От къде да купя тензух?

  • 26 400
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 291
Моля за помощ бихте ли ми казали къде се продава тензух?

# 1
  • Мнения: 2 818
На ул.Екзарх Йосиф има (не съм минавала скоро, но предполагам, че още има). В частта между Халите и пазара, някъде посредата, на ъгъл се пада магазинчето. В него продават предимно платове за чаршафи и такива подобни...

# 2
  • Мнения: 2 723
Ако пелени от тензух те устройват, има в повечето бебешки магазини.
Аз последно купих от Захи на Бигла в Лозенец.

# 3
  • Мнения: 25 571
Във всеки по-голям магазин за платове би трябвало да има. Но попитай продавачката, защото обикновено го държат под тезгяха.  Laughing

# 4
  • Мнения: 7 109
В карето около Женския пазар, Екзарх Йосиф, Халите, Пиротска е пълно с магазини за платове.

# 5
  • Мнения: 212
А какво значи точно думата "тензух" ??? За пръв път я чувам. Някакъв специален вид плат ли е. Доста специален ще трябва да е щом продавачките го държат под тезгяха както казва как Сийка.

# 6
  • Мнения: 25 571
Борисе, пак ли се бъркаш в женските работи?  Rolling Eyes
В Гугъл не пише ли какво представлява? Не? Питай жена си или майка си, може и да ти покажат какво е тензух, ако си слушкал.  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 7 109
Боре, много специално нещо е. Даже и твоят задник в такова е живял. Сега няма как да не бъде в дефицит.  Grinning

# 8
  • Мнения: 2 196
Борисе, пак ли се бъркаш в женските работи?  Rolling Eyes
В Гугъл не пише ли какво представлява? Не? Питай жена си или майка си, може и да ти покажат какво е тензух, ако си слушкал.  Mr. Green
Да бе, Борис не се доверява на такива недостоверни източници. Щом няма филм за тензуха по Дискавъри, не му го хвали. Naughty

# 9
  • Мнения: 212
Борисе, пак ли се бъркаш в женските работи?  Rolling Eyes

Е питам просто бе. Лошо ли е човек да научи нещо което не знае.
Ти като се бъркаш в мъжките работи как не ти правя забележка.

# 10
  • Мнения: 25 571
Ти като се бъркаш в мъжките работи как не ти правя забележка.

 Joy Joy Joy

# 11
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Наскоро търсих за моя позната, но в няколко магазина за платове ми казаха, че са го спрели от производство. Не разбрах, обаче, защо.

# 12
  • Мнения: 2 818
Наскоро търсих за моя позната, но в няколко магазина за платове ми казаха, че са го спрели от производство. Не разбрах, обаче, защо.

Любим отговор на продавачки, които не предлагат стоката, която търсиш. Tired

Общи условия

Активация на акаунт