Любими приказни герои - какво се харесва най-много на децата ни?

  • 11 847
  • 100
  •   1
Отговори
  • Мнения: 346
Здравейте Simple Smile.

Изпадам в чуденка, защото като малка си имах любим герой и това беше Пиф, както и заека от Ну Зайец, Погоди... Но тогава времената бяха такива - имаше само няколко филмчета, съответно - няколко положителни героя и дотам се простираше възможността ни да "заобичаме" някой герой...

А сега newsm78 Като питам някой от моите дечковци за това, не могат да се спрат на нищо конкретно, а започват да изброяват... Така, когато се приготвяме за рожден ден и трябва да поръчаме торта, например, поръчваме нещо, после се оказва, че това не ни било любимото..., да сме я връщали да ни я преправят  #Crazy и т.н..... Едни кандърми, да не ви разправям...

Как е при вас, мами newsm78

Последна редакция: нд, 08 мар 2009, 00:53 от КаНиМа

# 1
  • Мнения: 959

Ако това, ще те успокои  ... Mr. Green по същия начин, е и при нас...   Laughing

Ами пренаситиха се децата, с информация ... не знаят, как да отсеят, и да преценят, кое им е любимото нещо...
Ние и с играчките, сме по същия начин ... няма любими ... всичко е конвейер и еднодневка, любимо е 5 мин, след като е излязло  от магазина, и след това се захвърля в коша с играчките ... ooooh!

# 2
  • Мнения: 346
И все пак - зная, че Мечо Пух и Тигъра бяха Най-любими и на тримата в различен период от растежа им.... Но все торти с мечо пух и то на поотраснали деца.... Големият се притеснява, че ще му се смеят децата, ако му поръчам торта с Тигъра (а пък му се ще....)

# 3
  • Мнения: 202
Мечо Пух,Мики Маус са му най-любими за момента.

# 4
  • Мнения: 3 550
При нас е Франклин.

# 5
  • Мнения: 5 940
Откъси от Мечо Пух чета по десетина пъти на ден. Има една блузка с Пух и Ийори, по цял ден я разнася и я гледа като картина, не иска никога да му я обличам, защото не може да я вижда. Преди време по същия начин се беше запалил по "Колите" и най-вече по Матю, непрекъснато настъпвам по пода някое ухилено камионче. Някои серии на "Ну, погоди! " толкова му харесват, че е запомнил последователно какво се случва и преди да се появи сцената, съобщава, например "тъмно е", демек ще изгасят лампите, "цуват" -ще танцуват вълка и заека и т.н..
А едно, две  стихчета от едни озвучени детски книги "Аз съм прасчо дебелушко и ми викат Клепоушко, че съм малко клепоух, истина ви казвам груух" или "Рики, кученце красиво, като мене е игриво, цял ден тича, скача, лае, иска с някой да играе"  за известно време така ми се бяха  набили  в главата от постоянно четене, че често си ги повтарях като мантра.. ooooh! по цял ден
Той е още много малък и не знам доколко траен и осъзнат е този интерес, но е факт, че има периоди на пристрастяване.

Последна редакция: нд, 08 мар 2009, 06:42 от valerie

# 6
  • Мнения: 439
Мечо Пух,Франклин,Телетъбисите,преди време беше Шрек...мисля,че е нормално...преди  можехме да избираме от 2-3 филмчета,а сега...

Последна редакция: нд, 08 мар 2009, 08:02 от bella_

# 7
  • Мнения: 480
Моята дъщеря е пристрастена към принцесите. Няма най-любима от тях, коя да е - принцеса да е! Не я интересува същността на предмета, може фиба да е, но да е "принцескова"...  ooooh!

# 8
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
На периоди сме с любимите приказни герои.
Първо бяха всички принцеси - Пепеляшка, Спящата красавица, Бел и т.н.
После минахме през Анастасия /даже се представяше с нейното име/, Палечка, Пипи Дългото чорапче, Рапунцел.
След това фаворити ни бяха Франклин и Мечо Пух, динозаврите от "Земята преди време", Шрек и Фиона.
Сега сме в периода на Питър Пан и Уенди, Уинкс и Русалките.

Като си хареса някое филмче, е в състояние седмици наред да гледа само него  Crazy И героите естествено се превръщат в "любими".

# 9
  • Мнения: 8 999
В различни периоди - различни герои. Понякога са подвластни на някоя "масова психоза" като Наруто, Костенурки Нинджа, Бен Тен, русалките от сериала Н2О, Уинкс. Понякога пристрастията са по-трайни, друг път за месец-два преминават.

# 10
  • sofiq
  • Мнения: 18
Малката ми дъщеря в момента е на тема "Пчеличката Мая",минахме през Том и Джери,Франклин,Пинокио и др. Grinning

# 11
  • Мнения: 1 240
У нас на мода е Ну погоди. Понякога иска да гледа Ягодов сладкиш или Том и Джери.

# 12
  • Мнения: 3 804
Дора,Мики Маус и Том и Джери

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 179
В момента любим е Скуби Ду. Какво толкова му харесва не мога да проумея...

# 14
  • Мнения: 318
На моите деца любимци са им Франклин и Ягодов сладкиш.

# 15
  • Мнения: 389
Вкъщи на почит е Мечо Пух и останалите герои от филмчето и то от доста време, чак се чудя как все още не са му омръзнали.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 230
Колкото и да учудващо, Трите прасенца се чете до откат. Отделно се харесват Скуби Ду и Мечо Пух но като цяло тя нито гледа много ТВ, нито иска да й чета друго освен за Трите прасенца.

# 17
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
от анимационните герои ,Алекс най-много харесва Мики Маус.А от приказките"Грозното пате",на ден я четем поне по 15 пъти. Tired

# 18
  • Мнения: 678
Когато беше на 1г. и половина харесваше Мики Маус,но сега е Мечо Пух,Тигира и Прасчо.Започнахме първо със стаята,всичко е с Мечо Пух,-завивките,пердето,декоративни възглавници,всички плюшени герой,филмчета на дискове,книжки,килимчета,списания,чаши,чинии,четка и паста за зъби,шампоани,четка за коса,лепенки по скрина, кошарата,,раничка,нощничка още да изброявам ли?
Така се сега.......

# 19
  • Мнения: 346
Когато беше на 1г. и половина харесваше Мики Маус,но сега е Мечо Пух,Тигира и Прасчо.Започнахме първо със стаята,всичко е с Мечо Пух,-завивките,пердето,декоративни възглавници,всички плюшени герой,филмчета на дискове,книжки,килимчета,списания,чаши,чинии,четка и паста за зъби,шампоани,четка за коса,лепенки по скрина, кошарата,,раничка,нощничка още да изброявам ли?
Така се сега.......

Пепито, вие сте страшни! newsm20 У вас е истински "свят на Мечо Пух" Grinning Ще ви дойдем на гости...

  bouquet

# 20
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Франклин й е най-любимия.

Иначе Ягодка от Ягодов Сладкиш, Пепеляшка, Малката Русалка.

# 21
  • Мнения: 10
ние в момента сме на франклин, мечо пух и поредицата на дисни .

# 22
  • Мнения: 9 814
Детето ми харесва много героите на Ханс Кристиян Андерсен и Шарл Перо.
От анимационните е фен на Барби, Бартс, Уинкс и Ягодов сладкиш.

# 23
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
Дъщеря ми обожава Мечо Пух и компания, разните принцеси. Тази година хитът й е да се прави на Аврора. Това са общо-взето любимите й герои. Иначе харесва кукли Барби, но за голяма моя радост въпросното Барби не е сред любимите й образи. Приема я просто като една от куклите.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 861
Хееей, а има ли и други заклети фенове на Шрек, Фиона, магаре и "кутурака Чизминг"? Grinning И на "цар лъвчетата", естествено.. Е, верно е че не са толова приказни, колкото филмови, но.... имаме си ги всичките като играчка и навсякъде си ги носим и искаме още и още...

