В Неделя с…непочтеността на Митко Цонев! Наглост, безумие, идиотщина…

  • 2 262
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 410
Де го чукаш, де се пука...Много ясно авторката е изразила тезата си, недоумявам, защо трябва непременно да я освините с неуместна простотия.
Чудя се, какво правят администраторите в тоя сайт, не четат ли всички теми, които някои 'членки и членове' съсипват с "адекватните" си коментари?


Както съм писала и в първата тема за това схванато предаване, и аз съм в потрес от него с тези тъпи водещи, съвсем специално анти-отношение имам към русата пишман-певачка/водеща Йоана и депутатката. Имат глупаво, вдървено поведение, нямат дар-слово, нямат маниери, изглеждат ужасно в такъв формат. Просто излизат да си покажат дрешките и червилцето.
Да не говорим, че като реализация форматът е под кота нула. Не знам, защо се наливат пари в това "нещо". Бих пратила този материал до БНТ и  възможно всички заинтересовани, за да се прекрати абсурда, защото това наистина са нашите пари, които други пилеят.

# 16
  • Мнения: 337
А защо не са разкарали тези на които им плащат и да са взели публика без пари? ooooh!
Много гадно, хората са отишли за да гледат гостите на предаването, а не мустака на Цонев  Twisted Evil

# 17
  • Мнения: 37
Ако не бях го прочела  тук дори и нямаше да предположа,че към точно това предаване има такъв голям интерес.Не разбирам ,защо ако ще се обявява публично ВХОД СВОБОДЕН , е предвидена платена публика , а дори и да е празна залата -голяма работа ,просто да не я снимат с камерите. newsm78
Просто си представям как някоя слънчева неделя "Господарите " ще си направят майтап с тях . hahaha

# 18
  • Мнения: 1 558
Защо не подадеш сигнала до сайта на БНТ newsm78.То едва ли ще има някакъв ефект,но поне не губиш нищо.Честно казано това предаване не го гледам,но ме изуми,това което си описала  Shocked БНТ започва да прилича на потъващия Титаник.Все още се държи на повърхността,но едва ли ще е задълго.Просто там няма нищо,което да ми привлече вниманието.Може би само „Памет Българска„

Общи условия

Активация на акаунт