Лунна диета 11.03.09(сряда) 04:37ч. - Пълнолуние

  • 9 811
  • 147
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 380
Цвете, пак си сложила мотивираща снимка на първа страничка.Браво.
Записвам се за 25 часа......, а иначе колкото издържа.... Hug

# 16
  • Мнения: 85
Запис и от мен. И аз за еднодневка, пък колкото повече изкарам толкова по-добре Laughing

# 17
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Здравейте момичета.Аз също съм за 24 часа и ще ми е за първи път.Да ви попитам по опитните в лунуването:чета,че сваляте до килограм някаде,но възстановявате ли след това от теглото?Знам,че не трябва след това да се натъпча,но все пак ако се храня нормално ще запазя ли така теглото. Hug

# 18
  • Мнения: 2
Включвам се за 24ч., пък те ще се съберат повече, защото има спинкане в началото и в края на фазата. Благодаря, че сте отново на линия, страхотно ми помагате! Особено на 11 разчитам, че ще се включвате от време навреме за стимул!  newsm03

# 19
  • Семейството е винаги с мен:)
  • Мнения: 200
Запис и от мен за 24 часа Peace

# 20
  • Мнения: 3 219
Да се пробвам този път, отдавна не съм гладувала, то си и пролича де Embarassed

# 21
  • Мнения: 1 092
Въпреки ,че на предната фаза резултата ми беше отчайващ - само 200гр. в минус #Cussing out сега отново ще съм с вас Peace
Ще пробвам тридневка този път дано имам по приличен резултат  bouquet

# 22
  • Мнения: 842
хайде и аз в кюпа  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2 803
Пак съм при вас. Чакам с нетърпение, че с тези празници и именни дни ooooh! ....имам нужда. Hug

# 24
  • Мнения: 923
Запис и от мен за 3 дни.
Стискам палци на всички

# 25
  • Мнения: 473
И аз този път ще се опитам за повече от 24 часа, защото много тъпчех 2-3дни  ooooh!

# 26
  • Близо до морето :)))
  • Мнения: 319
Здравейте, съвсем нова съм в този форум, включвам се направо при Вас  Grinning Чета Ви от известно време. Миналия месец по време на пълнолуние, успях да издържа само на течности, резултатът беше 2 кг. За моя радост ги задържах с леко ограничаване на храната  Simple Smile Този месец пак ще пробвам, дано има същият резултат. Пожелавам успех на всички  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 52
Здравейте момичета.Аз също съм за 24 часа и ще ми е за първи път.Да ви попитам по опитните в лунуването:чета,че сваляте до килограм някаде,но възстановявате ли след това от теглото?Знам,че не трябва след това да се натъпча,но все пак ако се храня нормално ще запазя ли така теглото. Hug
Аз ги запазих при нормално хранене,дори хапвах и сладко тия дни.Днес като се теглих очаквах да съм върнала малко,но не съм.Мноооого съм щастлива от което,утре вечер съм отново на линия за 24 ч.

# 28
  • Мнения: 45
Запис и Аз за 24 часа,немога да се престраша за повече за сега.

# 29
  • Мнения: 369
Благодаря.
Тук съм и ще лунувам и после житце... smile3521 newsm44

Общи условия

Активация на акаунт