Как решавате сигурността на извънградските имоти?

  • 6 168
  • 91
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 710
хахаа, темата изплиска легена:-)

# 76
  • София
  • Мнения: 816
Имам къща близо до София,имаме комшии обаче които ни предупредиха за цигански набези.Един ден като бяхме там минаха един дърт циганин с дете.Всичките къщи бяха огледани с голям интерес,добре ,че бяхме там да не помислят че е необитаемо.Хората разказаха как са си махнали некролозите на старите хора,защото дебнат къщите на старите хора и после разграбват. #CrazyСериозно се замисляме за нещо като ПИС,което да ги стресне.

# 77
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
ще следя че ми стана много любопитно,ако не друго как се ухранява този спер-лукс сега newsm78

# 78
  • Мнения: 461
Неволята учи ...  Laughing

# 79
  • София
  • Мнения: 346
А аз така и не разбрах този луксозен имот съществува ли действително или е само в мечтите на авторката ?  newsm78   Темата ми заприлича на "Нероден Петко" - май така се казваше приказката .

# 80
  • Мнения: 4 965
1. Имаме навсякъде стабилни врати и решетки.
2. СОТ.
3. Куче в двора.
4. Комшии, които се падат и роднини на мъжа ми (едната му леля с мъжа й са пенсионери и си живеят почти постоянно на вилата), а другата леля ходи много често и през седмицата.
5. Свекърва - 6 месеца е в САЩ и 6 месеца е в едната къща на вилата.
6. Сензорни лампи в градината.
7. Висок дувар.

# 81
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
последен хит в превземането на чужди жилища... Изкопават дупка в стената.

# 82
  • Мнения: 4 380
последен хит в превземането на чужди жилища... Изкопават дупка в стената.

През дупка какво могат да изнесат? Освен ако има бижута и ценности, друго не виждам как. В една къща където не се живее постоянно, бижута и ценности не се държат. Основните стойностни неща са мебелите и техника евентуално.

Ариана, имотът и съществува, и е в мечтите на авторката. Wink Едното на другото не пречи, авторката обикновенно не мечтае нереални неща.

# 83
  • Мнения: 497
Ох, Хени, разсмя ме много с тълкуванието за дупката. Ма то зависи от дупката да ти кажа. Четрикрилен гардероб няма да изнесат, ама всичко вътре в него, одеала, чаршафи,плюс посуда, телевизор, уредба, печка енд соу он, а и кочината, която ще завариш, стигат.

# 84
  • София
  • Мнения: 6 360
последен хит в превземането на чужди жилища... Изкопават дупка в стената.

През дупка какво могат да изнесат? Освен ако има бижута и ценности, друго не виждам как.

достатъчно е да ти разбият врати, прозорци (особено, ако са скъпи), да обърнат всичко в къщата нагоре с краката - дори ей-така, от яд, че няма нищо ценно.

това, което ти описвам, не е хипотетична, а напълно реална и често срещана ситуация.

# 85
  • Мнения: 4 380
последен хит в превземането на чужди жилища... Изкопават дупка в стената.

През дупка какво могат да изнесат? Освен ако има бижута и ценности, друго не виждам как.

достатъчно е да ти разбият врати, прозорци (особено, ако са скъпи), да обърнат всичко в къщата нагоре с краката - дори ей-така, от яд, че няма нищо ценно.

това, което ти описвам, не е хипотетична, а напълно реална и често срещана ситуация.



Да, съгласна. Не дай бог прозорците! Sick

# 86
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 670
В подобен имот на един мой познат /само че малка къщичка/, живеещ в Испания, циганите му демонтираха оградата /тухлена и висока/, до последната тухла я бяха отмъкнали  Mr. Green Идва си човекът и какво - ограда няма. На следващото идване бяха демонтирани дограмите и вратите, а вътре всичко беше изнесено до най-малката подробност. За последно му бяха развалили покрива и отмъкнали керемидите. Той дойде, поогледа и заряза имота /развалината/ и си замина. След време, пак беше дошъл с намерение да продаде поне земята, че да не е хептен на загуба. Вече и останалите тухли от къщичката бяха изчезнали. Просто къщата вече я нямаше. И това става не извън населено мястото, а в малко село, къщата /нищо не остана от нея/  беше съвсем в края на селото и след нея започваше гората. В селото си живеят няколко баби и дядовци и до днес. Само един дядо беше видял циганите с каруците отпред и ги попитал защо рушат, а те му отговорили, че къщата е продадена и новият собственик ги е наел да разчистват, защото ще си строи вила. Звучало логично.
От бай Мангал и приятели спасение  няма. 
Инвестирай си парите на друго място, майка ти е права, тук не е разумно.

# 87
  • Мнения: 4 380
Ужас, ти ме уби направо... Joy

# 88
  • Мнения: 117
Мъжът ми се е замислил сериозно за камера, ама и трябва да записва някъде. Не знам дали си струва. С такъв мерак си взехме къщата да има къде да щуреят децата и дръвчета засадихме, всички ги изтръгнаха, да им изсъхнат ръцете, дано.

# 89
  • Мнения: 301
Пак ви казвам всичко зависи от собственика!
Казах по-горе и сега пак ще кажа нашия имот се охранява от камери записват на компютър,но същевременно си го гледаме по интернет.
Доста луксозно е направен и въпреки всичко нямаме проблеми  Peace

Общи условия

Активация на акаунт