Да и кажа ли че мъжът и си има друга?

  • 7 773
  • 126
  •   1
Отговори
В голяма дилема съм , мъжът на най-добрата ми приятелка / и наши семейни приятели / и изневерява , хванах ги без да искам , той не знае че аз знам , но какво да правя.Хем ми се иска да и кажа за да не и дойде като гръм от ясно небе , хем не искам да се бъркам и един ден аз да съм лошата.Имат 2 деца и общ бизнес.
Как бихте постъпили вие ?

# 1
  • Мнения: 134
на най-добрата ми приятелка
Ако действително ти е най-добрата приятелка би следвало да й кажеш.

# 2
  • Мнения: 22 277
И да и кажеш и да не и кажеш.....накрая все ти ще излезеш виновна.
В единият случай (ако кажеш че мъжът и си има любовница) може да ти се разсърди, да каже, че си измисляш и т.н. и т.н.
В другият случай, ако сега си замълчиш и в последствие тя научи.....и разбере, че и ти си знаела - пак ще излезеш виновна защо пък не си и казала.
Така че....ти избираш....

# 3
  • Мнения: 3 675
аз лично не бих й казала, именно защото ми е приятелка и не желая да ставам причина за разтрогване на семейството.по-добре е тя лично да прогледне за някои неща в поведението на съпруга си, без твоя намеса, защото после ще се чувстваш виновна.

# 4
  • Мнения: 1 572
В този пофорум основни участници са гостите  Laughing

# 5
  • Мнения: 4 965
Изобщо не бих се бъркала.
Ако приятелката ти има нужда от теб, подкрепи я. Нищо повече.

# 6
  • Мнения: 158
Аз не бих се бъркала, и тя може да си го хване сама. Но в отношенията в семейството било то  дори и на най добрата ми приятелка. Да се оправят, не са малки, защото един ден, ти ще бъдеш виновна... Кофти е да знаеш и да си траеш, но аз лично не бих се месила, може би бих направила така че тя да го хване, но не и да и кажа.... Предполагам де....

# 7
  • Мнения: 606
Разбира се, че НЕ.
Ти да не си Съдбата им?
Можеш ли да поемеш тази отговорност?

# 8
  • Мнения: 1 844
труден въпрос.страшно е да знаеш,че от една твоя дума може да зависи семейството и животът на близка приятелка.наистина си е дилема...ти познаваш приятелката си-от хората,които искат да знаят истината ли е?защото има такива,които предпочитат да живеят в розов свят и да не развалят идилията си.ако е от първия тип хора-кажи й,редно е да знае.
ако смяташ,че не би искала да разбира никога-замълчи,ако ще разбира-нека не е от теб.
ох,знам ли.. Rolling Eyes

# 9
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 615
Не бих казала (преди мислех обратното, и тук съм го писала даже),
на мен бих искала да ми кажат.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 064
Не бих казала. Не ми е работа.

# 11
  • Мнения: 134
Не бих казала (преди мислех обратното, и тук съм го писала даже),
на мен бих искала да ми кажат.
Много странно, ако другите мислят като теб познай дали биха ти казали Wink Laughing

# 12
Не бих казала (преди мислех обратното, и тук съм го писала даже),
на мен бих искала да ми кажат.
Е много си противоречиш , ти би искала другите да са искрени с теб а ти не би била , странно , даже егоистично ми звучи.
Тя е човек която никога не споделя отношенията с мъжа си , много сме близки но никога не говорим за това , смеем се , клюкарим но не и за това което се случва между тях.Не живее в розов свят определено , много здраво е стъпила на земята.
Ама и той , идиот , не го е срам  Sad

# 13
  • Мнения: 158
На мен, дай Боже, да си няма друга, дори незнам дали бих искала да ми кажат, защото предпочитам, аз да си го хвана. А така, този видял, онзи чул незнам.... от къде да знам че не искат да ми развалят семейството.... Ми така си е, понякога има неща, които е по добре да не знаем. Пък ако и си живеят в някяква идилия.... Аз в никакъв случай не бих и казала.... Това си е намеса, независимо дали от добронамереност....

И ако не е пързалка, недей, че посредника, нали знаеш какъв е... Thinking

# 14
  • София
  • Мнения: 7 976
Имат 2 деца, не бих се бъркала... A и не се знае ти какво си видяла, дали е нещо сериозно, може да е било само инцидентно.....

Общи условия

Активация на акаунт