? "Мъжка" е съвсем условно.
Ако сте решили да се дръгнеме за всяка дума, няма никакъм проблем.
Не не не влагам лоши чувства.Казах моето мнение и толкова, аз така мисля.А и жалко ,че не разбираш смисъла на това което искам да кажа и поздрави, че някога си шил гоблен, аз моя не го довърших.Кога казвам(пиша) мнение, аз не се обръщам към някои точно, ако не съм вмъкнал цитат вълчо.И не искам с никои да се "дръгна" това не ми е целта с която пиша. newsm10 Според мен семействата които наистина споделят любов и домашен топъл уют разбират смисъла на това да споделят всичко, да се радват и плачат заедно те живеят заедно, мислейки един за друг с Любов' другите са "дръгнат" за глупости.

# 231
  • Мнения: 17
 Laughing Вече е смешно..къде изчезна така наречения "мухъл" че вече мухлясахме в тая тема.

# 232
  • Мнения: 3 268
Определено мухлясахте,повтаряте едно и също вече няколко стреници.Не ви ли писна!?

# 233
  • Мнения: 17
Определено мухлясахте,повтаряте едно и също вече няколко стреници.Не ви ли писна!?
Ами все се намира някои да пише... Simple Smile

# 234
  • Мнения: 46 509
Определено мухлясахте,повтаряте едно и също вече няколко стреници.Не ви ли писна!?

И двете страни повтарят едно и също  Wink но ние (може и да съм пристрастна), но поне се аргументираме и има някаква логика, а не "Така трябва" и точка. Направо имам чувството, че си пиша със степфордските съпруги Simple Smile

Наистина ми е любопитно това:

... Ето, прибират се двамата след работа и ... продължи натам ти ...

Ако все пак някой се навие да отговори, ще съм благодарна  Simple Smile

# 235
  • Мнения: 4 585
Бих ти отговорил, но съм много индивидуален случай. Цялото ми време е за по-малкото вълче, което никак не е малко, скоро ще стане на 21. През лятото чоплим зеленчукова градинка и малко овошки. През зимата провеждаме музикотерапия, разхождаме се, играем шах, то помага при сервирането, трима бихме си пречили. Понякога измивам чиниите. Личното ми време е тогава, когато само аз остана буден. С автоматимна пералня и съдомшялна прането и миенето на чинии брои ли се за работа?
Абе, защо изтормозените от непосилен труд български жени живеят средно 9 години по дълго от мъжете? Това не е ли един вид противоречиие? Ако съпругът ти е три години по-голям, последните горе долу 12 години ще си вдовица. Не се сърди човече, ... продължи натам ти ...

# 236
  • Мнения: 46 509
Естествено, че се брои. Всъщност, понеже знам, че ти не си такъв, наистина ми стана интересно защо си на отсрещната страна? Но както и да е, явно си имаш причини  Simple Smile

А за продължителността на живота, според учените причината се крие в гените, нищо общо няма с другото, не се притеснявай  Simple Smile м/у другото имам роднини, мъжът е диабетик, цял живот много се пазеше, а жена му дума не казваше, обслужваше го, оправяше, нищо му не даваше да пипне, нямаше грам свободно време. Та тя си отиде от раз (тромб) преди няколко години на 71 г., не я бях виждала никога болна или оплакваща се, той още е жив, да е жив и здрав. Същата история с роднини на мъжа ми, само че той бивш спортист с травма, рано пенсиониран, по цял ден вкъщи, но тя въртеше всичко, без дума да каже, да е жив и здрав и той. Така, че статистика, статистика, ама ти не се давай, нищо се не знае, гледай малко по-оптимистично де  Mr. Green

# 237
  • Мнения: 3 268
Какъв не е Вълчо,че не разбрах.Определено е мъж на място и това си му личи отвсякъде.И не е мухльо,това пак му личи.

# 238
  • Мнения: 46 509
Мие чинии, пуска пералня, занимава се с насаждения ...
Неща, които тук, доколкото разбрах се броят за мухлясали  Simple Smile

# 239
  • Мнения: 4 585
Рядко. Не това е въпроса. За мен любопитно е, кое кара един мъж да си задава въпроса - аз съм ли мухльо, или не съм?
Даже няма значение какъв смисъл влага в това "мухльо". Явно става въпрос за негативна оценка или самооценка, за ниско самочувствие.

# 240
  • Мнения: 2 438
Мъжът ми готви, пазарува, мие чинии. Кърпи си чорапите. Пуска пералня и сушилня в краен случай. Поддържа колите.
Синът ми /14г./ готви, пазарува, мие си чиниите. Кърпи си чорапите. Прибира дрехите от сушилнята. Прибира си стаята и си бърше праха.
Дъщерята /почти 10/ пазарува, мие си чиниите, сгъва извадените дрехи от сушилнята. Учи се да си кърпи чорапите. Прибира си стаята и си бърше праха.
Аз newsm78, то май не остана за мене. Ами върша всичко останало - чистя, готвя, пазарувам, пускам пералнята, мия чинии.
 Laughing

# 241
  • Мнения: 1 047
...Аз newsm78, то май не остана за мене...
Ти си мениджър. Laughing

# 242
  • Мнения: 46 509
Рядко. Не това е въпроса. За мен любопитно е, кое кара един мъж да си задава въпроса - аз съм ли мухльо, или не съм?
Даже няма значение какъв смисъл влага в това "мухльо". Явно става въпрос за негативна оценка или самооценка, за ниско самочувствие.

Отдавна подобни неща са обект на подигравка. Не си ли забелязал? Отношението на част от околните поражда такива теми. Но не си мисли, че се мисли за мухльо, а по-скоро иска да предизвика останалите.


Скучно ми е вече, така, че обобщавам и приключвам (а и трябва да излизам Mr. Green)
Та. Искам мъж до себе си.
Мъж, който има желание и акъл да си намери работа, такава, че да е за достатъчно пари и достатъчно време за нас. Животът е кратък, искам времето ми със семейството да е максимално. Искам всеки ден да ми е специален, което както искайте го разбирайте, но за мен всяка вечер в "среща". Никак не се виждам да се прибера в 18 ч. и до 20 ч. да готвя, чистя, пера, подреждам, сервирам и обслужвам, докато някой друг седи и гледа телевизия, играе на компютъра или пие бира с разни ергени. Очаквам всичко да се оправи набързо за 40-60 мин. и после да купонясваме, навън или вкъщи. Като ида да приспивам детето и се върна в 11 ч., ако ме чака маса за вдигане и чинии за миене, след тях нито секс ще ми се прави, нито филм ще ми се гледа, нито ще ми се приказва. Но като се върна и всичко си е по местата, животът е прекрасен.
Мога да се справя с всичко, но не съм сама вкъщи и не ми се налага.

За ремонтите - има неща, които намирам за чисто естетически и които държа да свърша с двете си ръце. Нито са тежки, нито трудни, просто създаваш красота. Може да ги направи мъжа ми, може да платим на майстор, но не искам. За тежките той си ги мести или вика приятели или майстор. Нямам претенции да се прави на силен, но щом има желание - негова работа. Но това са неща веднъж в годината, я станали, я не, така че все тая  Laughing

Защо го пиша - защото съм усетила това негативно отношение, дори майка ми в началото беше така настроена към начина ни на живот. Сега е точно обратното. Неговите родители никога не са били, хората са с 3 деца и такова нещо като делене на работа не съществува, никой няма да остави другия да се трепе, а той да си седи в офиса и да вика "Ще закъснея" или да си клати краката пред телевизора.

Дали си задава някакви въпроси - да. Задава си въпроса как може да остави жена си да се натовари с всичко това.

П.П. Зет ми е французин, израснал в шато с прислужници, семейството му са производители на Шампанско, Коняк и т.н. Неговото мнение е като на мъжа ми, така е възпитан и никога не е учен, че щом има пишка, значи цял живот ще му се слугува, нито сестрите му са възпитавани, че жената е жена и трябва да поема всичко.

# 243
  • Мнения: 3 268
Рядко. Не това е въпроса. За мен любопитно е, кое кара един мъж да си задава въпроса - аз съм ли мухльо, или не съм?
Даже няма значение какъв смисъл влага в това "мухльо". Явно става въпрос за негативна оценка или самооценка, за ниско самочувствие.
Именно.Ако човек сам се определя като мухльо и смотаняк,значи е такъв.Ниската самооценка говори за ниско самочувствие,подтиснатост,неудовлетвореност от живота.Ако егото ти е смачкано,няма как да не си мухльо.И няма значение тогава чистиш ли,переш ли,готвиш ли,чукаш ли добре.

# 244
  • Мнения: 17
Отдавна подобни неща са обект на подигравка. Не си ли забелязал? Отношението на част от околните поражда такива теми. Но не си мисли, че се мисли за мухльо, а по-скоро иска да предизвика останалите.  
Мъж, който има желание и акъл да си намери работа, такава, че да е за достатъчно пари и достатъчно време за нас. Животът е кратък, искам времето ми със семейството да е максимално. Искам всеки ден да ми е специален, което както искайте го разбирайте, но за мен всяка вечер в "среща". Никак не се виждам да се прибера в 18 ч. и до 20 ч. да готвя, чистя, пера, подреждам, сервирам и обслужвам, докато някой друг седи и гледа телевизия, играе на компютъра или пие бира с разни ергени. Очаквам всичко да се оправи набързо за 40-60 мин. и после да купонясваме, навън или вкъщи. Като ида да приспивам детето и се върна в 11 ч., ако ме чака маса за вдигане и чинии за миене, след тях нито секс ще ми се прави, нито филм ще ми се гледа, нито ще ми се приказва. Но като се върна и всичко си е по местата, животът е прекрасен.
Мога да се справя с всичко, но не съм сама вкъщи и не ми се налага.
Защо го пиша - защото съм усетила това негативно отношение, дори майка ми в началото беше така настроена към начина ни на живот. Сега е точно обратното. Неговите родители никога не са били, хората са с 3 деца и такова нещо като делене на работа не съществува, никой няма да остави другия да се трепе, а той да си седи в офиса и да вика "Ще закъснея" или да си клати краката пред телевизора.
Дали си задава някакви въпроси - да. Задава си въпроса как може да остави жена си да се натовари с всичко това.
П.П. Зет ми е французин, израснал в шато с прислужници, семейството му са производители на Шампанско, Коняк и т.н. Неговото мнение е като на мъжа ми, така е възпитан и никога не е учен, че щом има пишка, значи цял живот ще му се слугува, нито сестрите му са възпитавани, че жената е жена и трябва да поема всичко.
При мен също е така и от моята страна и от на жена ми имат мъже като бей, и на моменти и за тях е трудно да възприемат такъв по-висш начин на отношения.За мен рано или късно почти във всяка къща става така ,да си помагат и споделят работата ,но трябва да мине доста време ,аз не искам да чакам.И никой не може да ме убеди ,че държание ,при което използваш жена си като прислужница е нормално. Имам такъв дядо и всички му се смеят, който седи и чака да му се сервира после да му се отсервира ,нищо не бара цял живот,намерил човека балама в очите на баба ми. #Crazy
Именно.Ако човек сам се определя като мухльо и смотаняк,значи е такъв.Ниската самооценка говори за ниско самочувствие,подтиснатост,неудовлетвореност от живота.Ако егото ти е смачкано,няма как да не си мухльо.И няма значение тогава чистиш ли,переш ли,готвиш ли,чукаш ли добре.
Ами да, то точно това си е мухльо. Peace Ако има самочувствие и в Комунала да бачкаш ще си пич, както един чистеше улиците с пура в устата ,това е .

Последна редакция: пн, 11 яну 2010, 23:33 от bigdan

# 245
  • София
  • Мнения: 1 395
Мъжът ми не готви, не чисти, не подрежда, не се грижи за детето, не сменя памперси, пазарува най-често егоистично и само храна, но поне за това съм благодарна (опазил Бог да му хрумне да купи салфетки, тоалетна хартия, каквото и да е от рода..). Може ли да ви запозная, да поживеете заедно, после само да си ми го върнеш!  Mr. Green

# 246
  • Мнения: 1 919
Мъжът ми не готви, не чисти, не подрежда, не се грижи за детето, не сменя памперси, пазарува най-често егоистично и само храна, но поне за това съм благодарна (опазил Бог да му хрумне да купи салфетки, тоалетна хартия, каквото и да е от рода..). Може ли да ви запозная, да поживеете заедно, после само да си ми го върнеш!  Mr. Green
Ако все още си го искаш след като се отървеш от него  Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт