Фон дьо тен с блестящи частици

  • 4 191
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 876
Здравейте!

Искам да попитам някой ползва ли такъв фон дьо тен и коя марка бихте ми препоръчали. Под блестящи частици имам предвид лек златист загар...ако помните имаше един подобен фон дьо тен на Max factor, но са го спряли от производство:



  bouquet

# 1
  • Мнения: 121
Записвам се да следя.

# 2
  • Мнения: 214
Здравейте!След ползване на редица известни марки за 3 път си взимам това :http://www.manhattan-cosmetics.com/index.php?lan=en
Ползвам цвят 67 Natural Rose.Повече от доволна съм.Иначе кожата ми е нормална.

# 3
  • Мнения: 214
Сорри!Сега виждам,че не иска да се отваря линкчето,а и снимка не иска да качи.Значи избираш TEINT от Products и отиваш на Wake Up,Make Up ,така се казва фон-дьо-тена с блестящи частички.

# 4
  • Мнения: 140
zapisvam se i az

# 5
  • Мнения: 876
Аз бях много доволна от този на Max Factor, но незнам по каква причина го спряха от производство.... Tired За жалост.......И много си търся нещо подобно, но никъде не намирам..  Rolling Eyes

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 4 659
Аз ползвам на Revlon - Skinlights, той е със слаба/средна покривност, с блестящи частички.

Купувала съм го преди 2 години (рядко ползвам фдт) и за жалост не зная дали и той се произвежда още. Много е хубав.

# 7
  • Мнения: 876
Сега прочетох в един форум, че и този е спрян  от производство  Cry а имаше много хубави неща написани за него.... Tired

# 8
  • Мнения: 0
Има такъв на Clinique с блестящи много фини частици. Случайно миналата седмица го пробвах в Beauty Zone. Много ми хареса и мисля след като свърши моя на Vichy, да си го купя. Май е този:

# 9
  • Мнения: 214
 PeaceО,този е също много хубав!На Клиник.Аз обаче нещо съм решила да не давам много пари за фон-дьо-тен.Взела съм си пудри с блестящи частички-в розова гама на Диор и в златиста на Пупа.Много съм довона!Затова искам основата да е по-лека и не много скъпа.Ефекта идва от пудрата.Според мен е по-добрият вариант,но вкусове различни.

В страничката липсва продукта,койтопритежавам,но прилича на този тук.

Общи условия

Активация на акаунт