Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

в Австрийско...

Може ли някой да ми предложи рецепта zа агнешки ребра? Могат ли да се правят като свинските?
Цитирай

Може да, но ако са по-тлъсти ги поизрежи.

Аз ги обичам печени под фолио с бира.
Цитирай

Пухландия

Едно от любимите ни ястия е печеното агнешко. Приготвям го по следния начин: месото или ребра нарязвам на порции и овалвам в смес от 2-3 с.л. брашно, 1-2 с. л. червен пипер и черен пипер на вкус. Подреждам в тавичка за печене слагам 1 чаша вода и 1 чаша вино или бира. Покривам с фолио и пека на бавен огън около 2 часа , накрая махам фолиото и оставям на по-силен огън да хване коричка. Понякога при месото слагам цели картофи( обелени) става божествено.
Цитирай

Аз ги варя лекичко до полуготовност. После ги слагам във фурната с малко бира, вода/от вареното /, черен пипер и кубче масло.   chef
Цитирай

За днес тъкмо съм напрвила агнешки ребърца  Laughing
Първо ги варя почти до готовност и после запичам на фурната с подправки на вкус (обикновено черен пипер и чубрица). Стават неустоимо вкусни!
Цитирай

Аз мога да дам идея за агнешки котлетчета,защото ребърцата са доста умалени.
Като начало оформям котлетчетата и ги овкусявам-сол,черен пипер и след това запържвам леко в тиган, до порозовяване.След това в намаслена тавичка и загрята фурна пека до готовност, около 30-тина минути.Става бързо имного вкусно.
Цитирай

София

Вече дота идеи са ти дали момичетата, но ето ти и от мен една рецепта, ако ти се опитва нещо по-различно Peace
Цитирай

Италия

Най-ги обичам на скара,със зелена салатка за гарнитура..  liplick cheers
Цитирай

weltweit

Леко сварени и на скара/грил-тиган или в йена с вино и розмарин.
Цитирай

в Австрийско...

Благодаря на всички zа идеите   bouquet Ще пробвам подред, имам няколко порции във фриzера  Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.