програма: стягане на порите

  • 12 935
  • 35
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
искам да споделя с вас за един супер продукт, който ми се отрази чудесно

http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=4&id=25
в продължение на седмица го позвах, порите ми са по-стегнати, лицето ми се изчисти от петната от пъпки.
малко е агресивен и трябва да се ползва внимателно.
дала съм сума пари по некадърни козметички, които обещават и накрая - нищо.
в момента нямам и черни точки, кожата ми не е била толкова чиста от много време. препоръчвам  Peace

p.s. не, не съм дистрибутор на продуктите  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 5 647
Аз честно казано не съм доволна от този лосион. Много хвалби четох за него във форума, взех си го, но ми изгори лицето. Ползвах го около 2 седмици и го хвърлих. Ама вече е късно за такъв тип ексфолианти. Най-подходящото време е към края на октомври, когато слънцето е по-слабо.

# 2
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
и защо го ползва цели две седмици?! естествено, че ще ти изгори лицето, това е киселина...
аз го позвах 3 дена по 2 пъти и 4 дена по веднъж. лицето ми започна да се лющи леко и сега е ок.
 с 60-ти фактор защита нищо не може да ти стане в момента. Peace

сега ще го ползвам само поддържащо, по 2-3 пъти на седмица, освен това го разреждам с малко вода.

# 3
  • Мнения: 522
Ще го пробвам.

# 4
  • Мнения: 5 647
и защо го ползва цели две седмици?! естествено, че ще ти изгори лицето, това е киселина...
аз го позвах 3 дена по 2 пъти и 4 дена по веднъж. лицето ми започна да се лющи леко и сега е ок.
 с 60-ти фактор защита нищо не може да ти стане в момента. Peace

сега ще го ползвам само поддържащо, по 2-3 пъти на седмица, освен това го разреждам с малко вода.

Ти да не мислиш, че съм се мазала всеки ден с него и аз като теб 2-3 пъти седмично? Да, знам, че е киселина!

# 5
  • Мнения: 522
Дали ще е проблем като го ползвам да ходя на солариум?

# 6
  • Мнения: 5 647
Дали ще е проблем като го ползвам да ходя на солариум?

Проблем ще е. Пилинг и солариум са две взаимоизключващи се понятия.

# 7
  • Мнения: 71
не знам за този лосион, но аз току що ползвах два дена един избелващ  крем на биотрейд - мелабел.целта ми беше да премахна пигментацията под очите, която ми се появи след бременността.и на мен ми го препоръча една козметичка от скъп медико-козметичен салон.мазах се два дни сутрин и вечер - общо четири пъти и в момента под очите съм все едно някой ме е бушонирал.така здраво ми изгори кожата. вчера вечерта когато се намазах за последен път много ми щипеше и аз го изтрих. много е агресивен.отдавна не бях ползвала българска козметика и май вече завинаги ще се откажа да ползвам.дано само да не стане по-голяма беля с кожата ми.

# 8
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
чета и не вярвам на очите си.  Shocked Shocked

как може да ти препоръча някой крем, в който има киселини, за под очите??!! този крем е за лунички, старчески петна, петна от пъпки. защо реши, че става за под очи, където кожата е най-фина ...
в зоната под очите няма мастни клетки, нали се сещате какво настъпва ако там се  изсушава и то с агресивни киселини?
не е виновна козметиката, а този, който я ползва (или по-скоро не знае как).  Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 07 мар 2009, 00:18 от karmacoma

# 9
  • Мнения: 3 698
искам да споделя с вас за един супер продукт, който ми се отрази чудесно

http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=4&id=25
...
Ползвала съм го преди време, също чудесно ми се отрази !

# 10
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Запис  Wink че се интересувам от начини и средства за стягане на "гадните" пори.

# 11
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
ами, сега е моментът, когато слънцето е по-силно не става, защото кожата губи защитния си слой по време на пилинга и има опасност от поява на петна.

