Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • Sometimes you have to get lost to find yourself!
здравейте момичета, много ще съм ви благодарна ако някои ми препоръча добър гинеколог-ендокринолог в стара загора, понеже имам проблеми с цикъла, благодаря ви   bouquet

# 1
Добър АГ за какво?За следене на бременност,за преглед  или за проблемно забременяване?
Иначе като цяло гинеколог-ендокринолог  не мисля ,че ще намериш.Като двама отделни специалисти да ,но 2 в 1  newsm78не мисля.

# 2
  • някъде по- на юг
Цитат
Иначе като цяло гинеколог-ендокринолог  не мисля ,че ще намериш.Като двама отделни специалисти да ,но 2 в 1  newsm78не мисля.
newsm10 Подкрепям

# 3
Аз съм от Стара Загора но до колкото съм чувала малко са специалистите в тази област,трудно се намират.

# 4
  • Sometimes you have to get lost to find yourself!
благодаря ви за отговорите момичета  Hug 

и аз поразпитах тук-там и досега не съм открила гинеколог-ендокриноог в стара загора  Cry трябва ми такъм специалист понеже ходих при обикновен гинеколог в стара загора и тя ми каза че не съм за нея и че не може да ми помогне. След това въпросната гинеколожка ме прати на ендокриноолог, ходих в ендокринологията в софия а от там ме пратиха отново на гинеколог-ендокринолог за да ми инаправи изследвания на хормони и фоликуметрия. Както виждам и от вашите отговори наистина няма такъв специалист в стара загора така че ще ходя при обикновен гинеколог дано да ми помогне с този нердовен цикъл, а аз имам този проблем след дълги години пигене на противозачатъчни, явно това не е била подходящото лечение за мен. След като направя опит да ги спра и цикъла ми изчезва, появява ми се косопад,гърдите ми спадат на половина, пъпки по лицето, по силно омазняване на лицето и скалпа,пърхот,малки кисти,качила съм 5 кг  и тем подобни "чудни" неща.  Sad   А ако почна да пия пак всичко се оправя няма и следа от тези проблеми (понеже това ми е втори опит да ги спра), но не искам повече да ги пия тези противозачатъни, и затова сега сериозно съм решила да ги спра. Сега предизвиквам цикъл с крем от естествен прогестерон, но този цикъл е оскъден с тъмна кръв, но на третия ден от цикъла ще си изследвам хормоните да видим какво ще излезе... Още веднъж благодаря за отговорите    bouquet

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт