Тежка кашлица и ларингит и положителен тест за бременност

  • 4 169
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 307
От около седмица си загубих гласа и имам гадна кашлица от която не мога да спя. Не пия никакви лекарства защото имах някакви съмнения. Днес си направих тест и той беше с две черти.
Ако знаете някакви билки някакви алтернетивни лекова или позволени лекарства или сиропи за кашлица много ще съм ви благодарна да ме посаветвате.

# 1
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Тантум верде - спрей е позволен за бременни и много помага

# 2
  • Мнения: 117
Мила, сироп СТОДАЛ може да пиеш, хомеопатичен е и няма проблем, аз съм го пила, докато бях бременна.

# 3
  • Мнения: 307
Мерси много за саветите още утре ще си ги купя от аптеката Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 4
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Взимай изтискан лимон с мед, Хомеожен,  Коризалия (1ако се появи и хрема).


Бързо оздравяване и честита бременност!

# 5
  • Мнения: 2 261
При сероизна хрема и проблеми с гърлото аз ползвах Биопарокс-локален антибиотик.
Също така Хомеожен 9 и капки за нос Мукосептонекс Е /не са много добри според мен обаче капките за нос/

# 6
  • Мнения: 368
Tavipek таблетки - за кашлица + Тантум верде - точно за ден ми мина.

# 7
  • Мнения: 9 973
те другите са ти казали.Дано бързо мине.Лека бременност

# 8
  • Мнения: 129
Аз имах същия проблем когато забременях. Такава кашлица имах ,че личната ми лекарка се беше притеснила да не изхвърля плода. Бях още в първия месец. Та как се оправих. Една глава лук изтискваш прибавяш една лъжица мед и гореща вода да непърти една чаена чаша. Адски е гадно може и да повърнеш. Това си го изпиваш до края на деня по-малко ,като се сетиш. На следващия ден нямаше и помен от кашлицата.Успех и леко бременеене

# 9
  • Мнения: 822
. Една глава лук изтискваш прибавяш една лъжица мед и гореща вода да непърти една чаена чаша.
нещо не го разбрах  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт