Имаше ли въпроси от страна на хората

  • 2 466
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 084
Зависи къде живееш... И на кой колко му е ума.

# 16
  • Мнения: 1 669
Аз не съм чула нито един негативен коментар. Единственият, на който много се смях е въпросът на една от мамите, с които излизаме към друга мама (втората мама знае, че Мия е осиновена):
  - Ти познаваш ли бащата на Мия?
  - Да, познавам го.
  - Да не би да е чужденец? Много екзотична красота има това дете, не прилича на българче... Joy

Когато  разказах това на съпруга ми, той се изсмя и каза :"Да беше казала, че съм швед."  Wink

Представям си какви очи щеше да ококори. Малката ХИЧ не прилича на шведче... Joy

# 17
  • Мнения: 83
Въпроси има и не можеш винаги адекватно да отговориш особенно ако се притесняваш от човека срещу теб-говоря за себе си Embarassed
както мамите преди мен са писали може често да те попитат чие е това дете-аз само когато вече пожелая отгогварям,много често ми виждат широкия гръб вместо отговор.Имах и много "приятен" диалог в парка:тя:може ли да се запознаем защото виждам редовно сте тук?
аз:рабира се!
тя:аз така кърмя онака се захранваме ,а пък свекито е педиатър.....
аз:ами чудесно,но моето дете е много специално-имах в предвид за мен !
тя: естествено-
в какъв смисъл?!?
аз:запознахме сме когато тя беше на 7 месеца!
последва аз видях нейната малка главичка отзат Sad Naughty Thinking ooooh!има и продължение на историята-срещнахме се отново-този път ние с дъщеря ми и си тръгнахме със самочуствие,което дори да не ни познаваш съм сигурна съвсем скоро ще имаш! Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 16 024
Да се изкажа от страната на хората - имам съседи, млади хора, по еднои също време си купихме апартаментите. Доскоро си бяха двамата, от 2-3 м. извеждат сутрин малко детенце, явно го водят при баби или ясла. Никога нищо не съм ги питала, усмихваме се с детето, казва ми  чао и маха с ръчичка. Не бих си позволила да питам никога, а и  какво да ги питам. Това си е тяхното дете и като всички родители сутрин отиват на ясла и работа.
Дъщеря ми, след като се роди я гледаха до 10 м. в дом/беше много недоносена и с проблеми/, като се прибрахме в къщи  съседите се изредиха да коментират и да дават акъл какво е това дете и от къде е. После  1 съседка/злобна стара мома/ колкото пъти ни видеше все ни обиждаше - били сме ...... и двете. Не обръщахме внимание, после сменихме жилището и така.

# 19
  • В уютен дом!
  • Мнения: 76
Здравейте милички, много благодаря за продължавъщите отговори и съветчета Hug, убеждавам се, че това е въпрос на вътрешна нагласа, тактичност и умение да излезеш от ситуацията със самочувствие и високо вдигната глава!!! Peace
Горда с моето дете и щастлива и усмихната Laughing ! А съседите, както казвате вие, ще се справим някак си с тях   newsm78 hahaha Joy
Лека и успешна седмица на всички МАМИ!  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт