Кога сменяте памперсите?

  • 12 592
  • 88
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 202
Когато беше на вашата възраст моя мъник също пълнеше памперса след като се е нахранил.Веднага му сменях памперса.Не оставяй бебчето 3 часа с наакан памперс.По-добре да се събуди и да го приспиш отново,отколкото другия вариант.

# 31
  • Мнения: 397
Памперсите ги сменям винаги преди хранене, защото на пълен стомах и на мен няма да ми е хубаво да ме чекнат и сгъват за да ми сменят памперса. Разбира се, ако се наака - веднага я сменям /макар, че като се замисля много рядко е акала по време на хранене или веднага след това - повечето пъти това става между храненията/.

# 32
  • Мнения: 9 392
Зависи от ситуацията.Някой път преди,а друг път след хранене.

# 33
  • Мнения: 641
След хранене разбира се. То иначе си губи смисъла, дай да отчетем дейност, пък после да стои наакано бебето щтото сменяме пелените по час  ooooh!
newsm10 точно така

# 34
  • Мнения: 4 433
След хранене и преди съм сменяла,зависи.

# 35
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Сменях след ядене. Пък и няма лошо бебчо да се расъни малко, не може само да спи. Малко активност няма да му се отрази зле.

# 36
  • Мнения: 252
Нашия син също така го сменях.След ядене.Не съм имала проблеми със заспиването.

# 37
  • Мнения: 1 240
Сменях памперса, когато трябваше. Случвало се е и преди ядене и след това.

# 38
  • Мнения: 356
Преди всяко хранене!

# 39
  • София
  • Мнения: 2 049
Калоян все още се приспива само на гърда или в количката като го люшкам насам-натам. Вече обаче се изхожда 3-4 пъти на ден, а не като преди на всяко ядене, включително през нощта.
И аз като другите момичета сменях памперса по време на ядене. Хапва от едната гърда, изчаквам го да се изходи, сменям памперса и давам втората гърда за приспиване.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 139
Когато беше по-мъничък,си вършеше работите точно по време на хранене.
Така,че задължително след това сменях памперс.
На няколко пъти пробвах да е преди кърменето,но си отварях двойна работа Tired

# 41
  • Мнения: 1 447
Сменяла съм преди и след хранене,зависи от ситуацията.
А винаги 10 минути след баня малкия акаше,и много се дразнех.

# 42
  • Мнения: 121
по време на ядене е най удобно -пробвай и ще ти се реши проблема Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 2 508
Хаха, пробвах - резултатът е два сменени памперса по време на хранене и след. Ама ще му хвана цаката!

Само един въпрос: как разбирате, че е пълен памперсът?! Казвате - винаги когато трябва...

# 44
  • София
  • Мнения: 3 789
Вече й ги сменям преди хранене, защото след като се е наяла, често се случва да върне малко млекце, и така си отварям двойна работа- трябва и да почиствам, и да пера. Като беше новородено- сменях след хранене, защото след всяко хранене акаше, но сега вече не е така

Общи условия

Активация на акаунт