Мила моя мамо, колко те обичам само!

  • 20 764
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 685
Не се ядосвай - като имам време пак ще ти направя снимка по размер и ще я кача в моя албум, и ще ти пратя адреса.  Hug
благодаря! HugВече ще знам,и няма да трия снимки от албумчето.
AnMary,дано резултатите от изследванията ,са добри.

# 46
  • София
  • Мнения: 39 756
Вики, направих албум "аватари". Можеш да сложин снимката на гери там. Аз направих 2-3 снимки.

# 47
  • Мнения: 1 685
Вики, направих албум "аватари". Можеш да сложин снимката на гери там. Аз направих 2-3 снимки.
благодаря HugТъкмо ще мога да си сменям аватара ,има  3 снимки Simple Smile

# 48
  • Мнения: 923
Дани, мерси за почерпката. Да ти е жива и здрава репортерката. Hug Praynig Hug
Ан Мари дано и при вас всичко е наред и Дияна де се оправи бързо. Hug Praynig Hug

# 49
  • София,
  • Мнения: 4 267
Благодаря Ви момичета, репортерката обикаля тук и само разнася куклите, приспива ги и явно и на нея и се спи, сега ще я сложа.
Ан - Мари дано всичко е наред, тявече се оправя нали, а ти не се ли сети по рано да и дадеш от цитросепта, щом и действа добре, а педи какво и е изписала newsm78

Гери и аз така като теб много обичам да разчиствам, Joy
Ей сега като заспи дребната и ще ви покажа снимките Hug

П. П.
Да обещанието си е обещание и аз изпълнявам, репортерката заспа и сега вече може да разгледате снимките от празника ни  eто приятно гледане.

Последна редакция: ср, 11 мар 2009, 14:38 от Семирамида

# 50
  • Мнения: 1 685
Снимките са много хубави. Hugкакви хубави бузки, има Вероничка Heart Eyes
И аз ще направа пита, другата седмица.
мидичке ,вие с мими къде се губите newsm78

# 51
  • София
  • Мнения: 39 756
Дияна за сега кара на нормалните лекарства, т.е. осцилококцинум, вит. С, ефизол, Калпол. И Биопарокс за гърлото. Утре ще взема изследванията и ще ходя при педиатърката. Ако е скарлатина сигурно ще изпише АБ. Дияна видимо е добре. И темп. няма.

Алекс е с нова количка, лятна Simple Smile Доволна съм от покупката Simple Smile А и братовчед ми ще има количка за бебето Simple Smile Само да вкарам количката в банята и да я изпера. После ще оборудвам братовчед ми Simple Smile

# 52
  • София
  • Мнения: 1 711
Дани, страхотни снимки. Голяма сладурана е  Hug от нас

АнМари, честита ви нова количка. Хайде сега времето да се оправя, че да си я ползвате всеки ден  Peace

# 53
  • Мнения: 729
Семирамида, снимките наистина са много хубави. Да ви е жива и здрава журналистката /репортерката/.  Hug
AnMary, дано изследванията на Диянка са добри и всичко да е наред.  Hug

Тази вечер от 19 ч. сме на невролог и на Ели ще й правят ЕЕГ. Място не мога да си намеря от притеснение. Направо ще се побъркам от това, което може да чуя   Cry.
Чакам майка ми да дойде, та да гледа Слави докато се върнем.

Приятен остатък от деня, момичета  Hug.

# 54
  • Мнения: 1 685
Tanita,успех мила ,на прегледа.Стискам палци .
И аз, въпреки че Жоро върви ще взема да му купя ,една лятна количка.Тази, вече за нищо не става.

# 55
  • Мнения: 6 604
Тук сме newsm51.
Ама Мимето не ме оставя на мира smile3511. Вчера за целия ден е спала само 15 мин Tired. И днес е нещо подобно. 2 пъти по 30 мин smile3515. Ужас. Нямам никаво време за почивка  sleepuu. Вчера се научи да вади стъклените чаши от един шкаф,два пъти си затисна пръстите,а днес ,освен ,че ми изрови цветята,реши и да опита пръстта на вкус Sick. Въобще.. smile3511. А и татито ни го няма,та всичко на моята глава се пише. Заспива вечер в 11.30 и понякога се буди с адски рев. Ако са тъпите кучешки да излизат вече ,че нерви не ми останаха smile3514.
Честито на малката журналистка newsm51. Много е сладка и пораснала. Пу-пу. Да й нацелуваш сладките крачета от нас Heart Eyes.
Видях и питката и сама започнах да си се  смея като се сетих как я описа-цветно Mr. Green.
Ан МАри-честита ви нова количка. Мен няма да ме огрее,май Thinking. И без това имаме 2,та ако си купим и трета Whistling
Днес са ми превели най-после парите за януари newsm44.
Оф-не се сещам друго май. newsm78
А сетих се-Танита-дано всико е ок при вас. Praynig Пиши как сте след прегледа. А защо ще й правят ЕЕГ? Кръвоизливчета ли има още?
Стискам палци fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 56
  • София,
  • Мнения: 4 267
ТАНИТА една голяма   Hug от мен и моля те успокой се, никакви черни мисли да не ти минават през главата  Naughty, моляте не дърпай  Twisted Evil за опашката. На Елинцето всичко си и е наред, ще видиш, Peace Peace

Ан - Мари - те осцилококцинума и Цитросепта се припокриват май нали и двете са имуностимуланти  newsm78
А тоя Биопарокс е много гаден и според мен не върши никаква работа, поне у нас на никого не помага. Дано не е скарлатина, а обриви има ли? newsm78
Снимай количката дза я видим. Аз съм голям фен на всички удобни и полезни неща за бебетата, особено количките са ми голяма страст, много обичам да гледам колички и да се удивлявам на интересните решения на дизайнерите. Вчера една приятелка и тя си е купила нова количка - лятна - много е сладка.
Аз се замислям дали да не си продам и двете колички и да си купя съвсем нова  newsm78, сега има толкова красиви модели  Sick

# 57
  • Мнения: 1 685
Нашият татко, пак на майната си.Аз съм си харесала количка лятна вече  .
Ще трябва да чакам миро обаче.
Тази вечер, трябва да къпя Жоро и незнам как ще стане.Преди, като беше по-малък ми беше лесно.
http://www.momentofpeace.net/wp-content/uploads/2008/03/chipolino_alba.jpg
Ей ,на.Това е количката Peace

Последна редакция: ср, 11 мар 2009, 17:43 от *GERI

# 58
  • София
  • Мнения: 39 756
Взех тази - http://chipolino.com/eshop/?act=inside_product&product_id=344
синя
http://chipolino.com/eshop/?act=inside_product&product_id=345

Дияна имаше някакъв обрив, за една вечер. Аз лично се съмнявам да е скарлатина.

# 59
  • Мнения: 923
Дани, страхотни снимки. Голяма сладурана е  Hug от нас

АнМари, честита ви нова количка. Хайде сега времето да се оправя, че да си я ползвате всеки ден  Peace
newsm10

Танита стискам палци дано всичко при вас е наред. Hug Praynig Hug

Общи условия

Активация на акаунт