Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Моля за помощ бихте ли ми казали къде се продава тензух?
Цитирай

На ул.Екзарх Йосиф има (не съм минавала скоро, но предполагам, че още има). В частта между Халите и пазара, някъде посредата, на ъгъл се пада магазинчето. В него продават предимно платове за чаршафи и такива подобни...
Цитирай

Zeist, NL

Ако пелени от тензух те устройват, има в повечето бебешки магазини.
Аз последно купих от Захи на Бигла в Лозенец.
Цитирай

През девет форума в десети

Във всеки по-голям магазин за платове би трябвало да има. Но попитай продавачката, защото обикновено го държат под тезгяха.  Laughing
Цитирай

Шопия

В карето около Женския пазар, Екзарх Йосиф, Халите, Пиротска е пълно с магазини за платове.
Цитирай

А какво значи точно думата "тензух" ??? За пръв път я чувам. Някакъв специален вид плат ли е. Доста специален ще трябва да е щом продавачките го държат под тезгяха както казва как Сийка.
Цитирай

Борисе, пак ли се бъркаш в женските работи?  Rolling Eyes
В Гугъл не пише ли какво представлява? Не? Питай жена си или майка си, може и да ти покажат какво е тензух, ако си слушкал.  Mr. Green
Цитирай

Шопия

Боре, много специално нещо е. Даже и твоят задник в такова е живял. Сега няма как да не бъде в дефицит.  Very Happy
Цитирай

София

В Гугъл не пише ли какво представлява? Не? Питай жена си или майка си, може и да ти покажат какво е тензух, ако си слушкал.  Mr. Green
Да бе, Борис не се доверява на такива недостоверни източници. Щом няма филм за тензуха по Дискавъри, не му го хвали. Naughty
Цитирай

Е питам просто бе. Лошо ли е човек да научи нещо което не знае.
Ти като се бъркаш в мъжките работи как не ти правя забележка.
Цитирай

Ти като се бъркаш в мъжките работи как не ти правя забележка.

35 35 35
Цитирай

под дъгата

Наскоро търсих за моя позната, но в няколко магазина за платове ми казаха, че са го спрели от производство. Не разбрах, обаче, защо.
Цитирай

Наскоро търсих за моя позната, но в няколко магазина за платове ми казаха, че са го спрели от производство. Не разбрах, обаче, защо.

Любим отговор на продавачки, които не предлагат стоката, която търсиш. Tired
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.