Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте.Едното от бебетата ми от около 10 дни започна да отказва млякото храним се с Хумана 1.Гладна е започва да яде хапва около 20 грама и започва да се отвращава даже се опитва да го повърне нарочно.Храним се насила в продължение на около час и едвам изяжда около 80 грама.Помислихме че е от млякото и и взехме розов Хип но и с него е същото.Незнам какво да правя моля посъветвайте ме.  Да попитам и за другата давам и по 120 гр. и иска още направих и следващата доза от 150 и си го изяде цялото мога ли да и го увелича при положение че е на 2 месеца и 10 дни.Водих я при нашата лекарка тя ми препоръча аптамил но пак е същото.Моля препоръчаите ми добър педиатър където да я заведа че не съм доволна от нашата.
Цитирай

Ланкър, планините Овнерог

Бебе на 2м не знам как би повръщало нарочно. Посъветвай се с гастроентеролог.
« Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 21:25 от Гита Ог »
Цитирай

Ако искаш добър педиатър, поне напиши в кой район на София си, понеже с две бебета не виждам как ще пропътуваш града от единия до другия край.
И едно лично мнение - не насилвай детето си, а по-добре разбери защо не иска да яде. Бебетата имат страхотни инстинкти - няма да се остави гладно детето, но щом не иска да яде си има причина, която трудно може да се отгатне от непознати във форум...
Цитирай

Tам през Атлантическия океан

Може би това малко ще  те успокои: Алек го кърмих до 5 м след което мина на АМ и количеството което изяждаше бе 80 мл. Никога не е изяждал количеството обозначено на опаковката  Rolling Eyes
Тогава се бях притеснила даже пусках тема тук  Wink
Всяко детенце си е различно някои хапват повечко  други по-помалко но затова пък интервала на храненията е по-къс  Peace
Важното е детнеце да е жизнено и здравичко Peace

За твое успокоение посъветвай се с още един педиатър

Бебе на 2м не знам как би повръщало нарочно. Посъветвай се с гастроентеролог.
Peace
Цитирай

Бургас

И моята дъщеричка имаше такъв период - оставях я да изяде, колкото пожелае, след това я вдигах да се оригне, и пак и давах шишето, ако не го искаше, не я насилвах. При нас беше за кратко, около десетина дена, после започна почти да си изяжда млякото, от скоро я минах на по-малко хранения през деня и се справя доста добре с по 150 мл.  Wink 5 пъти на ден. Относно другото ти детенце - според мен е много да яде по 150 мл, особено ако го храниш 6, 7 пъти  Rolling Eyes
Цитирай

София

Дъщеря ми също отказваще да яде като беше на 3 месеца.Не харесваше млякото.Смених Аптамил с Милумил и нещата се оправиха.Мойта като беше на 2 месеца ядеше по 90-120.Все пак всяко дете е различно,но може би е по-добре да поизчакаш малко и тогава да увеличиш.
Цитирай

София

Притесних се защото преди това изяждаше по 120 мл и то доста лакомо и изведнъж започна да се мръщи.
Цитирай

Пловдив

Моя също в третия месец отказа да пие каквото и да било мляко. Направо се бях побъркала. Трябваше да заспи за да го излажа да го пие. Смених НАН, Фризолак и Розов Хипп докато попаднах на Лактана Био. Просто го обожава това мляко. Пожелавам ви успех с храненето  Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.