# 25
  • Мнения: 5 255
Зададох въпрос на дъщеря ми /4г 7м/кои са и любимите герои  Wink
Отговори ми в тази последователност : Мечо Пух, Франклин, Бамби, Дора, Чарли и Лора.
Принцеси не толерирам, съответно не гледа такива филмчета  Whistling

# 26
  • Мнения: 480
Извинете за офф-а: mam@, кои са Чарли и Лора?  newsm78

# 27
  • Мнения: 5 255
Извинете за офф-а: mam@, кои са Чарли и Лора?  newsm78
Ще потърся филмчето из торентите  Peace
Това е сайта им   Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 1 768
1. Пипи Дългото чорапче
2. Мини Маус
3. Пепеляшка

Дъщеря ми е на две годинки и три месеца. Peace

# 29
  • Мнения: 148
Мечо Пух и всички около него,Том и Джери,Бен 10,Пинокио,Спортакус

# 30
  • Мнения: 5 255
От тук съм свалила сериите  Wink
В момента ги сиидвам  Peace

# 31
  • Мнения: 678
КаНиМа,заповядайте в нашето царство/малка част от него/
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=351238

# 32
  • София
  • Мнения: 614
Ние почнахме с Бейби Айнщайн, след като за няколко месеца научи "наизуст" 13 серии, минахме на Чебурашка и крокодила Гена и сега това е големият хит в къщи. За съжаление не мога да дам линк, защото го няма никъде из торентите. Много се радва на Том и Джери, но избягвам да го пускам все още.  Предвид крехката възраст на дъщеря ми, все още няма любими герои от приказките  Peace

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 00:05 от Цецето

# 33
  • Мнения: 2 587
Бамби,Маугли,"многото кученца"(101 далматинци) и  Ноч от Корабукрошенците.

# 34
  • Мнения: 346
Пепито, малката си е като герой от Голямата гора Simple Smile Всичките й приятели са около нея, а тя е така щастлива Hug Пликът на леглото - това памперси ли са, не съм виждала такива newsm78

Цецето, у дома много се гледа напоследък "Вълчо" от Ну, Зайец, погоди. Ти откъде намери Чебурашка и Крокодила Гена - не съм ги виждала на дискове (заекът и вълкът ги гледаме така или понякога на компа от YouTube). И какво е това филмче "Бейби Айнщайн", не съм го чувала newsm78

# 35
  • Мнения: 5 255
И какво е това филмче "Бейби Айнщайн", не съм го чувала newsm78
Цък
В темата за торентите има линкове за сваляне на филмчето  Wink

# 36
  • Мнения: 5 401
В момента всеобщ любимец вкъщи е Франклин, като особено се тачат книжките, в които сестричката му Хариет е още бебе.  Simple Smile Имаме към 20-тина книжки, но ТВ сериал не зная по кой канал се излъчва и кога.  newsm78

Слава Богу, Бучкозавъра вече израстна манията си към "Трите прасенца", но освен обвързаността му към Франклин, настъпва голям интерес към една анлглийска поредица с кученцето Спот, издание на Оксфорд център. Та, учим английски.  Blush

# 37
  • Мнения: 5 255
...но ТВ сериал не зная по кой канал се излъчва и кога.  newsm78
Сериите, които гледаме са с логото на Евроком, но незнам дали в момента се излъчват  newsm78
В темата за торентите има линкове за сваляне  Wink

# 38
  • Мнения: 5 401
mam@, благодаря ти, но няма да се възползвам.  Hug У дома нямаме компютър съвсем нарочно (аман от офисна работа за вкъщи), а и рядко се застояваме пред ТВ-то.

# 39
  • Мнения: 958
4 филмчета се гледат в къщи, основните герои се
Симба
Бамби
Мечо Пух
И Съли и Майк, от Таласъми ООД.
Друго ен признава, по-лошото е че ме кара и да и ги рисувам, а аз съм един талант...

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
И ние започнахме с Бейби Айнщайн,минахме през Мечо Пух,Франклин,Грижовните мечета,Том и Джери,Ягодов сладкиш..................сега сме на вълна Малките Понита.Но определено фаворити си остават Грижовните мечета и Понитата.

# 41
  • Мнения: 2 047
  Първо беше Маккуин светкавицата, а сега е Франклин. За съжаление глезотийките с Франклин по нашите пазари се ограничават с книжки и плюшена играчка. Междувременно след отлива от Маккуин се опитах да я насоча към нещо по-дамско и разпространено, но уви, не стана.

# 42
  • Мнения: 284
На малката ми дъщеря в момента любими са:Мики Маус,Мечо Пух,Ягодов Сладкиш , а от скоро и Стефани от "Мързел град".
На голямата ми дъщеря-русалките от Н2О.

# 43
  • София
  • Мнения: 376
ПРи нас фаворити са Том и Джери, Ну погоди и Барбароните. Въртят се непрестанно едно след друго. От скоро сме и на Мадагаскар и Цар Лъв. Минахме през Пчеличката Мая, Мики Маус и Плодчетата  Laughing

# 44
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
На периоди сме.
Но засега броя на любимците е стравнително ограничен - малките понита, Франклин, Мечо Пух.

# 45
  • София
  • Мнения: 614

Цецето, у дома много се гледа напоследък "Вълчо" от Ну, Зайец, погоди. Ти откъде намери Чебурашка и Крокодила Гена - не съм ги виждала на дискове (заекът и вълкът ги гледаме така или понякога на компа от YouTube). И какво е това филмче "Бейби Айнщайн", не съм го чувала newsm78



За Бейби Айнщайн виждам, че са ти отговорили, а Чебурашка ми я презаписаха, не знам откъде е, но си е дублирана на български  newsm78

# 46
  • София
  • Мнения: 3 819
Мечо Пух,Мики Маус са му най-любими за момента.

И при нас са точно тези и на двете хлапета Laughing.

# 47
  • Мнения: 2 047
  Чета тук за някакви малки понита. Как е името на това филмче всъщност?

# 48
  • Мнения: 2 784
Миналата година любимец и беше Франклин и тортата беше с него. Тази година беше с Малката стъпчица от "Земята преди време". Ей, беше ме побъркала с това филмче, направо наизуст му знаех сериите. В края на лятото си беше харесала една кукла Елмо на витрината на една Втора употреба, не миряса, докато не и я взех. Изпрахме я и я носеше навсякъде, а тя е доста голяма. По Нова година фаворит беше Малкото пони- събрахме сигурно стотина коне, имаше по 1-2 от всички форми и размери във всеки подарък. Сега са Мики и Мини Маус, кръстени от нея Ники Маус момченцето и Ники Маус момиченцето. Wink Наш приятел(също Ники, но не Маус Mr. Green) и подари плюшени Мики и Мини, не се разделя с тях. Изобщо, напоследък всеки месец имаме нов любимец. Герой на месеца. Mr. Green
Между другото, "Чебурашка" я има подарък към млекцата Данонино. Имам впредвид диск с филмчето.

# 49
  Чета тук за някакви малки понита. Как е името на това филмче всъщност?
Това е любимото детско филмче на дъщеря ми "Малкото пони...вятъра гони..." Laughing и оцветяваме картинки с него  Hug

# 50
# 51
  • Мнения: 346
Между другото, "Чебурашка" я има подарък към млекцата Данонино. Имам впредвид диск с филмчето.

Това актуална промоция ли е? Не съм виждала в магазините около нас към Данониното да върви още нещо newsm78

# 52
  • Мнения: 2 784
Между другото, "Чебурашка" я има подарък към млекцата Данонино. Имам впредвид диск с филмчето.

Това актуална промоция ли е? Не съм виждала в магазините около нас към Данониното да върви още нещо newsm78
Преди около седмица ги гледах в Пикадили, сигурно още вървят. Две четворки млекца, подарък- диск с Чебурашка или Пчеличката Мая, или Уди Кълвача и май още някакво филмче имаше. Ама ние всичките филмчета ги имаме, пък и не обичаме много Данонино.

# 53
  • Мнения: 2 047
  Благодаря, много ми помогнахте. Дъщеря ми постоянно говори за някакви кончета, които гледали в градината и сега разбирам за какво става дума  Grinning

# 54
  • Мнения: 2 110
Мики Маус, Мечо Пух и Тигъра бяха най-любими и на двете ми деца в различен период от растежа им !

# 55
  • Варна
  • Мнения: 94
Минахме през Мечо Пух, Мики Маус, героите от Мадагаскар.
От Коледа е запленен от Крокодила Гена и Чебурашка.Само тях иска да гледа.


КаНиМа, диск с Чебурашка и крокодила Гена видях в Метро.

Последна редакция: сб, 14 мар 2009, 15:28 от Pangea

# 56
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Мечо Пух му е любимец...
Направо сме като луди колекционери - чиния и купа за хранене, шишета, чашки, вилица, лъжица, раница с картинки с Мечо Пух, картинки окачени на стената в неговата стая, книжки.... дори спи с Мечо Пух - храни го, слага го да седне и гледа ТВ, говори му ... голяма любов.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Нашият актуален любимец е Гръм. Преди него на почит бяха Аристокотките и най-вече Мари и Симба и Нала от Цар Лъв.

# 58
  • Мнения: 118
мечо пух е на почит в къщи, но и тигъра често се споменава, дори в един период той беше тигъра, тати- мечо пух, а мама-прасчо

# 59
  • Мнения: 346
дори в един период той беше тигъра, тати- мечо пух, а мама-прасчо

 Mr. Green

# 60
  • Мнения: 2 448
Спайдърмен е без конкуренция , номер едно!  Laughing Той е Питър Паркър е аз съм Мери Джейн.  bowuu  Laughing
Следващите по любимост са Спортакус, Костенурките нинджи, Мечо Пух и сега напоследък е полудял по приказката за Трите прасенца.  Laughing

# 61
  • Мнения: 2 587
Между другото, "Чебурашка" я има подарък към млекцата Данонино. Имам впредвид диск с филмчето.

Това актуална промоция ли е? Не съм виждала в магазините около нас към Данониното да върви още нещо newsm78
Преди около седмица ги гледах в Пикадили, сигурно още вървят. Две четворки млекца, подарък- диск с Чебурашка или Пчеличката Мая, или Уди Кълвача и май още някакво филмче имаше. Ама ние всичките филмчета ги имаме, пък и не обичаме много Данонино.

Пипи дългото чорапче е четвъртото филмче.

# 62
  • София
  • Мнения: 44 029
Франклин и Мечо пух и приятелите му са любими у нас....
Харесва и том и джери и понитата и гарфилд, но те са промелниви любимци...има и много, които за известно врем харесва, но после манията отминава - като бъз лайтиър....но Франклин и Пух  никой не може да ги измести от челните места Simple Smile)))

# 63
  • Мнения: 1 586
О при нас Мечо Пух е на голяма почит! Joy bowuuПросто е луд фен на мечето,постоянно ме кара да му пускам филмчета ,гледа основно докато закусва и после иска цял ден да вървят само за фон,не дава да го спрем... LaughingИмаме си плюшен Мечо Пух и с него ходим дори и в яслата,сутрин си го носим и вечер си го взимаме обратно.Пердета,часовници,всичко с Мечо Пух..... Whistling Crazy

# 64
  • На гарата
  • Мнения: 163
Моята щерка е луднала по русалните от H2O

# 65
  • Мнения: 21
 В момента нашиялюбим герой е Шрек,също  жабока Чоко.

# 66
  • Мнения: 301
Нашата класация в момента е "Мики Маус", "Мечо Пух", Спортакус и компания и "Том и Джери". Мечтата му от последната седмица е да има костюм на Спортакус, за да може да спасява ... мен естествено.  Laughing Ако се продават някъде - моля за информация.

# 67
  • Мнения: 3 268
Франклин и принцесите на дисни са нашите любими приказни герои.А от екрана,естествено русалките от Н2О

# 68
  • Мнения: 94
Ние вкъщи сме пристрастени към поредицата Mickey Mouse Clubhouse. Филмчетата са страхотни. Жалко само, че не са дублирани на български.

# 69
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Ние вкъщи сме пристрастени към поредицата Mickey Mouse Clubhouse. Филмчетата са страхотни. Жалко само, че не са дублирани на български.

Събота и неделя ги дават заедно с Мечо Пух от 9.30 по БНТ.
Един ден Мики Маус, другият Мечо Пух.

# 70
  • Мнения: 6
Синът ми е 5-годишен и любимите му герои са Костенурките Нинджа, Спайдърмен, Трите прасенца, Трите русалки от Н2О, роботите от "Трансформърс" и др. Търся книжка за оцветяване с костенурките нинджа, но не мога да намеря. Имахме една книжка останала от сестра ми и тя му стана любима.

# 71
  • Мнения: 188
Рибката Немо и Мики Маус.

# 72
  • Мнения: 2 090
Немо,Мечо Пух,Ягодов сладкиш и....Шрек Crazy

# 73
  • гр.София
  • Мнения: 184
Ние сме бая големи батковци, но се събуждаме с Cartoon, заспиваме с Нешънъл Географик /така ли се пише/, следи се всяка серия на Русалките H2O, а откакто рисувах Orange Blossom за една мама изгледах доста серийки от Ягодов сладкиш. Май си мечтая за едно момиченце или съм се затъжила да пл еменничката Whistling

# 74
  • Мнения: 1 085
А пък аз се притеснявах, че само моят син харесва русалките от Н2О. Любими са му Спортакус и Стефани от Мързел град. Влакчето Томас, Супермен и Спайдърмен.

# 75
  • Мнения: 830
Малката русалка Ариел е фаворит, средват един куп принцеси-Спящата красавица, Снежанка,Пепеляшка, Бел от красавицата и звяра, Червената шапчица и не на последно място Макуин светкавицата  Laughing

# 76
  • Мнения: 4 187
Костенурките Нинджа, Франклин, Камбанка....  а може и други да са   Thinking.

# 77
  • Мнения: 30
Ние вече сме на почти 5 и любимите ни герои си остават само едни единствени- малките понита. Дори мечтата ни е да станем розово пони с крила.

# 78
  • Мнения: 1 650
Засега- Снежанка.

# 79
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Те не са много приказни по скоро анимационни но си ги е харесал Спортакус,Спайдармен Батман..Бентен...дивотии общо взето Mr. Green

# 80
  • Мнения: 489
Има много, но най- любими са му Спайдърмен и Рейнджърите...

# 81
  • Мнения: 542
само моите ли харесват барбита? Grinning

# 82
  • Мнения: 188
А пък аз се притеснявах, че само моят син харесва русалките от Н2О. Любими са му Спортакус и Стефани от Мързел град. Влакчето Томас, Супермен и Спайдърмен.

И моят син харесва същите герои. На 4 години е.

# 83
  • Мнения: 417
Моя син  е на 2,6 и любими герои са му Мечо пух и Тигър,Том и джери,Маккуин светкавицата и в последно време Симба от цар Лъв

# 84
  • Мнения: 799
Всички изброени, но фаворити са Мари от Аристокотките и Спайдърмен.
И Корубана (гигантския паяк от Властелина на пръстените - скоро даваха филма по Нова ТВ и и 3-годишната ми дъщеря беше в див възторг, докато аз се притеснявах, че ще психяса от битки и чудовища  ooooh!)

# 85
  • Мнения: 3 034
моят син пък ме изненадва с ранната си пристрастеност към Алиса  Crazy иска само нея, дърпа книгата, сам си я взима и я носи, друго не признава. пробвах поне пет други книги с чудесни илюстрации (мислех че заради картинките така се е влюбил в нея), но не и не. Алиса четем, гледаме, обсъждаме, връща се пак назад и пак там да четем и вече наизуст я знам, което си има добра страна - винаги знам какво ще го кротне  Grinning Мечо Пух е с убедително второ място.  Laughing

# 86
  • Мнения: 623
На периоди е и моят син...на 4г 6м е...
има си доста любимци....от доста време фаворит му е Бъз светлинна година.....
има го на пухена играчка - вчера го изпрахме, т.е. той сам си го изпра, проснахме го и през 5 минути проверяваше дали е изсъхнал..... Crazy

# 87
  • Мнения: 2 478
Ако кажа, че синът ми има любими приказни герои ще излъжа. Но пък музикални има мнооого. Той не харесва филмчета и не търпи да му чета приказки. Слуша много музика, пея му песнички, казвам му кратки стихчета. И така любимите музикалнни герои са: калинката, кравата, облачето, влакчето, зайко-байко... Е има и други... pussicat dolls, madonna, nelly furtado...., но достъпът му  до тях е ограничен  Laughing

# 88
  • Варна
  • Мнения: 2 388
През годините предпочитанията се променяха, но Симба си е твърд фаворит, от тази година втори в класацията е кучето Гръм.

# 89
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
  За момента е много впечатлен от Вълкът от приказките за "Трите прасенца" и "Червената шапчица".Харесват му героите от Мързелград и Спайдърмен.

# 90
  • Мнения: 3 804
Дора   bouquet

# 91
  • София
  • Мнения: 1 057
Мечо пух и приятелите му. След тях се нареждат Том и Джери. Той телевизия не гледа много, много... иска си дисковете със споменатите герои.

# 92
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Мечо Пух и неговите приятели, Том и Джери (това са приказните герои, до които има достъп на екрана).
Иначе приказки вскакви му четем, ограничение няма, важното е да има картинки в книжката.

# 93
  • Мнения: 133
Мечо Пух и влакчето Томи.

# 94
  • Мнения: 2 331
На дъщеря ми- Пепеляшка.
Синът ми изброява и то много.Пада си по повечето герои на Дисни.

# 95
  • Мнения: 593
Спортакус и Стефани от Lazy Town.

Шрек също  Laughing

# 96
  • Мнения: 1 181
Маккуин светкавицата е постоянен. Другите се сменят. Известно време му е любим Мечо Пух, след това Том и Джери, Спайдърмен, Спортакус, после като гледа нещо друго то му става любимо.

# 97
  • София
  • Мнения: 44 029
Ние сме на вълна любопитният Джордж и от 2 дни покемони...

# 98
  • София
  • Мнения: 1 055
При нас от две години Маккуин светкавицата е безспорен лидер в класацията на любимците  Laughing Други любими герои са Том и Джери, а напоследък и Костенурките Нинджа.

# 99
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
В различни периоди - различни герои. Понякога са подвластни на някоя "масова психоза" като Наруто, Костенурки Нинджа, Бен Тен, русалките от сериала Н2О, Уинкс. Понякога пристрастията са по-трайни, друг път за месец-два преминават.
Съгласна съм. Сега дъщеря ми е заслепена от  русалките от сериала Н2О и  Уинкс. Мечо пух, Бел, и т.н. останаха в миналото.

# 100
  • Мнения: 31
Към момента Шрек, Пепеляшка и Пале4ка  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт