Мила моя мамо, колко те обичам само!

  • 20 767
  • 291
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 711
Танита, много съжелявам за тази диагноза. Но и аз те съветвам да потърсиш поне още 1 мнение, може и в София да я доведеш. Казвам ти го, защото дори и да се птвърди диагнозата, ще си сигурна че си направила всичко и не пиете напразно лекарства. А това, че и най-добрите специалисти грешат, дали нарочно, дали без да искат си е самата истина, за съжаление. Аз сигурно съм писала, че когато Лора беше на 2 месеца една от уж, най-добрите специалистки в областта откри, че сърчицето й е увредено и има сърдечна недостатъчност. Започнахме лекарства, но аз я заведох в 3та градска при още 2 специалисти и те бяха единодушни, че сърцето си е съвсем здраво.
Ти сама ще си решиш дали да ходите при друг специалист  Hug извинявай ако сме прекалено настоятелни, но нали сме тук да си помагаме, та за това. Още веднъж много  Hug на Ели от нас и на теб също

АнМари, това старата ви количка ли е?

Ето да ни видите как ядем вече сами. Още малко като почнат и сами да се обличат, не знам какаво ще правя по цял ден  Joy
http://www.youtube.com/watch?v=BfDB2LKs1Zw

# 76
  • София,
  • Мнения: 4 267
Браво , браво на децата, леле Хелче ама ти вярно какво ще правиш после  Joy, мислете с таткото за братче или сестричка, а може пак и двете. Направо са страхотни, как сладко лапат, да ги нацелуваш и нагушкаш много. Ама колко са пораснали ДАни направо си е като голямо момче, страшно е интелигентен виж го само как се храни, дори не разлива, а ЛОрката сладурана е тя. А как ги научи, аз в интерес на истината на Вероника не съм и давала сама да яде, дори не съм я пробвала  Joy, но трябва да опитам, може пък да прояде повече, тя храни само мен или баща си  Joy
Танита да повторя и аз думите наХелче - ние сме тук за да се съветваме и да си помагаме, разчитай на нашата подкрепа.  Hug Hug Hug

# 77
  • Варна
  • Мнения: 965
hellche, браво на децата - събраха ми очите - дори не капят. И на Вики му харесаха - кара ме няколко пъти да пускам клипчето.
Вики преди правеше опити да се храни сам - вече не иска.
Май в доста неща изоставаме в развитието. Утре е прегледа при уролог. Ще се опитам да го съчетая и с преглед при невролог, ако е спокоен след уролога. Днес излязаха резултатите от кръвта - много са добри - всичко е в норма (не показват наличие на възпаление). След уролога ще видим какво ще каже и нефроложката.
Танита, много съжалявам за диагнозата. Запечатало се е в съзнанието ми "логото" на една от виртуалните приятелки на Вики и Мама - "епилепсията не е присъда". И въпреки всичко надявам се диагнозата да не се потвърди (ако има вероятност за грешка).

# 78
  • София
  • Мнения: 1 711
Ами не капят, капят... най-вече като са им пълни купите, Дани граби едни големи лъжици, от които половината пада по него. За това освен лигавниците слагаме и салфетки на краката, че Лора изпада в паника ако й се изцапат дрехите  Laughing Аз да ви кажа не съм ги учила, от известно време Дани започна сам да иска и аз му давам, стига да не е много рядко, че тогава не става. Лора покрай него започна и тя, отначало на 2та лъжица се изнервяше и спираше, но от няколко дни си изяжда почти всичко сама. На нея й е по-трудно, защото много странно държи лъжицата, почти като възрастен, но в края и като я напълни много, натежава и излива.
Вики, не се притесявай в това отношение, много наши приятели дечицата така като по-млаки ядът, после всякаш им се изпарява ентусиазма.  Hug А и при нас голяма роля играе конкуренцията и съперничеството. Единия като научи нещо или каже нова думичка след 5 минути и другия прави същото. Така гледат един от друг и се учат.
Дани, аз за братче или сестриче знаеш ли от кога си мисля. Много ми се иска да си гледам бебе, ама таткото не ще. Казва ми че съм мазохист  Joy Може би като порастнат още, поне на училище да тръгнат, ще го пробвам пак  Rolling Eyes

# 79
  • Мнения: 923
hellche много са сладки.  Hug Hug Hug Браво на теб, че си ги научила да папкат сами. И аз не съм давала още на Коки да пробва да яде самичък. Май трябва да опитаме.
Тани много съжалявам за диагнозата. И аз се присъединявам към момичетата, ако имаш възможност потърси още едно мнение. Целувки за малката Ели. Hug Praynig Hug

# 80
  • Мнения: 1 685
Хелче, големи сладурчета HugНаучили са се, да папкат сами, това е чудесно Hug
Keit88,скоро не е писала, как ли са?
AnMary,станаха ли резултатите от изследванията newsm78Дано са добри Hug
Жоро не се спира Simple Smileуж гледаше рекламите по btv,аз седнала на компа, като се обърнах няма го.Той човека отишъл до вратата ,и се опитва да стигне дръжката .И това ,без да го усетя.Върви много добре вече Simple Smile

Последна редакция: чт, 12 мар 2009, 17:00 от *GERI

# 81
  • София
  • Мнения: 39 758
Кръвните изследвания са добри, т.е. няма нищо обезпокоително. Хемоглобина й е висок, 131.
В събота ще спра Биопарокса, и в четвъртък педиатърката ще й вземе гърлен секрет. Гърдите са чисти, няма обрив, няма надути лимфни възли. Чудя се дали не си е лепнала нещо от басейна, в който плува. пак започнах да си мисля за това.
Гърлото не я боли толкова. Педиатърката каза, че може да е носителка. Скарлатината не била чак толкова заразна. Пример в сравнение с варицелата, при която заразността била 99%.

Алекс не го мериха, защото имаше доста болни деца. Ще го мерят на 30ти.
Педиатърката обаче каза глутена да го оставя за след годинката.

# 82
  • Мнения: 3 621
Здравейте на всички, ами и ние да се присъединим към вашата дружинка, малкия се казва Димитър, роден е 35 г.с. 2600 гр и 49 см

# 83
  • Мнения: 6 604
Добре дошла на новата мама Hug
Дани-вашата квартира в Сандански къде се намира? Да си запазя някъде наблизо и аз. И друго-за тези процедури трябва ли направление? Трите лева за процедура с направление ли са или без?
Много ми се спи.
Утре повече
Лека вечер

# 84
  • София
  • Мнения: 1 711
Дани-вашата квартира в Сандански къде се намира? Да си запазя някъде наблизо и аз.
ул. Koчо Честименски 4
Това е адреса, на картата като го гледах е на 2 преки от хотел Св. Никола
За процедурите Дани ще каже, че тя е говорила Simple Smile

Nefertity, добре дошла!  Hug

# 85
  • София
  • Мнения: 39 758
Хелче, да снимките от по-предният ми пост са на старата количка.

Нефертити аз съм те била писала в списъка.

# 86
  • Мнения: 1 685
Nefertity,Здравей Hug
Ivanah,Жорко как е ? Hug
Viki_76,успех  на прегледа при уролог Peace

Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 09:17 от *GERI

# 87
  • Мнения: 983
Ехоо, привет от мен  Wink Добре е Жорко, то си и проличава по липсата ми тук  Mr. Green Чета под диагонал и нямам възможност да се вкюча. Не ми дава мира, но така да е... Да е здрав, че големи депресии ме обхващат като се тръшне болен  Sick
Лошото е, че зарази баща си, който също е в болничен вече, ама не е толкова зле.
Взе да ми харесва обаче да сме си заедно вкъщи дълго време  Rolling Eyes

Viki_76,успех  на прегледа при уролог Peace

С вас сме  Hug

Добре дошла, Nefertity  Hug

# 88
  • Мнения: 6 604
Добро утро Hug.
Хелче,мерси  bouquet.
Знаех си аз да се насоча към центъра Wink.
Сега ми стискайте палци да намеря нещо.
Вики-успех на прегледа днес Praynig.

# 89
  • София
  • Мнения: 1 711
Добро утро и от нас!  Hug

Ивана, само така. Нека всички дечица да са здрави, че идва пролетта и много разходнки ни чакат.

Мидичке, дано да намерите нещо хубаво на близо, ще се радвам да се видим  Hug

Общи условия

Активация на акаунт