Да и кажа ли че мъжът и си има друга?

  • 7 775
  • 126
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 41
не бих казала и не бих се намесвала

# 61
Като казах хванах ги , нямах предвид хванах ги "на калъп".Хем не искате еснафски клюки , а пък хем питате как точно съм разбрала.Бабилия за теб говоря  Peace
Това не е от значение , човекът си кръшка от около 2 години.Явно не е мимолетно.
Може би за момента наистина ще си замълча.

# 62
  • Мнения: 13
От две години се чудиш?????????

# 63
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 960
Изчакай още 22 да минат.До тогава може вече и да не му става и кажи смело на приятелката Naughty

# 64
От две години се чудиш?????????

Офффффффф , разбрах че тази връзка продължава от 2 години

# 65
  • Мнения: 25 400
Офффффффф , разбрах че тази връзка продължава от 2 години

Е, и? Щом стои още при жена си и не се е изнесъл при любовницата си, явно има нещо повече от секса, което държи семейството. Коя си ти, че да го подритваш?

# 66
  • Мнения: 2 448
Щом ти е близка приятелка и самата тя с нищо не ти е намекнала, че има проблеми с мъжа си или че се съмнява в нещо, трай си. Ако той е искал да я зареже , нямало да чака 2 години за това. Явно тази странична връзка не оказва толкова лошо влияние в семейството им.  Thinking

п.п. Как` Сийка  ме изпреварила.  Laughing

# 67
  • Мнения: 158
Всеки случай, си е сам за себе си. И нещата на са винаги такива каквито изглеждат.... Не е хубаво да се месим така, все пак, това е един брак.... и може би, ако той се разкае или там еди какво си стане, може да продължат. А ако кажеш ти ще е различно. Остави нещата да си ги оправят те. Ето затова че се стремим все да оправим живота на другите, сме на това дередже... Така си мисля аз де

# 68
  • Мнения: 158
Е, кака Сийка е права, е точно това и аз имам предвид.... ама като не мога да се изкажа точно като нея.... newsm78

# 69
  • Мнения: 2 375
Офффффффф , разбрах че тази връзка продължава от 2 години

Е, и? Щом стои още при жена си и не се е изнесъл при любовницата си, явно има нещо повече от секса, което държи семейството. Коя си ти, че да го подритваш?
А ако след още 2, толкова се привърже към нея и наистина се изнесе?
Аз не бих и казала директно, само бих "помогнала" да разбере, ако например знам подробности къде ходят или нещо друго.

# 70
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Аз не бих казала такова нещо. Срещни се с мъжа й, щом сте приятели и му кажи, че знаеш и ти тежи този факт. Просто го помоли да намери решение, така че ти да не се забъркваш. Аз направих така, след като мъжа на семейни приятели, дойде при нас на морето с любовница, а беше казал на жена си, че е в командировка.

# 71
  • Мнения: 5 468
Аз бих й казала. Няма да издържа да стоя на кафе с нея, да я гледам и да мълча.
Както на мен искам да ми се каже....., така ще си мисля, че и тя ще иска да разбере, че човека, който обича...я мами.

# 72
  • Мнения: 936
Ако все още никой не знае, че ти знаеш, хич не се меси. Това си е тяхна работа.

# 73
  • София
  • Мнения: 2 079
Имах и аз един такъв случай, един-единствен беше! Tired
Никога повече не повторих грешката си да се намесвам в семейни отношения!  Naughty
С приятелката си, на която казах какво видях и разбрах, после не си говорих 3 години.
Сега се виждаме вече, но не е същото.  Tired 
Семейството им се запази и досега. Те се разбраха, а аз бях по някакъв начин виновната!  Tired
Съжалявам, че тогава реагирах така спонтанно и й казах всичко, което видях и разбрах!  Cry Sad Cry

Не се докарвай до положението да съжаляваш и ти!  Cry

# 74
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
На някои от приятелките си бих им казала. На други - не, няма да го приемат добре.
Аз лично бих искала да знам.

Общи условия

Активация на акаунт