Житен режим-3

  • 87 185
  • 759
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 57
Здравейте и от мен,и аз от днес започвам режима,ще се отчитам всеки ден,засега се справям добре,не чувствам глад,но страшното е довечера  bouquet

# 76
  • Мнения: 40
Ех и при мене нещата вървят повече от добре - направо ме е страх да се похваля!!!
Три дни на жито и -2 кг. и много добро настроение newsm44 newsm68. Колегите се шегуват, че ще се свърша вече - ха дано де Mr. Green
Даже започвам да се замисля, дали да не направя 10 дни, вместо първоначално замислените 5? newsm78 Но да не се каня предварително, че може нещо друго да ме наскача!

# 77
  • Мнения: 958

Здравейте, слагам кафенце Hug
ina15, при всички случаи са под 1000калории, прави си го както е дадено, не спестявай от позволените съставки или количества, и така режима е достатъчно труден за изпълнение, а ако започнем и да си спестяваме още повече количествата няма да издържим Peace
double hot, резултата ти е много стимулиращ, още повече че на теб това вече са ти "трудните" килограми, браво smile3525
Аз вече не смъквам по много и си мисля да се премеря след десетия ден, ще видим, дано устискам да не се качвам на кантара Grinning

# 78
  • Мнения: 188
Добро утро и от мен!
double hot браво  Hug
 jedirа благодаря за кафенцето, точно сядам и аз  Hug
Моя кантар показва веднъж -2,после -1 механичен е и не мога да му вярвам, ама както и да е , важното е че се чувствам много добре а съм и пред МЦ.Иначе искам да сваля 4-5 кг.

Хубав слънчев ден на всички  Hug Hug Hug

# 79
  • Мнения: 4 344
добро утро,мили житенки! Hug
jedira,благодаря! Hugкакто винаги си права-намалих и се омазах по всички правила ooooh!...та днес отначало.. Praynig
поздравления за всички свалили кг.  bouquet
прекрасен ден! Heart Eyes

# 80
  • Мнения: 40
Здравейте милички,
без залитания на снощния купон - само чай, мин. вода, чаша натурален сок и танци до 6 сутринта Mr. Green Знам, че тези неща са извън режима, но имах нужда Laughing
Тази сутрин кантарът не е чак толкова благосклонен, но може би е временно, може би е от недоспиването...
Продължавам да мисля, че ще издържа и още 5 дни, та днес трябва да се снабдя с още житце от Пикадили. Thinking Само ме притеснява захранването след това, че то си е повече глад от колкото сега newsm78 Страхме е да не се прецакам там и да загубя всичко постигнато за житуването.

# 81
  • Мнения: 188


Днес ми е пети ден, издържам , май ще изкарам 10 дни Laughing

Хубав слънчев ден  Hug Hug Hug

# 82
  • София
  • Мнения: 6 265
Добро утро.

Днес започвам 5-дневен житен цикъл. Успешна седмица на всички.

# 83
  • Мнения: 958
Добре дошли на новозапочналите, успех ви желая с режима Hug
Само ме притеснява захранването след това, че то си е повече глад от колкото сега newsm78 Страхме е да не се прецакам там и да загубя всичко постигнато за житуването.
double hot, не се притеснявай, това захранване на първа страница е само примерно, важното е постепенното вкарване на храните, аз например ползвам схемата от зелевата супа, може със и без супата Laughing, там е един ден плодове, един ден зеленчуци и така, въпроса е да не натовариш стомаха с много храни от първия ден на захранването, а ако искаш и да запазиш целия резултат без картофи за съжаление и без хляб Rolling EyesА ти как мислиш да продължиш след режима, на Страхотната ли newsm78

# 84
  • Мнения: 37
Добро утро и от мен, житени диви! Малко отчет за мотивация /снимки - като станем като на картинките на Jedira! Laughing Rolling Eyes/: Една седмица зор - 3 дни сокове + 4 дни жито = - 5 кила. Важното е, че обиколките драстично намаляха и смятам да се разходя до тавана да извадя старите панталони, които тотално бях отписала... Докато си купя нови, де! bowuu  Започнах житото със зверски синузит, а сега се оправям - е, и с билкови лекарства, но не антибиотик, което е постижение на прочистването newsm75. Пожелавам ви много търпение и успех в битката с килата и през новата седмица! bambam bg добре дошли на новите житенки.
Специално искам да обява double hot за герой, дето е издържала на оня купон цяла нощ и не се е предала! Ей така трябва!  bouquet
Въпрос: Какво е "страхотната", светнете невежите, моля!

# 85
  • София
  • Мнения: 1 324
"Пред нас са блеснали житата, окъпани от топъл дъжд
и ний вървим, вървим, вървим, вирвим нататък, и няма край, и няма край на шир и длъж..."

А добър ден! Днес ми е четвърти ден ама много ми се гади от вчера. Иначе нямам други оплаквания и ми е вкусно докато го ям. Прегрешавам само с по едно-две чисти кафенца, защото втория ден два пъти ми причерня и щях да се сгромолясам.

# 86
  • Мнения: 188
Момичета, много ми е отпаднало днес  Sad ако продължава така ще спра, помагайте, сега взех витамини някакви да пия.

# 87
  • Мнения: 5
Ден първи:
По навик ти се яде всичко и задължително ти се струва, че голяма драма се случва с тялото ти - отпаднало ти е, мислиш само дали ще издържиш и т.н. Колегите изобщо не помагат като се тъпчат с пици и вкусотии около теб  food002  Нищо, стискаме зъби. ignore2

Малко ме боли глава, но не вярвам да е от това.

С нетърпение очаквам ден втори, atwork  за да открия с блаженство, че не е толкова страшно всъщност. Стискайте палци! thumbsup

# 88
  • Мнения: 415
radio.e стискам ти палци!
Аз съм вече 6 ден , но не мога все още да кажа колко кила съм свалила. Ще се претегля на 10 ден /ако издържа, разбира се/. Добре се чувствам , но ми липсва кафето /изпих само едно на третия ден/, кръвното ми от 100/60 стана 90/50 , но все още издържам.
Стискам палци на всички , да достигнат поставените цели!

# 89
  • Мнения: 17
Здравейте момичета!На мен също ми е пети ден на режима и съм -5кг.Досега не съм го нарушавала въобще дори и с кафе, но нещо ми омръзна да ям само жито и днес почти не съм го яла карам само на ябълките.Не зная дали ще издържа още пет на жито просто ми се втръсна-как искам да си пресоля нещо!Стимула е ясен-ще стискам зъби-ще пробвам да ги ям отделно нещата та да видим...

Общи условия

Активация на акаунт