Pinnoslim - отзиви

  • 43 017
  • 135
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 159
И аз тук, че ми грабнахте вниманието.
danielad здрасти мила
Аз да поитам,като е напълно безвреден докато кърмя мога ли да го пия?

# 76
  • Мнения: 139
Момичета, само да ви кажа, че като ви четох ме убедихте да си го купя тоя Пинослим. Та като отидох в аптеката и жената ми каза, че Калорекс Апетин бил със същия състав, но по-евтин. Взех го него. Сега ще чакаме резултати.

Последна редакция: пт, 27 мар 2009, 11:47 от vike

# 77
  • Мнения: 1 819
Каква е цената на Калорекс апетин,чи е мен ме заинтригувахте и се чудя кое да си купя newsm78

# 78
  • Варна
  • Мнения: 1 879
И аз тук, че ми грабнахте вниманието.
danielad здрасти мила
Аз да поитам,като е напълно безвреден докато кърмя мога ли да го пия?

На листовката към таблетките пише да не се употребява при бременност, кърмене и от малки деца... Няма такова нещо като "напълно безвреден", нали знаеш... Simple Smile

# 79
  • София
  • Мнения: 2 044
И аз тук, че ми грабнахте вниманието.
danielad здрасти мила
Аз да поитам,като е напълно безвреден докато кърмя мога ли да го пия?

На листовката към таблетките пише да не се употребява при бременност, кърмене и от малки деца... Няма такова нещо като "напълно безвреден", нали знаеш... Simple Smile
Не става за кърмачки
Момичета, само да ви кажа, че като ви четох ме убедихте да си го купя тоя Пинослим. Та като отидох в аптеката и жената ми каза, че Калорекс Апетин бил със същия състав, но по-евтин. Взех го него. Сега ще чакаме резултати.
Калорекса е с по-малко милиграма активна съставка

# 80
  • Мнения: 37
При положение че 700 мг. вършат същата работа, защо трябва да приемаш повече. На кутийката на калорекс Апетин пише 840мг. като разликата е алфа токоферол.  Дали на пинослима е 1000мг чисто. Например на техния кларинол пише също че е 1000мг, но като се зачетеш се оказва 800мг. Та има разни хитринки по надписите.

# 81
  • София
  • Мнения: 2 044
Ами на шишето си пише-една капсула-1000мг масло от семена на корейски бор,няма друга съставка,Апетина-КАКВО ПРЕДСТАВЛЯВА КАЛОРЕКС АПЕТИН?

Калорекс е нов продук от фамилия CALOREX за потискане на апетита. Активната съставка е пиноленова киселина от ядки на Корейски бор. Той расте в планините на Корея, Япония, Сибир и Манджурия и ядките му има 40 пъти повече пиноленова киселина, отколкото други борови ядни. Всяка течна капсула съдържа 700 мг стандартизирана пиноленова киселина.
-Това е от упътването на Калорекса Peace
Калорекса не съм го пила,така че не знам дали ще върши същата работа,но от Пино слима съм супер доволна за сега-все едно не съм аз,супер много съм намалила яденето,днес пак правих някакви специалитети-хич не ме съблазняват ,чувствам се все едно съм яла цял ден CrazyПих си го купувала доживотно ако ми действа така Wink
 

# 82
  • Мнения: 1 095
Много интересни и добри отзиви, май ще купувам и аз Simple Smile

# 83
  • Мнения: 37
Всъщност Калорекс Апетин е от около година  по апеките. Аз научих за нега от позната лекарка. Но не съм виждала реклама, което може би е грешка от тяхна срана. Като чета за начина на действие се чудя каква е ползата или недостатъка от различните милиграми. Просто и в двата варианта усилват така или иначе съществуващ естествен процес. Факт е обаче, че трябва да се насроя за дълго ползване.

# 84
  • Мнения: 1 680
И аз си купих пинослим. Проблема при мен е ,че се храня здравословно, до момента няколко дни преди цикъл, тогава просто не знам какво правя... и качвам 2 кила , които след цикъл слалям и докато се настроя е дошло време за следващия цикъл. Така е от няколко месеца. Затова си взех пиннослим. От днес го пия и съм преди цикъл. ЕЕЕЕЕ нема го оня вълчия глад. Ако ще да е така и за напред ще се възползвам.

# 85
  • Мнения: 32
И аз купих  Mr. Green Чудих се чудих...да видим...дано да подейства
Цяла зима се боря с 5-6 кила и все ме пързаля волата  Twisted Evil Имам чудесен здравословен режим, който е специално за мен и знам че ще подейства и ще свърши с тялото ми каквото трябва, само да имам волята и търпението  да почакам...и да не се провалям вече  Peace

# 86
  • Мнения: 139
Каква е цената на Калорекс апетин,чи е мен ме заинтригувахте и се чудя кое да си купя newsm78
Мисля, че Пинослима беше 21лв в аптеката, а Калорекс Апетин е 13.80лв за 30 хапчета са и двете цени. Аз пия Апетина от 3 дни и наистина намалява апетита, но не съм пила Пинослим за да преценя дали Пинослима действа повече. За сега обаче Апетина ме устройва  Simple Smile

# 87
  • Мнения: 32
Като свърша пинослима сигурно ще пробвам калорекса - ако действат еднакво, не държа да давам повече пари  Sunglasses
Иначе да се похваля - чувството на глад е съвсем притъпено.... готвя си здравословно и нарочно сипвам малки порции и засега се справям (т.е. не посягам към...другите неща) Не че сега не ми се яде сладко, но то е на психическа основа - трябва да съм много болна, за да откажа. Действително обаче стомаха ми не го иска. Засега съм доволна - е 2 дни са, но дано докато свърши опаковката има и нагледни резултати  Peace

# 88
  • Мнения: 368
Как сте момичета аз взех да се отчайвам 11 дни го пия вече и от 3 кг не мърдам надолу повече  Rolling Eyes

# 89
  • Мнения: 6
Имай търпение миличка, хубавите резултати се постигат бавно, но трайно   bouquet
Аз се чувствам страхотно, чувствам се някакси лека като перце Heart Eyes И имам такава енергия и жизненост  Hug

Общи условия

Активация на акаунт