100лв.

  • 3 995
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Aкo някой ви даде безвъзмездно 100 лв. за какво ще ги похарчите? newsm78

# 1
  • Мнения: 2 448
100 лв кво толкова да ги мисля. Влизам в първия магазин до който съм като ми ги дават и ги пръскам.

# 2
  • Мнения: 543
ще почерпя писалите в темата ми за 100-те лева

# 3
  • Мнения: 6 206
Такъв филм безвъзмездно няма

# 4
  • Мнения: 2 448
Такъв филм безвъзмездно няма

Е, защо? Зависи кой ти ги дава.

# 5
  • Мнения: 4 585
Е, все има нещо наум.
Ако е мъж, най-вероятно се надява да те впечатли, с цел да те изчука.

# 6
  • Мнения: 126
 Кой раздавал 100 лв. ??

# 7
  • Мнения: 2 448
Е, все има нещо наум.
Ако е мъж, най-вероятно се надява да те впечатли, с цел да те изчука.

Е, от това по голяма далавера, хем пари ще ми дава, хем кеф ще ми прави.  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 17 546
Имам колега, който живее в покрайнините на София и е от тези, които реституцията на земи покрай Околовръстното изведнъж направи хора с много пари. Човекът наистина има много пари! Обича ей така да изненадва хората. Доста близък приятел е на моя колежка и приятелка. Един ден просто извади 100 лв и и ги даде. Тя се втрещи, дърпа се, връща му ги... не и се получи. Той просто и ги даде, и каза: "Искам да направиш с тези 100 лв каквото на теб ти харесва! Просто ей така.". Доста време тя ги носеше в себе си без да ги похарчи, защото и беше странно всичко това. После съм забравила за случката и не съм я питала какво всъщност е направила с тях. Човекът е на 60 години, тя на 30, не ги е дал от щения, както ще си помислят повечето от вас, защото наистина няма такива. Просто е готин по принцип, не заради тези 100 лв.

# 9
  • Мнения: 1 092
Зависи кой ще ми ги дава.
Ако моя собствен съпруг ми даде 100лв. безвъзмездно ,то някак си не е интересно.Но пак ще ги похарча.
А иначе не вярвам на такива "безвъзмездни" дарения.
Няма безплатен обяд. Naughty

# 10
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 884
Нямам аз такива колеги,жалко.
Имаче по темата:ако са от непознат сигурно няма да ги взема,но ако са от мъжа ми-точно за 10 мин.съм ги наместила и за още ще питам  Grinning

# 11
  • Мнения: 25 449
Човекът е на 60 години, тя на 30, не ги е дал от щения, както ще си помислят повечето от вас, защото наистина няма такива.

Балу, Балу, точно от теб не очаквах такова изказване. Човекът е на 60 години! Тепърва все по-често ще му се налага да си плаща за женското внимание, да не говорим за секса.  Mr. Green
Естествено, не отричам, че мотивите му може да са съвсем други, просто си мисля на глас.  Laughing

# 12
  • Мнения: 4 300
Ще си ги сложа в портфейла и ще ги изхарча по общия ред.

# 13
  • Мнения: 581
 Редовно ми дават, ползвам ги за джобни за няколко дни.

# 14
  • Мнения: 2 178
От непознат няма да приема пари току-така със сигурност, много съм морална и праволинейна! Ако е награда от някое шоу, ще си взема нещо материално, хем за спомен, хем да ми влезе в употреба, не върви да ги изям и изпия, сантиментална съм. Ако са от някой от семейството ми, изкарани с много пот на чело, не бих приела че бих могла да ги пръсна за глупости, ще ги заделя настрана докато реша какво да ги направя, практична съм.

Общи условия

Активация на акаунт