Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

Добро утро момичета!  Искам да ви попитам, около това бебеправене много се стресирах нещо /овулацията ми предполагам е била сега в събота/, сърцето ми непрекъснато се свива от притеснение, пулса ми прескача, не мога да спя! Въпросът ми е мога ли да пия някакви билкови хапчета за успокояване-валериана или пък да взема валидол. На указанията за употреба на валерина е записано-да не се употребява по време на бременност, а на указанията на валидола пише, че няма проблем да се взема по време на бременността. Все пак не се знае дали се е получило нещо, а и за имплантацията още е рано. Ако правилно съм разбрала нещата-до имплантацията е по-безопасно да се пият хапчета-или греша. Много моля, ако някой е имал като моя проблем, да помага със съвет. Hug
« Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 06:50 от olive19 »
Цитирай

Бургас

Здравей!Трябва да се опиташ да се успокоиш,много се хабиш емоционално.Изключи ги тези лекарства за нерви.Опитай се позитивно да мислиш.Знам,че е много трудно,но си вредиш по този начин.
От колко време опитвате?
Цитирай

Бургас

Моят съвет е да караш по-спокойно , ще стане няма начин да не стане бебчето  Peace

Можеш да пиеш мента,глог и валериана , те са билкови хапченца и не вредят по време на бременност . Също валидол може да вземеш но при нужда половинка , не е хубаво да прекаляваш с него . Успех  Peace
Цитирай

На планетата Земя

Олив19, знам за какво говориш. Не е лесно постижимо, но опитай.
Добра идея е да си намериш странични занимания, за да не мислиш само за това.
И наблегни на романтиката тези дни, дори когато не правите тенденциозно секс. Това действа отпускащо и разкрива същината, изконното, това е което са се родили нашите мечти - любовта между двама души и щастието да са заедно.
Цитирай
Благодаря ви момичета за съветите! Hug
Проблемът при мен е, че колкото повече се опитвам да се успокоя, толкова по-зле става #Crazy. Съвсем се ошашавих, но ще се оправя някак! Wink
Купих си валидол, имам и валериан и ако не успея без лекарства, ще си вземам по-малко валидолче. Мисля, че така ще е по-добре, отколкото да лудна съвсем. Thinking
Цитирай

София, в планината

наистина е нужно спокойствие, но е лесно да се каже и много трудно да се постигне  Sad
Цитирай

наистина е нужно спокойствие, но е лесно да се каже и много трудно да се постигне  Sad
Много трудно... Confused
Опитай с билкови чайчета-напр. маточината спомага за преодоляване на нервното напрежение и за нормален сън. Peace
Цитирай

olive19   много е трудно да спреш да мислиш за това знам, аз след последното разочарование май обаче успях./дори до някаде се отказах/ спирам бебеправенето, а просто любов с любимия човек. Laughing Сега ми започва и сесията, така че се надявам тоя месец да не се вманиача пак че после разочарованието е голямо.
Успех  Hug
Цитирай

Русе

Ако ментата на чай не помага, пробвай една биричка ще те отпусни,а и няма да навреди на беб ако е станал.Действа много отпускащо
Цитирай

София, в планината

Ако ментата на чай не помага, пробвай една биричка ще те отпусни,а и няма да навреди на беб ако е станал.Действа много отпускащо
аз така се отпускам, но с вино  35
Цитирай

познавам много жени,които след като се успокоиха-беб бързо дойде.така че побързай с успокояването! Peace
Цитирай

На планетата Земя

Неземната, една нова срещичка му е майката. Давайте да дадем, както се казва, и да се видим. На мен поне предишната срещица ми подейства много успокоително и оптимистично.
Цитирай

София, в планината

Неземната, една нова срещичка му е майката. Давайте да дадем, както се казва, и да се видим. На мен поне предишната срещица ми подейства много успокоително и оптимистично.
е това се казва приказка, за по приятно успокоение от една среща - не се сещам  Hug
Цитирай
Проблемът при мен е, че колкото повече се опитвам да се успокоя, толкова по-зле става #Crazy. Съвсем се ошашавих, но ще се оправя някак! Wink
Купих си валидол, имам и валериан и ако не успея без лекарства, ще си вземам по-малко валидолче. Мисля, че така ще е по-добре, отколкото да лудна съвсем. Thinking
Опитай с VISION това няма грешка след употреба един месец добавки детски  и неможе да не се получи има много резултати с твоя проблем. Ако си сигурна че искаш да опиташ обади се. Аз съм Еми  newsm10
Цитирай
Не се тъпчи с валеряни и куп други глупости и се успокой, някои ти говори че нестава и неможеш ли, бъди силна и опитай. Обичам много децата и немога да остана без мнения по въпроса. Пиши ми какво си решила. Еми e-mail emi1954abv.bg Thinking
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора