13-та фатална тема на финските мами

  • 15 271
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 999
Добро утро снежинки мили   bouquet

Винце, най-накрая да те чуем  Hug Хайде разказвай, като имаш поне малко време  Hug Определено липсваше в темата  bouquet Щастлива се появи за малко и пак изчезна  newsm78

Пъпенцеееее Честит Рожден Ден - Да си здрава, обичана, щастлива, окрилена и с вроден късмет!



Момичета хубав ден   bouquet

# 16
  • Мнения: 25
Привет снежинки Hug
ПЪПИ„ ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ДА СИ МНОГО ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА! И ВСЕ С ТАКОВА СЛАДКО ЧУВСТВО ЗА ХУМОР! МНОГО КЪСМЕТ!

Гледам нова тема..нямаше ме пак малко..малко грижи си имам и малкото едно запушено носле- не спи и само мрънка. Та, затова не съм писала толкова време, да не натоварвам само с проблеми.
Дънди, мила, дано вече си оздравяла и всичко да е останало назад Hug.
Пчели, дано малкият герой и той вече да е здрав и бяга и прави белички (малки)  love001! Ти беше започнала преди време да пишеш как си се справила с безсънието му..и мъжо те прекъсна,..а аз все забравям да те питам пак.
Май и тук е такъв вируса..малкото го боли гърлото, от вчера и мъжо се оплаква..отделно всички около мен.

Рали, мила, пиши как е..и весело изкарване Laughing.
Винце, привет Hug. Със сигурност си изкарала супер. То вярно,че времето все е малко, но драскай по 1 ред и за нас  love001
Марги, мама, месри за закуската и за кафенцето Hug
И тук е едно отврат време/мъгла, дъжд..Е, поне се успокоявам, че в София пак ги е 'изненадала' зимата. Laughing.
Иначе вече има кокиченца и едни много сладки малки жълти цветенца (на мен ми приличат на мини кукуряк, минзурах и лале смесено).
Много целувки за всички момичета!
И весел и топъл ден, пълен с много здраве!!!

# 17
  • Мнения: 25
мама, чак сега прочетох за работата..нали малко бързах и..по диагонала Mr. Green
Поздравления за практиката! И дано скоро след това да си намериш работа, каквато ти харесва и допада!
Специални целувки за сладката адашка Hug.
Марги..леле ама и ти си била зле..оправяй се мила скороооо Hug Hug Hug.

# 18
  • Мнения: 703
ПРИВЕТ,ПРИВЕТ!
Не знаех,че Пъпич е рожденничка днес Blush
Да ми е жива и здрава,все тъй млада и красива!
От сърце й пожелавам Здраве - то винаги е нужно!
Пожелавам й Щастие -то никога не стига!
Море от любов на брега на което винаги някой я очаква!

# 19
  • Мнения: 703
Винце,милинка..ти се появи Praynigнай..сетне!
Да знаеш само колко ми е криво,че отсъстваш Cry
Идвай отвреме навреме да се обадиш

# 20
  • Мнения: 58
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ПЪПИ!



Здраве и късмет - да са винаги с теб!


Наздраве!

Последна редакция: ср, 11 мар 2009, 23:28 от mimota

# 21
  • Мнения: 312
Здравейте момичета,

Валенце, как е бебо сега? Да не сте лепнали и вие някое вирусче?

Пъпич честит рожден ден, мило !!!! Много здраве , щестие и любов ти желая!!!

Винскааааа как си бе душата? Аз помислих,че си ни забравила. Ей, ама много се радвам,че се отби пак  Hug Ще чакаме и  от теб разкази.. надълго и широко  Mr. Green

А относно моето пътуване, просто чудесно си изкарах. Много ми е слаб нета и бавно се качват снимките, но не съм забравила за тях и с удоволствие ще ги споделя с вас. Беше много хубаво време, едно такова слънчево. Ходихме до най-дългия водопад в Европа- Водопада на Райн, Швейцария. След това Цюрих, който междудругото е адски скъп град. Все очаквах да е скъпо, ама то прекалено  ooooh! Иначе в Германия беше страхотно. Винаги съм смятала,че по-чисто място от Финландия няма, но съм грешала. И преди съм била във Франкфурт, но малко като влезне в провинцията човек и вижда истиската страна. Всъщност аз бях на гости на едни приятели в Синсхайм, но доста обикаляхме- отскочихме до Манхайм, Щутгарт, Хайделберг и т.н. Впечтлена съм от хората и страната. Незнам защо винаги съм ги смятала за крайно студени хора, но като се замисля по-студени от финландците не съм срещала(не,че и от тях няма топли хора). Та така с две думи всичко беше страхотно. Може би в комбинаця с това,че не помислих и за миг за работа отпуската мина чудесно.
Ще лягам сега,че да не си разваля режима, който така успешно от доста време вече поддържам. Ще има продължение утре вечер...

Целувки милички за всички ви!

# 22
  • Мнения: 312
Мимота ама да знаеш как си ме уличила с този Космополитан!!! Мерсаж  Hug

# 23
  • Мнения: 3 674
Мила Пъпи/ Тони.... ама ти си била  Рибка, ха  Heart Eyes
Леко поздарвче  на патерици... Mr. Green



Честит рожден ден !!!     bouquetПожелавам ти всичкото щастие на земята и да си жива и здрава и винаги обичана и много щастлива!!!  newsm51

Как са мишоците?  Heart Eyes

Мили снежинчета...ами то няма кой знае какво за разказване... newsm78  Много пътувам и работя напоследък...и  срещам постоянно българи където и да ида!  Whistling  Абе как ме надушват тия хора... Crossing Arms не знам... Joy Ама няма лошо де... Hug

Когато ми остане време, ще разкажа. А за снимки,скоро не съм правила  newsm78  Като че ли преди по имах мерак за снимки...ся нящо мъ домързява Crazy

А....освен работата имах леко приключение на корабче , което ми с падна като подарък
от една фирма, от която пазарувам често.  Blush
Та корабчето е доста големичко и се движи  От Норвегия до Дания...та  със сина ми си направихме разходка на корабчето. Изкарахме весело... Party ..и естествено там пак се запознах с българин/колега  ooooh! Joy

А къде е МОФ-чето? Не я виждам в редиците?  newsm78

Момичета, ако знаете как се радвам ,че сте все така сплотени и активни... Heart Eyes

Скоро ще ви пиша...и ще се опитам да наминавам по-честичко...  Blush

Много ви гушкам всички!/ няма да ви изброявам поименноHeart Eyes Hug





# 24
  • Мнения: 25
Привет мили момичета Hug
Винце, много се радвам,че си си изкарала добре. Hug. И за корабчето-супер изживяване е било..но ако си идвала до Копенхаген..хм..ще ти се карам Wink нали съм ти обещала винце да пия с теб Wink.
И духа ти е все така свеж, браво   love001.
Рали, хубаво е,когато човек има приятели. И при теб е било забавно пътешествие. Най-важното е,че си успяла да се забавляваш и да забравиш работата и грижите Hug Май вирус беше при бебчо, от снощи е по-добре, но баща му доста подсмъча.
Пчели, Марги, Дънди (ох..дано няма и други болни) как е положението при вас? Оправихте ли се? Hug Hug.

Ние уикенда сме на гости на свекито, че имаше РД..поръчала си е за подарък книга..ама не казала каква ooooh!. Вие да сте чел ooooh! скоро нещо, което да ви е грабнало?
Много весел, слънчев и успешен ден на всики  bouquet

# 25
  • Мнения: 3 674
Валка, не съм идвала до Копенхаген...иначе обезателно щяхме да пием винце с тебе!  Party Освен това, тази столица  ми е един от любимите градове в Скандинавието Heart Eyes

Корабчето ходеше в Датско до  Фридриксхавен...и там стоеше само два часа.  Peace

Иначе за книги...ох, аз си накупих толкова  много книги от България... ooooh! че чак платих  свръх багаж  Joy  Ама  здраве да е... Hug

Иначе духом не падам...  Whistling държа се все още Grinning

При вас в Копенхаген снежно ли е или вече е пролет?  Flutter

Аз в неделя се прибирам у дома, а  моя викинг ми каза че там си имаме  два метра сняг.. ooooh! и май ще откара така до април...  newsm78  а може и до май?! #Crazy

Иначе аз в неделя се  прибирам у дома, ама  само за 5 дена  Rolling Eyes  Уикенда заминавам да свирна малко  в Шведско. Никога не съм ходила на това място. newsm78 

 Колегите казват , че било голямо и много живо  Sunglasses  Имало ресторант с градина/ аз много обичамWhistling дискотека и пиано бар... Mr. Green  Та звучи доста  интересно  Flutter

Рали..и ти си имала чудесно пътешествие!  Heart Eyes

Болните да оздравяват... Hug



# 26
  • Мнения: 703
Оуу,Винце,ама като разказваш,честно ти завидях да си призная
Аз до момента в който се закотвих тук  #Cussing out си бех знайш какъв Пантелей Пътник..постоянно в движение,постоянно на път,не точно като тебе,ама подобен живот имах.И бях щастлива smile3521Сега понякога ме е яд на мен самата,че избрах тоя заседнал живот тука,ама нямаше друг начин ooooh!
Както и да е,ти какво им свириш на клиентите:Бесаме мучо или Девета симфония?Разказвааай  bouquet  bouquet  bouquet

# 27
  • Мнения: 3 674
Пчели...мила...ами и аз бях спряла за малко да свиря/ за около две години/ Работех в ИКЕА...ама не бях себе си. Rolling Eyes  Тоест опитах се да бъда нещо друго...харесваше ми, ама не чак толкова, колкото да се занимавам с музика и  явно душата си иска нейното.  Laughing

Разбрах,  че човек е щастлив, когато работи и прави  това, което желае и му харесва да прави. Затова реших  и се върнах към музиката. Heart Eyes


Иначе за Пантелей Пътник..ох, ми то мила си има и негативните страни ... Crazy Толкова много пътувам, че вече самолетите ми са все едно, че пътувам с колата си на работа...  hahaha

А иначе не пея Бесаме Мучо...нито пък им свиря симфонии... hahaha

Свиря, това , което ми искат...от всичко по малко:jazz, rock, reggae, disco, country, blues... и ако публиката са около 20 годишни младежи,  Laughing  им свиря новите поп хитчета, които излизат всеки месец... ooooh! И после се забравят  Joy Излишен труд влагаме, да учим  текстове и хармониите...репетираме като гламави, ама и в това си  има чар  Grinning

# 28
  • Мнения: 38
Мама - поздравления за мястото   bouquet Какво прави малкото русо ангелче? Ти как си?

Дънди Какво да ти кажа щурее,лудее и смо пакости са й в главата...сега й е времето,но най-лошото е,че като реша да бъда сериозна и да й кажа,че небива да прави еди как си такъв смяж ме напушва,че всичко отива по дяволите и ТЯ се кафи,че пак на нейното става.
 Аз съм добре-уча,уча и само уча,но малко оставам само 3м. от които 1,5м са практика.
  Ти как си със синузита?
Съжалявам,че сега чак ти отговарям.


Вале как е адаша прави ли опити да ходи или си пази силите за по-типлите дни smile3540?

# 29
  • Мнения: 2 999
Мама, така е  Party сега им е паднало на малките да лудуват  Crazy Мерси вече по-добре, но още си стоя вкъщи и не мърдам никъде. Сега във вторник ще правя снимка и доктора да видим какво ще каже. Надявам се никога повече да не ми се случва тази гадост, беше ужасно и не ви го пожелавам  ooooh! Стискам палци и успех, малко ти остава  Heart Eyes
Винце, сигурно е трудно, но имено в това е чара на този вид работа според мен. Извинявай че те питам, ама така от колко години пътуваш? Мъжа ти също ли е музикант? Може би трябва да се върна по-назад, за да прочета за теб, че не знам много - за което се извинявам предварително  Embarassed
Пчеличке, малкия оправи ли се? Ти какво прави преди да се закотвиш на едно място?
Валенце, как сте вкъщи? Времето?
Рали, ще очакваме повече подробности около пътуването ти  Hug но това което разказваш си изкарала повече от чудесно  Hug Спинкаш ли добре?
Момичета подреждайте се за много  Hug

Общи условия

Активация на акаунт