Благодарност

  • 3 753
  • 15
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 2 123
аз пък мисля че вече е време да го кажа кратко и ясно Laughing

От както пиша в този форум, виждането ми относно родителстването, се промени на 180 градуса. Научих много неща, продължавам да уча всеки ден. Имах много страхове в началото. Сега имам други  Mr. Green. Едно нещо обаче категорично се промени в главата ми - разбрах, че аз съм майка на моето дете. Аз и никой друг

Благодаря не на осиновените деца по принцип.
 Благодаря лично на Мираета, Бианка, Мина, Дуденце и Диване-то

Благодаря ви, че ми дарихте увереността че съм майка!
Благодаря ви, че ме научихте, как да направя контакта ми с детето ми пълноценен!
Благодаря ви безкрайно, че ви има и че сте точно такива  Hug Heart Eyes

Благодаря лично и на Никола, който ми позволява бурно, от все сърце, и до край, ежедевно да бъда негова майка  Laughing, макар и с известни забележки относно количеството на храната  Mr. Green

Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 12:24 от Fussii

# 1
  • Мнения: 1 843
Благодарила съм им не веднъж, дори и в най-бурните дискусии.
За това, че се оголиха, че извадиха наяве рани и болки пред цяла плеада от непознати.
За това, че са различни и ни показаха многообразието на световете си.
Благодаря им от сърце!

На децата ми как да им благодаря?
Че ме търпят да се уча, ден след ден да бъда майка...
Не, защото не съм ги родила, а защото съм такава, каквато съм.
Благодаря им просто, че ги има, такива, каквито са.

# 2
  • Мнения: 2 084
Прекрасна дума, прекрасно чувство!
Благодаря, че пишете!
На Мираета благодаря!   bouquet
И на другите момичета!   bouquet

# 3
  • Мнения: 1 669
Момичетата преди мен са го казали толкова силно, че за мен не са останали думички... Laughing

Благодаря ви, момичета! И по-специално на Мираета - тя винаги е била загрижена за мен и моята дъщеря и не остави  нито един мой въпрос, на който да не  е отговорила точно в подходящия момент.  bouquet

Благодаря! Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 9 517
Мираета, няма достатъчно голяма прегръдка за теб, затова ти пращам много  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Благодаря и на останалите, извинявам се, че не е поименно, но Мираета е нашата бяла лястовица   bouquet

# 5
  • Мнения: 625
     Признавам си, стана ми мноооого драго newsm53 !!! Имаше моменти , в които се чувствах не на мястото си тук, но се радвам, че "намерих смисъл да остана".Някак си не можех да се примиря с това, че имах идеята да разбуля всякакви "тайни" и недоразумения , да казвам нещата такива, каквито ги усещам, а в същото време да бъда обвинявана в какви ли не приумици.Сега, обаче, всичко това е зад гърба ни!!!Драго ми е , вече осъзнато сме от един отбор, и всичките тия глупави нападки и дребнавости са зад гърба ни  newsm44
    И аз ви благодаря !!!Колко малко му трябва на човек.....

# 6
  • Мнения: 26
И от мене  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Пиша отскоро, чета отдавна, знам със сигурност, че не бих се решила на много важни стъпки, ако ви нямаше в този форум.
Книгите са си книги.
Бог да ви дари със здраве и късмет!  Two Hearts newsm10 smile3501 Two Hearts
Още не съм се карала с вас, но то е, защото съм нова, иначе съм си драка. Wink Предварително да си кажа, че никога няма да е лично, а заради спора, заради истината и заради душите на децата ни.
Благодаря ви!     bouquet

# 7
  • Мнения: 115
Фусии,  Hug  bouquet Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 1 152
За всички мами   bouquet! Благодаря ви!

И за всички деца  Hug! Благодаря ви!

# 9
  • Мнения: 998
Фани ,за теб каквото и да кажа ,ще е малко!
По-скоро аз на теб ти благодаря ,мило майче ,ти си знаеш защо Heart Eyes
Искам само да кажа ,че Никола е роден под щастлива звезда с такава мама.
п.п.
Аз също смятам ,че от всички постове на осиновени едни от най-стойностните са тези на Miraetta,
която аз много обичам и ценя.
Стойностни хора ,от чиито постове и аз съм научила нещо са dudence  bouquet , Мина  bouquet ,Дива-не  bouquet......
Момичета,

# 10
  • Мнения: 320
Замислих се колко по-различен щеше да бъде света, ако този форум го нямаше, ако всички вас ви нямаше.И ми става страшно!Страшно , че нямаше да знам толкова неща, щях да бъда в непрогледен мрак. Нямаше да разбирам сина си, нямаше дя съм наясно със себе си.
Тук научих и научавам толкова неща , които просто няма от къде другаде да науча! Благодаря на всички , които сте тук, благодаря  че пишете, споделяте  и спорите.Влизам когато имам време и винаги научам нещо , което ме обогатява.  БЛАГОДАРЯ! smile3501

# 11
  • Мнения: 4
Благодаря, че  ми "отваряте очите".

# 12
  • Вън от пространство и време
  • Мнения: 2 277
Откакто е пусната темата търся думи за благодарност, но все не намирам. Днес имам повод за размисъл по друга тема и затова ми се прииска да кажа:

Благодаря ви от все сърце, че имате смелостта да разголите душата си тук, където всеки землянин, който е на ти с българския език, може да влезе, да прочете и да напише коментар. А не ми се и мисли, че прочетеното може да бъде използвано и с други цели.

Благодаря ви, че продължавате да го правите, въпреки че много от нас, разбира се и аз на първо място, много често не ви разбираме напълно и се случва неволно да ви нараним с коментарите си.

Благодаря ви че се включвате в обсъждането на всеки проблем с нашите деца и ни давате изключително ценни съвети.

Благодаря от името на моите деца, че с ваша помощ те имат много по-истинска майка.

Бих искала на всяка от вас да поднеса един скромен букет от свежи пролетни цветя, дори да е само виртуално.

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 152
Фусси  Hug
За това, че си до мен!
И ми даваш сигурност!
И ме правиш смела!
И си просто Приятел!

# 14
  • Мнения: 2 084
Ще има среща на нашия форум. Заповядайте!

# 15
  • Мнения: 38
Здравейте момичета  Hug !
Чета ви от доста време, но все не намирах точните думи за да пиша. И все още не съм ги намерила, но много исках да ви благодаря че ви има и имате смелост да наричате нещата с истинските им имена .
Благодаря ви от сърце че ми помагате по-добре да разбирам какво става в душата и на моята дъщеря.
  bouquet   bouquet   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт