Можете ли да ми препоръчате марка сирене?

  • 32 151
  • 113
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 66
Извинявам се ,а къде е този списък на фирмите,които слагат "добавки " в сиренето?

# 61
  • София
  • Мнения: 6 268
и ние от няколко месеца сме на Маджаров. надявам се поне то да е истинско- нямаше го в списъка с фирми, които слагат растителни мазнини и други боклуци.
А и на вкус много ми допада- не от това вакуумираното, фабрична опаковка, а това от тенекии, има го в Била, там го опаковат. и мился, че е малко по-евтино като цена


Странно ми е защо на сирената на Маджаров липсва описание на състава обаче.

# 62
  • Мнения: 18
gabrielagaby, ето една статия по темата, която те интересуваhttp://www.ecomedia.bg//news/bulgaria-news/article/239

# 63
  • Мнения: 66
Мерси много за полезната информация !

# 64
  • Мнения: 700
"ЗАБЪРДО"  - сирене и кашкавал. Не видях друго положително мнение за това истинско сирене. От както се е пуснала "демокрацията" това е сиренето, което харесваме ние и родата. Мисля че е натурално без боклуци. Много ми липсваше докато живеехме в Северна България. Там не съм го срещала в търговската мрежа.

# 65
  • София
  • Мнения: 44 084
Ние купуваме предимно Млечен път.

# 66
  • Мнения: 359
Онзи ден купих от Била краве сирене на Маджаров (от разфасованото, не вакуумираната опаковка). Нямаше такава гадост, честно!  Sick Миришеше на туршия - кисело, солено, отврат! Цена - около 7,50! Не за първи път купувам, но досега винаги съм вземала смес - много е добро (цената му също - 9,40!). Какъв му беше случая този път - не разбрах, но не мисля да повтарям!

Друго добро сирене е Карабунар, но отдавна не съм го виждала.

# 67
  • София
  • Мнения: 2 044
Маджаров от доста време насам го развалиха,преди само такова купувах сега ми носят едно от Съединение-с холограмен стикер-е няма такова сирене-уникално на вкус ,по-скъпо е,лошото е че не го виждам по магазините,иначе с него зареждат президентството и народното събрание Mr. GreenНо вкуса му е точно на сирене от едно време,страшно е Peace

# 68
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Филипополис купувам аз, но в металната кутия, синя- краве сирене, зелена- овче. Преди купувах Маджаров, ама вие вече казали че го развалихе. И Македа на Бор- чвор беше хубаво сирене, но след като купих една лепкава гадост го отписах.

# 69
  • София
  • Мнения: 44 084
А аз много обичам и Дунавия сиренето Simple Smile))
А за маджаров - купувала съм от вакуумираните 1-2 пъти - хубаво си беше...но беше миналата година....

# 70
  • Варна
  • Мнения: 391
Хмммм, заинтригувахте ме с някой марки, които не познавам.Поразрових да прочета повече за Еко-балкан Тетевен. Ами те на сайта си са обявили че в сиренето слагат Е330, което е канцерогенно....  http://mozzarella.dir.bg/_wm/pbasic/?df=186&GDirId=5b8a66c5b … 96721d2c28f4fd06a
Вече съм в шах.....Изобщо не знам какво да купувам за детето...Сякаш ЕлБи най ми допада от опитите до момента. Продължавам издирването...

# 71
  • София
  • Мнения: 9 856
От известно време купувам само Елена вакуумирано.Харесва ни на вкус,надявам се и на добро качество.

# 72
  • София
  • Мнения: 2 493
Аз продуктите на ЕлБи почти никъде не мога да ги намеря... Sad Засега само кисело мляко в Пикадили Мол София съм намирала... В другото Пикадили в CCS го няма...

# 73
  • София
  • Мнения: 44 084
Елби сирене има във фантастико...поне в това в иван вазов....почти на 100% съм сигурна....днес ако мина ще погледна.

# 74
  • София
  • Мнения: 9 856
Елби сирене има във фантастико...поне в това в иван вазов....почти на 100% съм сигурна....днес ако мина ще погледна.
ЕлБи сирене ,прясно мляко и кисело мляко има и в Люлинската Билла. Peace

Общи условия

Активация на акаунт