Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора

Пловдив

Здравейте, вече се затопли и почти цял ден сме на вън, но все още не мога да измисля как да давам кашата за следобедното хранене  newsm78 За това тия дни карам на плодови пюрета със сметана или купени каши в бурканчета, а имам два вида у нас, които приготвям.
Моля, по-опитните да ме светнат, че нещо не мога да се сетя как да приготвям тая каша като сме на вън, а на инструкциите пише, че в рамките на половин час трябва да се даде.
Цитирай

sofia

Когато сме навън не давам от прахообразните каши. Не е фатално да не дадеш понякога, а и ти си написала, че заместваш с тези от бурканче и плодово пюре - аз също процедирам така. Но аз давам прахообразните каши към 17:30-18:00, така че в повечето случаи тогава вече сме се прибрали от разходки! Peace
Цитирай

Белгия/София

Никак  Smile Не давам навън каша, сложна работа ще да е  Very Happy
Цитирай

Ползвам каша в бурканче. Случвало се е да правя кашата навън - тогава ти трябват вода в термос, аз ползвах контейнер на Авент с количеството каша (съдът е напълно сух). Разрездаш с  вода и готово.
Цитирай

София

Ползвам каша в бурканче. Случвало се е да правя кашата навън - тогава ти трябват вода в термос, аз ползвах контейнер на Авент с количеството каша (съдът е напълно сух). Разрездаш с  вода и готово.
И аз имах не повече от два такива опита и на финала просто се отказах. При положение, че има каши в бурканчета, плодови дуети, йогурти и пр. готови закуски, не се занимавай да мъкнеш термоси, контейнери и пр. посуда ooooh!.
Цитирай

Варна

Аз слагах в 1 шише за хранене топлата вода в термобокс и кутията с кашата отделно. После в 1 бурканче от пюре сипвам водата, слагам кашата, бъркам, храня с пластмасова лъжица и после хвърлям. Това е  Laughing
Цитирай

Ако е наред каша да яде,хапва я вкъщи...не ми се разснасят термоси и т.н.
Цитирай

Ако задължително трябва да яде каша, най-лесно е да купиш готова в бурканче.
Цитирай

И аз имах не повече от два такива опита и на финала просто се отказах. При положение, че има каши в бурканчета, плодови дуети, йогурти и пр. готови закуски, не се занимавай да мъкнеш термоси, контейнери и пр. посуда ooooh!.

Това беше, докато открия кашите в бурканче! Mr. Green Peace
Цитирай

София

купувам си 0.5мл.Девин розова,отивам в някое заведение и моля да ми стоплят водата,слагам кашата и готово.Каша,лъжица и чаша за кашата държах винаги отдолу в пликче.По-евтино ми излизаше определено.А каша в бурканче е ял вкъщи
Цитирай

Когато се налага да хапне навън винаги купувам каши в бурканче.Много е удобно.
Цитирай

там където не искам

Ако държиш да даваш прахообразни каши можеш да процедираш както е писала ЛУРДЕС.Аз лично навън каша не съм приготвяла.Просто я давам в 09:30 - 10:00 часа и излизаме навън.
Цитирай

На мен пък ми е много удобно. Приготвям гореща вода в шише за АМ, вземам кутията с кашата и излизаме. Когато стане време за хранене, водата вече е поизстинала, сипвам кашата и храня. Долу-горе по същия начин процедирам, когато давам АМ на разходка.
Цитирай

в Надежда-та

Никога не съм давала каша на вън Thinking
Приготвяй си вода в термус Peace
Цитирай

Somewhere over the rainbow

След един неуспешен опит- втечнена каша, давах само готова от буркан.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора