Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 7 март 2009, 23:55 ч.
  • Преглеждания  11 726  Мнения  12  Онлайн  1
Отговори
  • София
Моля за помощ бихте ли ми казали къде се продава тензух?

Реклама
# 1
На ул.Екзарх Йосиф има (не съм минавала скоро, но предполагам, че още има). В частта между Халите и пазара, някъде посредата, на ъгъл се пада магазинчето. В него продават предимно платове за чаршафи и такива подобни...

# 2
  • Zeist, NL
Ако пелени от тензух те устройват, има в повечето бебешки магазини.
Аз последно купих от Захи на Бигла в Лозенец.

# 3
Във всеки по-голям магазин за платове би трябвало да има. Но попитай продавачката, защото обикновено го държат под тезгяха.  Laughing

# 4
  • Шопия
В карето около Женския пазар, Екзарх Йосиф, Халите, Пиротска е пълно с магазини за платове.

# 5
А какво значи точно думата "тензух" ??? За пръв път я чувам. Някакъв специален вид плат ли е. Доста специален ще трябва да е щом продавачките го държат под тезгяха както казва как Сийка.

# 6
Борисе, пак ли се бъркаш в женските работи?  Rolling Eyes
В Гугъл не пише ли какво представлява? Не? Питай жена си или майка си, може и да ти покажат какво е тензух, ако си слушкал.  Mr. Green

# 7
  • Шопия
Боре, много специално нещо е. Даже и твоят задник в такова е живял. Сега няма как да не бъде в дефицит.  Grinning

# 8
  • София
В Гугъл не пише ли какво представлява? Не? Питай жена си или майка си, може и да ти покажат какво е тензух, ако си слушкал.  Mr. Green
Да бе, Борис не се доверява на такива недостоверни източници. Щом няма филм за тензуха по Дискавъри, не му го хвали. Naughty

# 9

Е питам просто бе. Лошо ли е човек да научи нещо което не знае.
Ти като се бъркаш в мъжките работи как не ти правя забележка.

# 10
Ти като се бъркаш в мъжките работи как не ти правя забележка.

Joy Joy Joy

# 11
  • под дъгата
Наскоро търсих за моя позната, но в няколко магазина за платове ми казаха, че са го спрели от производство. Не разбрах, обаче, защо.

# 12
Наскоро търсих за моя позната, но в няколко магазина за платове ми казаха, че са го спрели от производство. Не разбрах, обаче, защо.

Любим отговор на продавачки, които не предлагат стоката, която търсиш. Tired

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт