Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители, отглеждащи сами децата си
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 70 отговора
Здравейте,
когато бях бременна в 4-ти месец бащата на детето ми ме изостави.Слава богу всичко мина добре и имам прекрасно момченце на годинка и три месеца. С бащата не сме заедно макар, че се виждаме много често.Но той така и не пожела да види сина ни.Просто успява да си спести неприятните емоции и угризения на съвестта. Както и да е.
      Наскоро покрай 8 март се замислих, че съм сама а повечето хора покрай мен си имат някого.Запитах се дали ще имам сили отново да изляза с някого.Чуствам че нямам желание.И чесно казано незнам дали ще мога отново да тръгна по срещи.Как е при вас? Кога превъзмогнахте това чувство и колко време ви трябваше? Получи ли се?
Цитирай

София

Докато нямаш желание, няма смисъл да се мъчиш.
Аз бързичко започнах да излизам, на третия месец май беше. Ама все някакви полуфабрикатчета бяха.
Истинският го срещнах след около година и половина.
Цитирай

Докато нямаш желание, няма смисъл да се мъчиш.
Аз бързичко започнах да излизам, на третия месец май беше. Ама все някакви полуфабрикатчета бяха.
Истинският го срещнах след около година и половина.

ма ти си като ракета, бе бърди!
направо совалка!
аз освен да се пишем танк, или нещо още по-бавно и тежко  Laughing
има ли въобще?!
Цитирай

София

Милки, аз понеже хич не съм от тия дето обичат да са сами, не ми импонира просто.
Та затва.
Ама не ти ли иде отвътре, простооо ... нЕма смисъл.
Цитирай

на 6 ет..под звездите

Сегашния случай не го броя, щото си "излизаме" от вече 3-4 г..
Но..предния път..когато току-що родила напуснах БНД ме държа около 6 месеца..
После просто се престраших една вечер да изляза.. и се запознах.. Rolling Eyes
Цитирай

Zeist, NL

Около 6 месеца.
Ама в 4 от тях бях бременна  35
Цитирай

Около 6 месеца.
Ама в 4 от тях бях бременна  35

Никс, че и извинително имаш за 4те месеца...ти си моя идол Love

на мен ми трябваше срамно много време, та затова гледам да не го помня тоя факт.
Цитирай

Zeist, NL

Абе просто така се случи, не съм го търсила на всяка цена.
 Embarassed
Цитирай

Аз като Бърди! Embarassed Макар и неразведена дефакто!
Цитирай
Регистрирана съм, но не искам да пиша от профила си, че клюкарките....... Twisted Evil

На въпроса - месец и половина след като напуснах мъжа си, излязох с друг по негова покана, който познавам отдавна и с който ни се разминаха пътищата, въпреки взаимните симпатии. След още месец и половина (т.е. на 3м след раздялата) правихме секс и продължаваме, въпреки невъзможната ситуация (не е свободен)
Цитирай

РусЙе

На мен ми трябваха точно 24 часа. Mr. Green
Цитирай

София

Аз като Бърди! Embarassed Макар и неразведена дефакто!

Ма вземи се разведи де, ко чакаш Wink
Аз също още не бях разведена като започнахме, но бяхме подали документите, чакахме си датата за делото.
Цитирай

Случай 1:1 с твоя.
Останах сама - бременна в 4ти месец.
Първото ми що-годе "нормално" излизане - преди около 1/2 година, детето беше на 2 г. и 8 месеца. Адски много време. Но пък осъзнаваш и научаваш разни неща. Забравяш други. С малко бебе вариантите не са много.
Цитирай

Zeist, NL

Абе Каси и аз останах сама бременна в 4 месец, па и с един 2 годишен придатък.
Ама то като има да се случва...
Цитирай

Да добавя - хич ме не е срам. Ама хич. Въпрос на обстоятелства беше при мен. Сиреч живеех сама с детето и .... почти не ми е помагал никой, за да мръдна от нас. Е нямаше как да стане просто. До някаква степен аз си го избрах. Необходимо беше, за да науча много неща. Сега съм във връзка, човекът е с деца, които живеят при него, повярвай ми, напрежението е катастрофално високо. Така че няма лесно.  Smile
Т.е. ако си мислиш, сега, позабравила, че в двойка ще ти стане по-лесно.... Да, ако човекът е без деца, може би. Или ако те са при бившата.  newsm78
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 70 отговора