Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

На брега на Дунав

Здравейте на всички!Искам да помоля за съвет защото вече се шашкам.Закъснява ми с 1 ден,температурата ми е над 37гр и нямам никакви симтоми за нищо-нито за цикъл,нито за бременност.Иска ми се да си направя тест,но ме е страх да не би да е рано или да се окаже отрицателен. Правили сме опити,но не смея да се надявам.Вие какво ще кажете имам ли шанс????
Цитирай

Ако е сигурно, че ти закъснява т.е. цикъла ти е редовен, направи си тест. Когато има бременност температурата се задържа висока и след закъснението. Стискаме палци!
Цитирай

Варна

Направи си тест  Peace
Аз моя го направих на деня в който трябваше да ми дойде  Smile
Страх ме беше да не се разочаровам за пореден път, но от друга страна неможех да чакам, нямах търпение  Blush
Цитирай

На брега на Дунав

Сигурно е,че ми закъснява,защото по принцип имам 27-28 дн цикъл,т.е идва ми винаги 1-2 дена преди датата.Но да изчакам ли с теста итре сутринта с първата урина?
Цитирай

Велико Търново/Бургас

чакаме да ни зарадваш с такав тест EFP аз ако бях бих си го направила сега  Laughing
Цитирай

софия

ако можеш да устискаш, изчакай за първа сутрешна, аз бих действала сега!!!! Very Happy
Ако пък е отрицателен-утре пак! Стискам палци за добър резултат!
Цитирай

На брега на Дунав

Много ви благодаря,може и да се раша днес,ако не ми дойде!
Цитирай

Стискам палци да е EFP
Цитирай

На брега на Дунав

Щастието и този път не ми се усмихна!Дойде ми със закъснение 3дена. И този месец ще ходя на преглед,за да съм сигурна,че всичко е ок.
благодаря на всички за пожеланията!!!!!!!!
Цитирай

София, Младост 1

Жалко, мила, тъкмо си мислех, че тази седмица ще се бие рекорда по  EFP Но времето е пред теб Very Happy Дано пожеланията ни се сбъднат скоро Hug
Цитирай

На брега на Дунав

Благодаря Веси,жалко,но наистина времето е пред нас и аз не се притеснявам.Всичко с времето си!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.