Любими приказни герои - какво се харесва най-много на децата ни?

  • 11 851
  • 100
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 830
Малката русалка Ариел е фаворит, средват един куп принцеси-Спящата красавица, Снежанка,Пепеляшка, Бел от красавицата и звяра, Червената шапчица и не на последно място Макуин светкавицата  Laughing

# 76
  • Мнения: 4 187
Костенурките Нинджа, Франклин, Камбанка....  а може и други да са   Thinking.

# 77
  • Мнения: 30
Ние вече сме на почти 5 и любимите ни герои си остават само едни единствени- малките понита. Дори мечтата ни е да станем розово пони с крила.

# 78
  • Мнения: 1 650
Засега- Снежанка.

# 79
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Те не са много приказни по скоро анимационни но си ги е харесал Спортакус,Спайдармен Батман..Бентен...дивотии общо взето Mr. Green

# 80
  • Мнения: 489
Има много, но най- любими са му Спайдърмен и Рейнджърите...

# 81
  • Мнения: 542
само моите ли харесват барбита? Grinning

# 82
  • Мнения: 188
А пък аз се притеснявах, че само моят син харесва русалките от Н2О. Любими са му Спортакус и Стефани от Мързел град. Влакчето Томас, Супермен и Спайдърмен.

И моят син харесва същите герои. На 4 години е.

# 83
  • Мнения: 417
Моя син  е на 2,6 и любими герои са му Мечо пух и Тигър,Том и джери,Маккуин светкавицата и в последно време Симба от цар Лъв

# 84
  • Мнения: 799
Всички изброени, но фаворити са Мари от Аристокотките и Спайдърмен.
И Корубана (гигантския паяк от Властелина на пръстените - скоро даваха филма по Нова ТВ и и 3-годишната ми дъщеря беше в див възторг, докато аз се притеснявах, че ще психяса от битки и чудовища  ooooh!)

# 85
  • Мнения: 3 034
моят син пък ме изненадва с ранната си пристрастеност към Алиса  Crazy иска само нея, дърпа книгата, сам си я взима и я носи, друго не признава. пробвах поне пет други книги с чудесни илюстрации (мислех че заради картинките така се е влюбил в нея), но не и не. Алиса четем, гледаме, обсъждаме, връща се пак назад и пак там да четем и вече наизуст я знам, което си има добра страна - винаги знам какво ще го кротне  Grinning Мечо Пух е с убедително второ място.  Laughing

# 86
  • Мнения: 623
На периоди е и моят син...на 4г 6м е...
има си доста любимци....от доста време фаворит му е Бъз светлинна година.....
има го на пухена играчка - вчера го изпрахме, т.е. той сам си го изпра, проснахме го и през 5 минути проверяваше дали е изсъхнал..... Crazy

# 87
  • Мнения: 2 478
Ако кажа, че синът ми има любими приказни герои ще излъжа. Но пък музикални има мнооого. Той не харесва филмчета и не търпи да му чета приказки. Слуша много музика, пея му песнички, казвам му кратки стихчета. И така любимите музикалнни герои са: калинката, кравата, облачето, влакчето, зайко-байко... Е има и други... pussicat dolls, madonna, nelly furtado...., но достъпът му  до тях е ограничен  Laughing

# 88
  • Варна
  • Мнения: 2 388
През годините предпочитанията се променяха, но Симба си е твърд фаворит, от тази година втори в класацията е кучето Гръм.

# 89
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
  За момента е много впечатлен от Вълкът от приказките за "Трите прасенца" и "Червената шапчица".Харесват му героите от Мързелград и Спайдърмен.

Общи условия

Активация на акаунт