Клуб "Парфюмен ценител"-5

  • 23 325
  • 338
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 199
Приветик и от мен!
Денси като винаги е невероятна:прекрасно оформена тема!  bouquet
Исках да споделя с вас едно моето наблюдение.....
До скоро бях с много къса коса,тип момчешка.Сега уж я пускам/не знам колко ще издържа Rolling Eyes/, но ...
 като си сложа парфюма по  косата ,при всяко завъртане на главата  го усещам.Отначало мислих ,че си внушавам. Но нееееееее! Като направя опашка,не усещам парфюма, а с пусната коса е супер : от сутринта до вечерта витая в облака на аромата! Супер !!!!!!!!!
п.с. За сега това е единствена причина ,защо ще опитам да пусна дълга коса,иначе преходен момент  е ужасен Mr. Green

# 31
  • Мнения: 477
Чета ви с такова удоволствие и ви се радвам от сърце на парфюмните страсти, макар да си призная - действат опасно заразно  Laughing
Отдавна се каня да ви попитам , как се парфюмирате ?
Имам предвид къде пръскате - на кожата  на ръцете ли , върху дрехите , косата ?
Аз обичам да се пръскам по вратлето - после става микс от аромати по шаловете ми  Embarassed ,
понякога искам парфюма да не се натрапва много , но да си е с мен, и си пръсквам лекичко от вътрешната страна на дрехата

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Пръскам основно по врата, деколтето и косата. От около 10-15см, не обичам много отблизо, защото започва да ми се стича, а това ме дразни като усещане и остава следи по кожата. Никога не "размазвам" парфюма, имам чувството, че така го убивам. Оставям да изсъхне сам.
Някои по-леки, летни, ползвам като боди-мист - по цялото тяло.
По ръцете нямам навик, само за проба.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 11
Пръскам по врата, основно в косата, в деколтето и на китките Simple Smile

# 34
  • Мнения: 116
аз пръскам врата ,китките и зад коленете

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
аз пръскам врата ,китките и зад коленете

Всеки път ли пръскаш зад коленете или само при специални случаи?  Sunglasses

# 36
  • Мнения: 116
аз пръскам врата ,китките и зад коленете

Всеки път ли пръскаш зад коленете или само при специални случаи?  Sunglasses
всеки път естествено.............дори да не се събличам Wink

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
Ясно.  Grinning
Аз по-скоро бих пръскала в колата си, отколкото под крачолите на дънките, поне ще ми мирише.
Но всеки си решава.

# 38
  • Габрово
  • Мнения: 240
Отбивам се за малко, само да се похваля - вчера получих прекрасно розово бебе в черно легълце - Много ме радва и не спирам да го гушкам... Heart Eyes Мисля, че си направих чудесен подарък за утре! Wink
Само се чудя 50 мл дали ще ми стигнат newsm78 Crazy

# 39
  • Мнения: 3 413
Искам да попитам,тези парфюми,които определяте като трайни,все пак след редовно пръскане усещате ли ги?Аз в началото(първите 2-3 дена) си мисля,че са ми трайни парфюмите,защото си ги усещам,ама после ми се притъпява обонянието и не знам траен ли е всъщност или не.. Tired

# 40
  • Варна
  • Мнения: 903
И аз пръскам по врата, 2 пъти от разстояние....някакво. Обикновено и до косата стига. Иначе ще се задуша

# 41
  • Мнения: 116
Ясно.  Grinning
Аз по-скоро бих пръскала в колата си, отколкото под крачолите на дънките, поне ще ми мирише.
Но всеки си решава.

никъде ли не си чела ,къде точно се слага парфюм

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
Чела съм, разбира се!
Но го приемам информативно, а не императивно.  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 3 830
Искам да попитам,тези парфюми,които определяте като трайни,все пак след редовно пръскане усещате ли ги?Аз в началото(първите 2-3 дена) си мисля,че са ми трайни парфюмите,защото си ги усещам,ама после ми се притъпява обонянието и не знам траен ли е всъщност или не.. Tired

Нормално е. Peace Колкото изтрае при първото пръскане, толкова трае и след това. Това, че не  го усещаш, не значи, че не си е траен.

При мен пък след толкова години и доста парфюми дори много силни и трайни след трийсет минути от пръскането вече не ги усещам. Tired Rolling Eyes

# 44
  • София
  • Мнения: 650
И аз много обичам виолетките в парфюмите - тези Феерито на Ван Клиф и Арпелс са толкова силни и натрапчиви в началото, че чак ми пълнят устатата  със слюнки Mr. Green

Много харесвам и виолетките в Екстрийм на Пол Смит

Общи условия

Активация на акаунт