ГОРМИТИ - купувате ли и имате ли вече за размяна?

  • 42 238
  • 460
  •   1
Отговори
  • Мнения: 482
Днес при поредната покупка на гормит се оказа, че картата не съответства на фигурката в пликчето. Ще се свържа с фирмата, която ги разпространява, но каква е гаранцията, че няма да се повтори при следваща покупка? За всеки случай, ако някой има излишна карта на Медузонт, да пише, моля! Тази, която получихме вместо нея е на Мартело Хищника - засега не ни трябва, защото нямаме фигурката.


Вече имаме за размяна ИНСЕКТИКУС от Народа на Вулканите-Магма.

Последна редакция: нд, 08 мар 2009, 13:33 от MarinaZh

# 1
Разменям Възпламенения Ангел и Яростния Клонотрошач. Някои ако ги иска да пише на скаип miroslalata Wink.

# 2
  • Мнения: 482
Сигурна ли си за Скайп името, казва ми, че не може да намери такова име. Съгласна ли си да размениш Яростния клонотрошач за Инсектикус?

# 3
  • Мнения: 7
моми4ета,от къде ги купувате тези Гормити?Племенника ми е луднал по тях Laughing
аз му поръ4ах от ЛаРедут
     http://www.laredoute.fr/vente-cartes-a-jouer-et-figurine-gormiti … &numberpage=2
 там оба4е има само този комплект,предполагам,4е и с цената съм се прекарала newsm78 ,а доколкото разбрах се събират и разменят...простете моето невежество по въпроса,но в края на месеца има РД и искам да го изненадам

# 4
  • Мнения: 1 162
моми4ета,от къде ги купувате тези Гормити?Племенника ми е луднал по тях Laughing
аз му поръ4ах от ЛаРедут
     http://www.laredoute.fr/vente-cartes-a-jouer-et-figurine-gormiti … &numberpage=2
 там оба4е има само този комплект,предполагам,4е и с цената съм се прекарала newsm78 ,а доколкото разбрах се събират и разменят...простете моето невежество по въпроса,но в края на месеца има РД и искам да го изненадам
Ами  като гледам, това е комплект от 12 фигурки за 40 лв. Ние купихме комплектче от 4 фигурки за 17 лв. (и ми се видя доста скъпо) - от детски магазин. Последен комплект беше. Това, което ти си поръчала, мисля е добре.

# 5
  • Мнения: 482
Ние ги купуваме от един магазин за детски играчки в нашия квартал, един брой е 3.80, но винаги има риск да ти се падне такъв, който вече имаш. Комплектите ги изпуснахме - там поне само едната фигурка беше скрита, другите 3 се виждаха.

# 6
  • Мнения: 353
НОКТИС мисля че беше краля на въздуха, падна ни се втори път, ще проверя листа с нашите и ще видя за какво мога да го разменя. В събота сме обикаляли като луди за да намерим ГОРМИТИ, почти никъде нямаше - на едно от местата казаха че през август щяло да има внос?!? Синът ми като чу, обеси нос много тъжен, че нямало как да ги събере. А във една от бензиностанциите на ШЕЛ - понеже влязохме и дори не отидохме да оглеждаме играчките, защото беше поредната бензиностанция - малкия застава пред касата, сваля си шапката и с едно гласче изпълнено с надежда пита момичето - Извинете имате ли гормити? Тя каката мина отпред и казва - Моля? (явно не го чу) и той я пита втори път - Имате ли гормити? - тя се обърна към витрината със сандвичите, разглежда, разглежда и каза - НЕ СВЪРШИЛИ СА! Аз обаче не и повярвах и пак я попитах - и тя тогава ме погледна за секунда и казва - КАКВО БЕШЕ ТОВА, АААААААА ОНИЯ ЛИ, АМИ НЯМАМЕ и те са свършили! Толкоз се смяхме вечерта със тоя случай с Гормитите... на нас ни смешно, той тъжен, че няма - абе история голяма  Simple Smile

# 7
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
В събота ходихме до Илиянци и беше пълно с гормити. От тези в пликчетата по 3.90. Комплектите от една голяма, две малки и една скрита фигура ми се мерна че са по 10 или 12 лв. ама имаше.

# 8
  • Мнения: 353
Много ти благодаря за информацията. Непременно ще се възползвам от нея. Hug

# 9
  • Мнения: 7
Днес ходих до Piggy's,там също има от тези единичните....видях най-после какво предстваляват Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 1 162
Момичета, да ви кажа само, че гормити има и в Джъмбо. Съпругът ми в момента е там и каза,че имало комплекти от 4 фигурки за 17лв. и май някакви по-големи(но не разбрах точно какви).

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 2 197
Ох и ние сме на вълна Гормити, имаме 7 бр за сега 

Някой знае ли в Пловдив къде продават тези комплекти, че поне се вижда какво купуваме, малкия много иска жълтия Геос и незнам кога ще го улучим  Mr. Green

Ако някой го разменя или продава, моля нека ми пише на лични Peace

# 12
  • Мнения: 482
И ние го искаме. Някой не иска ли да размени повтяряща се фигурка за Инсектикус - имаме един излишен?

От "Адриа" ми отговориха за сгрешената карта - питат от къде съм купила фигурката, за да доставят в същия обект правилната карта и фигурката на сгрешената, за да си ги купим от там.

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 21:07 от MarinaZh

# 13
  • Мнения: 482
Вече имаме и излишен ГЕОС.

# 14
  • Мнения: 1 014
И аз се интересувам къде в Пловдив може да се намерят комплекти?

Общи условия

Активация на акаунт