Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 46 отговора

Здравейте, синът ми е на един месец и след всяко кърмене му давам по една лъжичка преварена вода да си изплакне устата, а той никак не обича да пие вода, при което процедурата е доста неприятна и за двама ни - дави се, започва да реве. Вие давате ли водичка след хранене, притеснява ме, че ако не си изплакне устата може да получи ранички.
Цитирай

Велико Търново

Не съм изплаквала никога устата-млечница е нямала.
Цитирай

в Надежда-та

Не.
Цитирай

Моето дете го кърмих до 5 мес ,не съм му изплаквала устата с вода и не е имала млечница.Може би това е за бебетат ,които са на АМ... Peace
Цитирай

Пловдив

Не.
Цитирай

Белгия/София

Не съм изплаквала никога устата-млечница е нямала.

Също  Peace

И дефакто да се изплакне устата на бебе е невъзможно просто, така че няма смисъл от опитите  Wink
Цитирай

Не съм.
Цитирай

под Неговото крило

Няма смисъл. Дори и да я изплакнеш бебето връща след ядене и пак има мляко в устата.
Цитирай

Кебекуйка

Цъ, не съm... Naughty
Цитирай

Габрово

Не, не давам вода.Просто няма смисъл от това упражнение Mr. Green
Цитирай

София, Банишора

Здравейте, синът ми е на един месец и след всяко кърмене му давам по една лъжичка преварена вода да си изплакне устата, а той никак не обича да пие вода, при което процедурата е доста неприятна и за двама ни - дави се, започва да реве. Вие давате ли водичка след хранене, притеснява ме, че ако не си изплакне устата може да получи ранички.

Сигурна съм, че те е посъветвала или майка ти или педиатърката, която е леко застаряваща вече  Laughing
Няма смисъл!  Wink
Цитирай

Бургас/Пз

Никога не съм давал и още не давам дори и след пюрето. И нямаме проблеми никакви
Цитирай

не съм изплаквала, минавала с марля и др. подобни
Цитирай

едно иглу в Лапландия

Не съм изплаквала, млечница не е имала.
Цитирай

Варна

Педито ни беше казала да изплаквам,обаче на мен ми е изключително трудно да и завра биберона в устата при положение че се е наяла мн добре.
п.п.бях се пробвала на няколко пъти,но вече въобще не се мъча...млечница е нямала до сега Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 46 отговора