Отговори
# 45
  • Мнения: 945
Привет и от мен. Още не съм започнала да пиша в друг подфорум, защото с вас много съм свикнала.
Сунарче, и аз се присъединявам към благопожеланията.
Силви, нещата при теб не изглеждат толкова зле, дано час по-скоро сбъднеш мечтата си.
Хубавото е ,че няма да се борите със спермограмата.
Блек Роуз, Мая, Цецинка, Кали,Минди и други, други....виждам, че все така активно пишете  и ми става някак уютно като ви чета. Много късмет желая на всички! Пролетта да донесе щъркелчета с подаръчета във форума!

# 46
  • Мнения: 851
Добро утро на всички  Hug
Тъкмо се зарадвах, че не ми е лошо днес и току що закусих (препечена филийка, сиренце и варено яйце и се започна на ново със стомахчето Confused . Аз пък кокото и  странно да звучи съм по-спокойна че се обаждат симптоми....имаче с плаша дали всичко е ок. Но не го пожелавам много много - доста е неприятно. И освен това ми се случва нещо доста странно - вече втора вечер ми е лошо през нощта....събуждам се от гадене ?!?! и в просъницата си усещам, че ми се гади.... newsm78...може би пък е нормално

Сунарче, стискам ти много палци за днес!
Силви, добре дошла и не се задържай много много! Желая ти скоро да видиш EFP, а до тогава какво по-хубаво от това да си бърборим и споделяме тук  Hug

# 47
  • Мнения: 2 422
Цецито не вярвай на 100% и аз не съм сигурна но спрях да ходя Blush
Иглика Hug

Сунар Пламс стискам ви палци момичета  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 48
  • Мнения: 3 294
Майче , това за солариума не съм го чувала , като се сетя колко често го употребявах ... , ама аз и без това си имах кистички постоянно , поне бях с тен  Mr. Green

Иглика и аз нямам намерение да се местя от този подфорум , искате-неискате ще ви досаждам тук и това е  Crazy

# 49
  • София
  • Мнения: 1 524
Момичета имам една голяма молба. Ако някой се  е чувал с Хариела, моля да ми пише едно ЛС. Много се притеснявам как е, а за жалост след като си загубих телефона не сме се виждали. На скайп не ми отговаря  Confused Не искам да звъня по общи познати. Благодаря ви.  Hug

# 50
  • Мнения: 2 343
Вярно, къде се загуби това момиче? Нищо не знам.

# 51
  • Мнения: 2 382
Здравейте, милички Hug!
Сунар, Пламс, палчетата са за вас fingerscrossed fingerscrossed
Меги, Денди писа в отчетната, че Хариела е в болница заради контракции Praynig

# 52
  • Мнения: 1 868
Ха здрасти и от мен  Mr. Green

Абе бременните мацки и да се местите пак наминавайте, хич не ни досаждате само ни стимулирате и обнадеждавате Hug Hug Hug
Сутринта като станах в Божурище беше снежна утрин а сега пече слънце  няма и помен от снежко, нооо такъв вятър духа, че напъдих мъжо да разхожда кучовците Blush
Аз нещо едвам издържам вече нищо да не правя по въпроса с тая тъпа овулация дето я нямам и май май от другия месец ще се ориентирам отново към някой док за стимулацийка и направо едно инсе пък дано мечтата ми се сбъдне  Praynig
Айде чакам някой да се похвали в скоро време Peace

Стискам палци за Хариелка дано всичко е наред Praynig

Много  Hug за всички вас и после пак ще намина Laughing

# 53
  • Мнения: 2 382
Аз ви следя постоянно Hug, но не пиша, защото ми е трудно с клавиатурата в легнало положение, а седна ли-отидоха два часа Embarassed.

# 54
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 660
Хари е била последно на линия на 2 март и тогава е писала, че влиза в болница заради контракциите. Дано всичко е наред с нея и бебето! Praynig
Сунар, Пламс - стиснати палчета и от мен! Praynig Peace

# 55
  • Мнения: 3 246
Иглика Hug вярно си ми е уютно тук, лошото е че има много нови момичета, което значи още много хора с проблеми, дано обаче бързичко се отправят към отчетни, а иначе много от пишещите по-рано ми липсват
Стискам палци на Хариела, дано всичко е наред с нея Praynig Praynig Praynig
Шайни, как си миличка, дано и при теб нещата са наред Praynig

# 56
  • Мнения: 2 382
Кали, Heart Eyes Hug!
Кротувам в леглото и мисля само хубави неща.

# 57
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Кали, Heart Eyes Hug!
Кротувам в леглото и мисля само хубави неща.
Шайни,за мен си мислиш нали?(ох,извинявайте,ама не се сдържах Heart Eyes)
И аз се надявам нещата при Хари да са наред Praynig
Много ми става  драго ,когато   вече майчетата и бременните се отбиват в нашата темичка Hug
Кали,една спешъли прегръдка за теб
Какво прави Розали?

# 58
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Стискам палци за Хариела! Praynig Praynig PraynigДано тя и бебо са добре и скоро да се включи да ни успокои.

Току що по новините на БТВ казаха,че е намерено новородено момиченце,удушено след раждането си и изоставено до майчин дом в Разград. Cry Cry Cry #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Не мога да го проумея тоя скапан живот и това е.Защо господ се шегува по такъв жесток начин и се гаври с нас?

# 59
  • Мнения: 2 382
Свраче, ти си ми вдъхновението за хубаво настроение в тези мрачни дни Hug

Общи условия

Активация на акаунт