Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

С риск да повторя тема, искам да ви попитам знаете ли някакъв лек срещу обриви по лицето.Представляват нещо като екзема и самата ми кожа се лющи. На пипане е суха. (Всички тези екстри ми са по време на бременността и след раждането.)
  Тук ,където се намирам, не мога да ида на лекар,за това се пращам към вас. Предварително ви благодаря. Hug
Цитирай

при Arctic Monkeys

който каквото и да ти кажетук,  всичко е супер относително. ще ти каже дерматолог.
аз съм доволна от Ла рош позе-Питивал.
Цитирай

valeri08 аз нещо не схванах - темата, която си пуснала се казва много пъпки, а казваш че имаш екзема и кожата ти е суха  newsm78 Нещо не го разбрах това, можеш ли да се уточниш?
Цитирай

Узунджово

Със самолечение можеш само да задълбочиш проблема. По-добре намери начин да посетиш дерматолог.
Цитирай

В къЩи.

Здарвей, аз имах сьЩия проблем,кьм третия месец на бремеността лицето ми беШе ужасно Sick ,както ти казваШ то не бяха пьпки,а по /скоро като екземи или херпеси,най/вече в долната част на лицето. Неможех да се докосвам,като си миех лицето даже ме болеШе. Предписаха ми някакьв антибиотик и неЩата се успокойха малко,но за кратко време,а имайки в предвид,че и бях бременна неможеха да ми помогнат много. Затова пьрвото неЩо което направих след като спрях да кьрмя е да посетя дерматолог. Това те сьветвам да направиШ и ти. Започнах лечение с едни доста силни лекарства,а и не евтини,лечението беШе 8 месеца,но не сьжалявам за това. Вече почти година след лечението не сьм видяла пьпка по лицето си. А имах и по тялото,по гьрба,по раменете.....
   Това което описваШ няма да се оправи с кремове и мазила,а само с антибиотици и вьтреШно лечение,но не предприемай самолечение.
   Успех. Hug
Цитирай

Здарвей, аз имах сьЩия проблем,кьм третия месец на бремеността лицето ми беШе ужасно Sick ,както ти казваШ то не бяха пьпки,а по /скоро като екземи или херпеси,най/вече в долната част на лицето. Неможех да се докосвам,като си миех лицето даже ме болеШе. Предписаха ми някакьв антибиотик и неЩата се успокойха малко,но за кратко време,а имайки в предвид,че и бях бременна неможеха да ми помогнат много. Затова пьрвото неЩо което направих след като спрях да кьрмя е да посетя дерматолог. Това те сьветвам да направиШ и ти. Започнах лечение с едни доста силни лекарства,а и не евтини,лечението беШе 8 месеца,но не сьжалявам за това. Вече почти година след лечението не сьм видяла пьпка по лицето си. А имах и по тялото,по гьрба,по раменете.....
   Това което описваШ няма да се оправи с кремове и мазила,а само с антибиотици и вьтреШно лечение,но не предприемай самолечение.
   Успех. Hug
[/quote

МНого ти благодаря за отговора.
Същата история,но херписи все още нямам.Взех си някаква козметика,но не мога да ползвам антибиотик,защото все още кърмя. Пак благодаря  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.