за спанетето в столчето за кола

  • 2 010
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Моята дъщеря е на седалка. По неудобно нещо не съм виждала. Като заспи на дълъг път се изхлузва цялата на страни. възглавница за главата в случая не върши работа, защото като заспи цялото тяло се изкривява. Но нали е за безопасност си я държа да си спи на седалката.

# 16
  • София
  • Мнения: 44 088
 ooooh! ooooh! ooooh!
на каква седалка е, че така се изкривява... аз такова нещо не съм видяла.....
да не е само на пънче....ако да нормално - ама те и без др нищо не правят и даже са леко по-опасни отколкото обезопасяващи....

# 17
  • Мнения: 697
как се събират деца на 1г. и половина в кошница? newsm78Ние на 6м. му взехме столче

И аз това се зачудих. На нас ни е тесничка вече кошницата. До месец смятам да я сменям.

# 18
  • Мнения: 408
как се събират деца на 1г. и половина в кошница? newsm78Ние на 6м. му взехме столче
Еми детето ми се събираше и нямаше проблем.Явно твоето дете е по-едро от моето.На леля ми на детето още на 10-я м. и укъся,а на приятелката ми 2 годишното дете се събираше.Може да се монтира и към движението,моето не може.

# 19
  • Мнения: 2 011
Аз си мисля,че не ти трябва възглавница,понеже столчетата 9-18 кг имат доста легнало положение и на детето му е удобно да спи и без възглавничка.При нас поне е така.

# 20
  • Мнения: 6 713
Няма нужда от възглавници в столчето за кола. Stop

# 21
  • София
  • Мнения: 8 280

Ползвала съм за сина ми възглавничка за вратлето, добре държи. Поставях му я след запиване.


Сори, не се сдържах:) Може би е малко мъничък да запива:) Cute:) И на мен след запиване ми пада главата...

 Joy мда изложих си детето ... а той милия алкохол не близва. Знае, че виното и бирата са гадни, а си няма идея, че съществува "твърд" алкохол

# 22
  • Мнения: 408

Ползвала съм за сина ми възглавничка за вратлето, добре държи. Поставях му я след запиване.


Сори, не се сдържах:) Може би е малко мъничък да запива:) Cute:) И на мен след запиване ми пада главата...

 Joy мда изложих си детето ... а той милия алкохол не близва. Знае, че виното и бирата са гадни, а си няма идея, че съществува "твърд" алкохол

Браво на твоето дете,моето само гледа да се обърним и да и натопи пръсчето в бирата Blush

# 23
  • Мнения: 2 334
Взех стол за кола на Чиполино с 5 степени.Дъщеря ми си спи  без проблем и главата не и се клатушка  Peace

# 24
  • Мнения: 1 372
Махнахме кошницата още в края на деветия месец. Дъщеря ми и без това не я обичаше. Сега е със столче за кола от 9 до 36 кг. Възглавничката която придъжа главата е много удобна. Детето ми рядко заспива в колата, но ако сме на дълъг път и заспи и слагам възглавничката и така съм сигурна, че главичката и се придъжа.

Общи условия

Активация на акаунт