ако нямаш белези, а целта е само свиване на порите, можеш да ползваш продукта само в проблемните зони (бузите).
ако видиш, че много ти щипе (което е нормално в началото), разреждаш мъничко или ограничаваш до веднъж на ден (по инструкция е 2 пъти).
просто продуктите са специфични и трябва да се нагаждат към типа кожа и реакция.
а не да се щавиш сума време и да чудиш защо, аджеба, ти е изгоряло лицето. Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 1 629
Въпросният тоник и аз съм го използвала, също и другия Мелабел. И от двата съм прекалено доволна! Grinning Есента пак ще си взена, защото сега довършвам един избелващ крем, после иде лято и не става. Като цялото фирмата е много добра. И серията им Акне аут е много добра, и не е скъпо.  Peace

# 13
  • Мнения: 1 324
А траен ли е този ефект? След известно време кожата не се ли връща пак в старото си състояние? След ексфолиращия тоник с какво се поддържате?

# 14
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
не знам дали е траен, ще кажа след време  Simple Smile

ако се поддържа кожата с тоника, може би ще е, но не трябва да се  прекалява.
поддържам се с крема им Мелабел 60 фактор защита пак на Биотрейд. обаче е малко сухичък, а и кожата допълнително се изсушава от продукта. може отдолу да се слага малко някакво етерично масло (примерно), но да няма вътре витамин А.
трябва да имате и ексфолиант, защото лицето почва да се лющи леко.
честно казано, нямах време да търся нещо хубаво и ползвам на Регал една пилинг маска с частици и ми върши добра работа.
отделно имам едно парче копринено, с което си ексфолирам лицето, докато се бели  Simple Smile това продължава 2-3 дни  Peace

# 15
  • Мнения: 95
И аз към много доволна от този продукт на Биотрейд, ползвам го от есента. В началото всеки ден после през два-три дни.

Последна редакция: сб, 07 мар 2009, 21:17 от karisima

# 16
  • Мнения: 1 324
karmacoma, дано запазиш този хубав резултат!  Peace

# 17
  • Мнения: 1 520
Лосиона си го бива определено. Значи първия път се намазах с него непосредствено след баня и 24 часа след това цялата бях зачервена, че и малки ранички ми се образуваха към ушите. Една колежка даже ме попита с какво съм се мазала, че съм била като обрината Embarassed Казах с професионален продукт, не си ли личи? Wink
Но с всичкия си акъл реших да продължа да го ползвам т.к. пари съм давала все пак. Вече /6-ти ден/ не само не се зачервявам, но и съм с почти нова кожа Grinning Добре е като се ползва да се разрежда количеството с малко вода, защото съдържа два вида киселини и е много силен.
Не знам обаче докога и колко време трябва да се ползва.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Момичета, този тоник става ли за по-малди кожи - 25+? Simple Smile
Козметичката ми ми каза да ползвам крем за лице с плодови киселини за стягане на порите. Днес обикалях, обикалях и намерих единствено на Дева.Така, че този тоник ме заинтригува, особено следкато прочетох отзивите. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 216
Тези продукти само през нет-а ли могат да се поръчат?

# 20
  • Мнения: 10
Не, мисля, че точно този продукт го има в Ремедиум.  Мен също ме интересува дали ефекта е траен, толкова много неща съм ползвала вече, че .....Последно, лекарката ми предписа Зенарит /което си е лекарство/, но в момента в който спра веднага всичко започва наново:(

# 21
  • 1st floor
  • Мнения: 9 098
Тези продукти само през нет-а ли могат да се поръчат?
има ги и в аптеките

# 22
  • София
  • Мнения: 1 936
Аз пък не мога да заредя линка, кой е този тоник?

# 23
  • Мнения: 22
да ви следя

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Изглежда интригуващо, миналата зима си правих хим.пилинг в коз.салон, 3 процедури, още след 2-рата ефекта беше видим, срещали са ме познати и ме питаха дали не съм си правила пластична операция Laughing, това съвсем сериозно. Тази зима по съвет на козметичката ще направя още две. Следващият път като ходя ще е попитам какво мисли за този продукт, един вид като поддъжаща терапия newsm78.

# 25
  • Мнения: 3 216
Момичета от вчера се сдобих и  с Пюр скин тоника и с хидро-маската, която се препоръчва за след него. Ще покажа резултаите след време. И от цената съм доволна-двете неща ми излязоха 31,50 лв.

Но при мен не се получи такова зачервяване,само леко ме щипе. Искам да попитам по-опитните с тоник-а, дали,ако е ползва само вечер пак трябва да слагам висок фактор , дори и сега в това мрачно време?

# 26
  • Мнения: 1
 #2gunfireняма такова чудо стягане на пори.това е само за рекламите и за тези,които не могат да мислят. newsm78ПРЕКАЛЕНО СА АГРЕСИВНИ С ТРАЙНИ УВРЕЖДАНИЯ ЗА КОЖАТА #2gunfire

# 27
  • София
  • Мнения: 4 746
А да сте ползвали кремчето и серума на Лореал за стягане и минимизиране на порите?

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Скоро се интересувах от тях. В магазина казаха,че имали вече доволни клиентки, но било за 30+, та мен не ме огря.  Close Малко ми е раничко, още малко!  Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 4 746
Скоро се интересувах от тях. В магазина казаха,че имали вече доволни клиентки, но било за 30+, та мен не ме огря.  Close Малко ми е раничко, още малко!  Mr. Green

Aa значи и за мен не стават  Tired

# 30
i az pitah za tezi kem4eta na loreal no v aptekata mi kazaha 4e sa za zrqla koza  i nemi var6i rabota smile3516

# 31
  • Мнения: 1 416
Ще ви следя Simple Smile И аз много искам да го пробвам този ктем на Лореал Дерма дженез, но за съжаление и на мен ми е още рано.

# 32
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз също съм го ползвала преди години, когато стана "известен" във форума, на мене не ми подейства добре. Мурзилка, не подскачай така, когато някой ти каже, че не е доволен. Не е само до проблеми с неграмотна употреба, и ние не сме от Ливуново Laughing За моята кожа това просто идва твърде агресивно. Ползвах тоника и маската, точно както си е описано на упътването. Имаше тема тук, надъъълго и широко сме обсъждали кой, как, по колко и т.н. Имаше много доволни. Аз се излющвах много продължително време. В крайна сметка прецених, че по-добре с пори, отколкото с люспи и спрях Simple Smile

# 33
  • Мнения: 13 623
А да сте ползвали кремчето и серума на Лореал за стягане и минимизиране на порите?


Ползвам вече 2-ра опаковка и от двете. На мене лично ми се отразяват чудесно. На 24 съм. Няма как един крем да ти подейства зле, защото бил за определена възраст. Превенцията е по-важна от "лекуването" после Peace

# 34
  • Мнения: 1 416
Е да де Джаки, ама ако я свикваме още от сега кожата с кремове, предназначени за 30 годишна възраст, то тогава няма ли като станем на 30 да трябва да ползваме козметика за около 40 годишна възраст, понеже тази за трийсет годишни вече няма да ни действа? То и аз се изкушавам да го пробвам по принцип, а и си мисля, че от една опаковка няма да ми привикне кожата, но все пак....

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Е да де Джаки, ама ако я свикваме още от сега кожата с кремове, предназначени за 30 годишна възраст, то тогава няма ли като станем на 30 да трябва да ползваме козметика за около 40 годишна възраст, понеже тази за трийсет годишни вече няма да ни действа? То и аз се изкушавам да го пробвам по принцип, а и си мисля, че от една опаковка няма да ми привикне кожата, но все пак....
Съгласна съм. Затова се пробвам с един крем с плодови киселини!
Ако някой знае продукти с плодови киселини - маски , кремове, нека пише.  Да можем да избутаме до 30+ с разни такива кремчета.   Laughing

Общи условия

Активация на акаунт