Турнето на U2 360 градуса

  • 24 659
  • 499
  •   1
Отговори
# 15
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Аз реших да ходим в Милано на концерт на U2 обаче не мога да разбера дали днес започва обществената продажба на билети или предварителната. Според мен на 10-ти март е започнала предварителната продажба на билети за платените членове, а три дни по-късно, т.е. днес започва и обществената продажба. В момента билети не се продават. Не мога да се ориентирам в този италиански сайт http://www.ticketone.it как става доставката, изобщо доставят ли билети извън Италия  newsm78

# 16
  • Мнения: 1 107
Според информацията от официалния сайт продажбата започва днес, за съжаление не знам италиански, но виждам надпис "Vendite Chiuse" , което ще рече че е затворена продажбата и е много вероятно билетите да са свършили.

# 17
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Аз от сутринта го следя. Тя изобщо не е почвала продажбата на билети, пък и все пак 85000 билета не вярвам да са ги продали.

# 18
  • Мнения: 1 107
Е, добре тогава- дано успееш да се снабдиш с билет. В Гьотеборг за 2 дати билети свършиха за по-малко от 4 часа... днес бяха пуснати в продажба

# 19
  • Мнения: 57
Дааааааа, концертът в Гьотеборг е продаден вече.

Момичета, при вас опцията за присейлс действа ли? При мен е като в омагьосан кръг .... и нищо в крайна сметка.


# 20
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Вчера не успях да купя за Милано, а днес са останали само от 35 евро билети, които са на третия етаж на стадиона.

Шушумига, я кажи повече за присейла. Ти кога си плати въпросните 50 долара и защо казваш, че е като омагьосан кръг?

# 21
  • Мнения: 113
Едно въпросче за билетите за Милано: от кой сайт сте поръчали? TicketOne ли? От вчера го гледам и не видях въобще продажба....Ако някой все пак се сдобие по някакъв начин с билет (може и за друго място в Европа), да каже как е станало....Благодарности!

# 22
  • Мнения: 214
За Загреб билетите от официалния сайт на турнето ли ще се продават?

# 23
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
За Милано вчера цял ден нямаше възможност за закупуване на билети. Днес сутринта имаха билети само от 35 евро.
За Загреб на официалния сайт на U2 ще обявят от кой сайт ще могат да се купуват билети, но първо трябва да обявят от коя дата ще стартира продажбата.

# 24
  • Мнения: 214
Мерси, ще следя и аз.

# 25
  • Мнения: 2 037
И аз съм с вас!

# 26
  • Мнения: 57
ами мен само ме прехвърля към началната страница и се логвам безброй пъти .... и нищо в крайна сметка. Писах на съпорта, но за сега нищо
Вчера се абонирах за всички възможни хърватски сайтове за билети, които са обявили продажба за концерта, но вероятно от eventim ще стане. Ще следя и ще ви кажа.
Нещо друго ми прави впечатление сега. Първоначално бяха обявени по 1 дата на град. Сега гледам, че някои градове са станали с по 2 дати - Амстердам, Дъблин:) яко Simple Smile


Вчера не успях да купя за Милано, а днес са останали само от 35 евро билети, които са на третия етаж на стадиона.

Шушумига, я кажи повече за присейла. Ти кога си плати въпросните 50 долара и защо казваш, че е като омагьосан кръг?

# 27
  • Мнения: 57
Искате ли да си сформираме група за Загреб? Сега ми хрумна

# 28
  • Мнения: 1 107

Нещо друго ми прави впечатление сега. Първоначално бяха обявени по 1 дата на град. Сега гледам, че някои градове са станали с по 2 дати - Амстердам, Дъблин:) яко Simple Smile




Абсолютно вярно е това- аз така успях да купя билети за втората дата- след 3 часа чакане. Така, че трябва да знаете че ги пускат почти веднага като намалеят местата за първата и да не се отчайвате!

# 29
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Шушумига, а колко време след като си плати Subscription ти пратиха кода за присейл?

Общи условия

Активация на акаунт